- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Děštník s bočnicemi, rychlostan
Dobrý den, chci si pořídit nějáký deštník s bočnicemi případně rychlostan typu "FASTMAN", který budu používat jen v době kdy je lov povolen za špatného počasí a k tomu se váže má otázka. Můžu použít rychlostan případně deštník s bočnicemi na revírech, kde je zákaz stavování? Kde se v rybářském řádu píše o zákazu stanování a stavby přístřešků?Nechci si koupit něco za co pak bude sankcionován. Díky za odpovědi
Autor diskuse: Kubiňák - Profil , 28.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NVolkov - Profil | Út 28.2.2012 19:01:39
geronimo05 >> hele není ta fotka s deštníkem ze stráže, z metudu?
NGarage - Profil | Út 28.2.2012 18:45:41
geronimo05 >> a ten slunečník z tesca za 80kč co máš na fotce je taky šupa,mám ho v báglu pořád slouží dobře na krátké rybačky :-)
NGarage - Profil | Út 28.2.2012 18:42:08
geronimo05 >> jen mi vypadává z tyče tak musím dát bacha at ho neztratím.
NGarage - Profil | Út 28.2.2012 18:40:52
geronimo05 >> jj kolíky letěly do koše po první vycházce, a ten plastovy utahovák je zatím v poho.
Ngeronimo05 - Profil | Út 28.2.2012 18:34:15
Garage >> letos jsem se konečně taky donutil pořídit pořádné kolíky páč ty origo jsou jen nouzovka ( a to je používám asi tři roky :-) ) Ještě ti pořád drží ten plastovej díl , kterým se nastavuje výška deštníku? Mě se vysunulo to bronzové ?? pouzdro , kterým se dotahoval šroubem vnitřní díl Al tyče. Bylo to jen nějaké nalisované nebo lepené .
NGarage - Profil | Út 28.2.2012 18:07:22
geronimo05 >> jo Semu mam taky akorát sem si ji trošku upravil,kolíky sem vymenil za hrubší od stanu,a na každou stranu u vchodu sem připevnil prádelní šnuru.od té doby přežívam i silné větry :)
Ngeronimo05 - Profil | Út 28.2.2012 17:48:55
likin >> Ahoj, už jsem tuhle fotku kdysi an MRK dával , ale tenhle deštník je podle mě nejlepší :-) .
Jinak já mám SEMU PVC s bočnicemi a když moc nefouká, jsem spokojený. Nikdy neprotekl.Jen je dost těžkej a ten kloub na naklápění je tam na nic.
Jinak já mám SEMU PVC s bočnicemi a když moc nefouká, jsem spokojený. Nikdy neprotekl.Jen je dost těžkej a ten kloub na naklápění je tam na nic.
NGarage - Profil | Út 28.2.2012 17:43:29
pytlak >> vidíš ho na obrazku dole, je celý pogumovaný (PVC)jiny bych neradil a cena se pohybuje okolo 2300-2500kč ale nevím jak je to ted co Sema skončila ale určite si kup PVC látkovy je o polovic levnější ale na hovno promokne!
Nlikin - Profil | Út 28.2.2012 17:40:37
Zdravím, koukal jsem, že se na ty deštníky používají různé materiály, jaký je asi nejlepší ?
Njirikk. - Profil | Út 28.2.2012 17:28:09
PROŠEK >> co je to za značku deštníku? tenhle se mi fakt líbí
NDave> - Profil | Út 28.2.2012 16:25:25
Jinak ještě.Když jedeme někde kde se nesmí stanovat, tak kamarád bere bivak bez podlážky a přední stěny a tu jednu noc přečkáme uplně v pohodě na křeslech.Taková prkotina jako je deštník s bočnicama nemůže nikomu vadit, pokud se nenacházíte třeba v chráněné krajiné oblasti nebo na nějaké pískovně odkud se bere pitná voda, ale na takových vodách je většinou u revíru napsáno, že osoba musí po ukončení denní doby lovu opustit místo.
NPROŠEK - Profil | Út 28.2.2012 16:10:10
kup to ja ho mam tak 6 let a mužu jen doporučit v lete proti slunci dešti když fuci daš bočnice ja pod nim aji spavam jen si vyber nepromokavej a nikdo ti nic nemuže deštnik je a bude deštnikem ja jsem otom mluvil přimo na rybach s RS a nikdo ti nemuže nic vytknout
Nviceroy - Profil | Út 28.2.2012 16:03:27
Kubiňák - >> uplne v pohode tohle bych neresil , nemusis se bat culis
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
14:00NKrátkodobá kaprařina x 9947
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA Worldfishing
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá...













