Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nlipenak - Profil | Út 6.3.2012 21:17:04

Tichej >> taky zdravím ,to je v pořádku že nesouhlasíš ,ale zákon 99 a par.16 a 17 práva a povinnosti RS to umožnuje. S tím líbáním bych byl opatrnej , ono to líbání někdy něco stojí.

    Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:16:48

    pepa-č >> Nemáš pravdu. Dokud nejsem účastníkem silničního provozu, leteckého provozu, zákony se mne netýkají. Tedy pokud budu u vody a neprokážeš mi (neusvědčíš mne), že jsem rybář, RŘ pro mne neplatí a můžeš si ho strčit za klobouk.

      NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:15:48

      rybarsky rad upravuje denni doby lovu,o krmeni ryb nepise vubec nic.neni zakazane zakrmovat,ale chytat!!!!

        Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:14:50

        elhierro >> to je možný, sorry

          Nlikin - Profil | Út 6.3.2012 21:14:46

          pepa-č >> Nu dobrá, objasni mi to, jaký konkrétní zákon poruším vhozením rohlíku do vody po době lovu, a prosím ještě o konkrétní případ postihu tohoto odpudivého jednání, děkuji.

            NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:14:35

            Delwin >> čti, co píšu... jinak debata s tebou pozbejvá jakýhokoliv smyslu... pokud máš problémy s chápánim prostýho textu, nastává uplně stejná situace...

              NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 21:14:33

              Delwin >> Ono v minulosti bylo v Rř napsané že je povoleno určité množství krmení.Nevím už jaké to bylo číslo.

                Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:13:39

                pepa-č >> nepochopil jsi ironickou poznámku.

                  Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:13:29

                  Delwin >> proč by měl odevzdávat papíry za to, že porušil jiný zákon.
                  proč to mícháš dohromady?
                  když překročíš rychlost v autě, taky přijdeš o povolenku?

                    NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:13:09

                    elhierro >> Ale nikoliv. Jsi hloupej, proto to pravděpodobně nikdy nepochopíš. Znova pro idioty:

                    1. nesmíš COKOLIV házet do vody. Je uplně jedno, jestli je to láhev se rtutí, sud s Krejčířem, vyhašený vápno, hlína, kukuřice nebo písek. Stejně jako to nemůžeš udělat "na suchu".

                    2. jako osoba ve VRP můžeš zakrmovat

                    3. jako osoba ve VRP musíš respektovat zákonný ustanovení, který VRP upravujou. Tedy včetně časovýho omezení

                    4. pokud někdo krmí labutě, čistě teoreticky se dopouští přestoupení zákona, ale nikdo ho za to pravděpodobně nebude perzekuovat, protože na tom nemá zájem - kde neni žalobce, neni ani soudce. Zájem ovšem příjde ve chvíli, kdy se budeš snažit bezostyšně tvrdit, že v jednu hodinu v noci krmíš kukuřicí a peletama vodní živočichy, aby přežili léto.

                      NSoulfish - Profil | Út 6.3.2012 21:12:48

                      viceroy >> díky - odpověď zaslána

                        Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:12:19

                        Delwin >> to ty nejsi schopen a oprávněn hodnotit.

                          Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:11:49

                          Delwin >> nevím čemu se směješ, je to pravda.

                            NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:11:45

                            Venca888 >> používáš krmení při rybolovu?používáš! tak odevzdej papíry,protože jsi porušil níže tebou zminovaný zákon. máš v tom nějak guláš,píšeš že cokoli se hází do vody je znečištění které stíhá tebou zminovaný zákon,ale zároven uvádíš že to zákon povoluje rybářům,ale kde jsi v prvním zákoně našel něco o tom že jsou zohledněni rybáři kteří krmí a nedopouští se překročení toho zákonu?

                              NLee-Haney - Profil | Út 6.3.2012 21:11:42

                              elhierro >> Když na tebe přijde bonz jak zavážíš návnadu a nasereš porybného tím že se nebudeš hlásit k rybářskému cechu tak by se mohlo stát že příště přivede policii a ta s tebou naloží podle směrnic jelikož je to přestupek.Měl by sis uvdomit že u nás platí i nějaké zákony a rybářský řád pouze řeší podmínky lovu pro rybáře ,ovšem u vody se musíš chovat i podle zákona tohohle státu a je jedno jestli jsi rybář nebo ne.

                                Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:11:22

                                likin >> do toho se nechci pouštět.

                                ale zákony platí vždy a všude pro všechny. nejsou že platí jen tehdy, když se jejich ustanovení v ten okamžik tebe týká.
                                to je celý.
                                edit: a všechny najednou platí

                                  NTichej - Profil | Út 6.3.2012 21:11:13

                                  lipenak >> zdravím kolego, nemohu souhlasit, pokud nemám nahozíno , nebo alespoň rozbalené pruty, a jdu jen tak s cajkem kolem rybníka, tak mi RS může akorát políbit sedací část těla :-))RS mě může kontrolovat, jen pokud chytám . jednak Pruty nemusí bejt moje(našel jsem je, nesu je kamarádovi do auta,zrovna jsem je koupil atd. ,atd.......) jednak jsem mohl zapomenout papíry a tak se vracím domů,a je mnoho dalších situací :-)

                                  Nu a k tématu, pokud není na daném revíru zákaz vnadění, tak RŘ neurčuje kdy se vnadit smí a kdy né

                                    NBaťour - Profil | Út 6.3.2012 21:10:55

                                    Tak a zadavatel otázky už v tom má takovej guláš že radši na ryby už nepojede aby ho nahodou nezavřeli :-)))))))) za to že krmil :-))))

                                      Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:09:58

                                      elhierro >> 1p. množné číslo mužský rod měkké i. případně si můžeš pomoci když si řekneš "my/vy všichni" pak je měkké.
                                      (např veselí muži, veselý muž)
                                      pošlu ti fakturu.

                                        Nviceroy - Profil | Út 6.3.2012 21:09:54

                                        Soulfish >> cekam na odezvu dik , a ver ze to neni vymysl mej se