Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nthc123 - Profil | Út 6.3.2012 20:45:22

elhierro >> Kdepak, jsme tady všichni správně :-))))

    NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 20:45:16

    likin >> nesmysl. pytlák budeš pouze v případě, že chytáš bez papírů

      NBaťour - Profil | Út 6.3.2012 20:44:52

      Pavel Z >> :-)))))

        Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 20:44:43

        likin >> není, ujasni si pojmy, rozdíl mezi pytlákem a rybářem porušujícím předpisy je markantní.

          Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 20:43:54

          Soulfish >> Vážně? Já jen že ani policie nemá možnost nařídit odběr krve, pokud s tím řidič nesouhlasí. A už vidím, jak někam běžíš a nutíš mne,aby mi byl odebrán vzorek DNA. Pochybuji, že ti někde vyjdou vstříc, pokud nebudeš mít jasný důkaz, že jde prokazatelně o spáchání závažného trestného činu. Ale to jsme asi totálně odbočili z daného tématu, že?

            Nthc123 - Profil | Út 6.3.2012 20:43:35

            kefod >> Jak jsem již opakovaně níže uvedl, pravděpodobně to s tím krmením nebude tak horké, když můžou všichni, proč by nemohli rybáři ;-)

              Nlikin - Profil | Út 6.3.2012 20:42:55

              hraji >> RŘ se na mne vztahuje po dobu lovu, protože mimo dobu bych byl pytlák, není to snad tak ?
              No a na mne ani to ne, já jsem tak nějak dodržovač předpisů.

                NPavel Z - Profil | Út 6.3.2012 20:42:34

                Baťour >> nečil se :-)

                  NBaťour - Profil | Út 6.3.2012 20:42:06

                  Hoši už to neřešte stejně se mi Češi nikdy nedomluvíme jak to je správně každej na to máme jinej názor ale všem nám jde jen o to si dobře zachytat :-))))

                    Nkefod - Profil | Út 6.3.2012 20:41:55

                    thc123 >> Stalo se mi xkrát že jsem měl sbaleno a po době lovu jsem si zakrmoval kobrou a to i před RS,nikdy nebyl problém abych si byl jist tak jsem volal našemu hlavnímu a ten mi potvrdil že nic neporušuji pokud to není na onom revíru výslovně zakázáno..

                      NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 20:40:35

                      elhierro >> proč?! protože ty nemáš co házet cokoliv do vody. Nemůžeš přijít k vodě a zvrhnout tam kolečko popela, štěrku, trávy nebo třeba šrotu. Tim se dopouštíš znečištění vodního zdroje. Jedinou možností, jak to udělat legálně, je VRP a ten se řídí platnym zákonnym ustanovenim, jehož součástí je i omezení doby. Takže máš smůlu.

                        NSoulfish - Profil | Út 6.3.2012 20:39:36

                        elhierro >> scifi to není, je to relativně jednoduchá procedůra, která by zabrala zkušenějšímu pracovníkovi tak +- den.. ani by to nebylo drahé.

                          Npohodak - Profil | Út 6.3.2012 20:39:09

                          thc123 >> napisalsito presnetakakoto je
                          a konecne si to zaklincoval

                            Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 20:38:22

                            likin >> kolego, a po kterou denní dobu jste členem svazu, potažmo MO? Já myslím, že nepřetržitě. Nepřetržitě se na vás tedy vztahují Stanovy a ostatní předpisy svazu, tedy i ten diskutovaný RŘ.
                            To co zde předvádíte je ukázka nepochopení vnitřních předpisů svazu a ubohé kličkování bez šance na úspěch.

                              Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 20:38:01

                              Venca888 >> .... něco co tam nepatří. Ano, co tam nepatří (třeba chemikálie, jedy atd), ale např. šrot? Proč by tam nepatřil?

                                NBaťour - Profil | Út 6.3.2012 20:36:54

                                thc123 >> já odpoveděl na to že pokud má pruty venku po době lovu muže krmit jak chce a nikdo mu za to povolenku vzít nemuže to že po době lovu nejsem rybář kerej vykonává ryb právo je jasné proto bych nemusel nic ukazovat kort kdybych je měl třeba v autě a ještě si je nechat sebrat za krmení :-))) ale já bych je klidně ukazal ale po mě je nikdo po době lovu nechtěl i když sem třeba seděl u prutů asi štěstí :-)

                                  Nthc123 - Profil | Út 6.3.2012 20:36:52

                                  elhierro >> Věř, že na porovnání profilu DNA bys na vyžádání od Odboru kriminalistické techniky a expertíz PČR čekal minimálně 10 měsíců!!!!!!!!!!!!!!!

                                    Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 20:36:36

                                    lipenak >> četl bys pozorně mé příspěvky, sám jsem psal, že nebudu-li se hlásit k prutům, může (či v podstatě musí) je RS zabavit. To s tebou souhlasím.

                                      NHonza54 - Profil | Út 6.3.2012 20:35:27

                                      Baťour >> to asi ano, ale v tom případě má RS plné právo tě zkontrolovat,

                                        NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 20:35:14

                                        elhierro >> jenomže zaváženim návnady vykonáváš rybářský právo. Je to samozřejmě sporný, protože jak píšeš - udice je venku. Jde o to, jak to pojme RS. Pokud půjdu do detailu jako (jako ty), tak skutečnost je taková, že sypat do vody něco, co tam nepatří, se samo o sobě protiví zákonu.