- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
S pivem na rybách
Dopřejete si u vody jedno orosený? Sdílejte fotky at je vidět jaký vám chutná :) Ať už u vody pijete motopivo jako já.
Autor diskuse: MartinPr - Profil , 27.2.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
NJarda 7 - Profil | Pá 2.3.2012 18:58:26
T.Karel >> Kácov jsem pil poprvé na rybníku Svěcený a příjemně mi překvapil.Tam už si lahváče nevozím.
NJarda 7 - Profil | Pá 2.3.2012 18:55:26
dvorák >> Vidím že jsme se opravdu nepochopili.Nejsem skalním příznivcem Staropramenu.Poslední dobou se trochu zlepšily Krušovice,ale beru lahváče na ryby.Je to volba nejlepšího z nejhoršího.Nejde vzít si sud a chlazení a točit si pivo.U vody to prostě nejde takže musíš vzít zavděk nouzovým řešením.Jako si nemůžu dát kvalitní pivo,spím ve spacáku a ne v hotelu,ale to se dá těch pár dní přežít.:-)
NKóĎA - Profil | Pá 2.3.2012 11:14:07
dvorák >> nemám co bych dodal. Vydávat za pivařství deset gambáčů večer v putyce, hmmm...
Příští týden mě čeká karton či dva, téhle dobroty http://www.pilsnerpubs.cz/beers/belle-vue-kriek.html
Příští týden mě čeká karton či dva, téhle dobroty http://www.pilsnerpubs.cz/beers/belle-vue-kriek.html
NKóĎA - Profil | Pá 2.3.2012 11:10:28
MartinPr >> jasně, takovej švestkovej bernard mi moc chutná :-)
NT.Karel - Profil | Pá 2.3.2012 11:08:34
Pivko si dám rád,nejraději kvasnicový nefiltrovaný Kácov a z toho co je v lahvích Bernarda sváteční ležák nebo Plzeň.Ty euro piva co nám s nima neustále mastěj hlavu nepiju . :-)
Ndvorák - Profil | Pá 2.3.2012 11:06:09
KóĎA >> Češi jsou z většiny pivní barbaři,ač si to nechtějí přiznat. Je ale třeba dodat,že se každým rokem situace vylepšuje :-)
Ndvorák - Profil | Pá 2.3.2012 11:01:13
MartinPr >> Jo,Herolda už znám taky. U nás se vaří totok : http://www.pivo-tambor.cz/pivovar/uvod.html
NKóĎA - Profil | Pá 2.3.2012 10:56:17
děsí mě ty obrázky rezavé vody v pet láhvích, vydávané jako něco co mi má zpříjemnit pobyt na rybách... Já to říkám furt, Čechy nejsou žádná pivní velmoc. Jako pivní velmoc si představuji třeba Belgii. Bohatá nabídka různorodých piv. Takový pohárek třešňového Krieku, to je panečku lahoda. Škoda, že se u nás prodává za nekřesťanské peníze. Z českých mi v poslední době chutná černý speciál Matuška z Křivoklátu.
Na ryby jezdím autem, proto nepiji, maximálně na žízen jednu plechovku Pilsnera. Doma na žízeň rovněž Pilsner, popř. polotmavý Master. K jídlu oceňuji chuť Bernarda, Svátečního ležáku.
Na ryby jezdím autem, proto nepiji, maximálně na žízen jednu plechovku Pilsnera. Doma na žízeň rovněž Pilsner, popř. polotmavý Master. K jídlu oceňuji chuť Bernarda, Svátečního ležáku.
NLauri - Profil | Pá 2.3.2012 10:55:43
dvorák >> pár točáků mám v plánu večer, teď by mi stačilo pár plechovkáčů
Ndvorák - Profil | Pá 2.3.2012 10:50:50
Lauri >> Skoč na pár točáků! Stejnak bude za chvilku poledne,tak co...
:-)))
:-)))
NLauri - Profil | Pá 2.3.2012 10:44:10
dvorák >> pořád mi tu děláte chutě a já mám prázdnou ledničku,asi pošlu někoho pro svačinu
Nondra-voj - Profil | Pá 2.3.2012 10:30:10
dvorák >> jo, jo, chodí tam na výpomoc :-))) tak asi sosal doma :-) nebo se mnou :-))
NMartinPr - Profil | Pá 2.3.2012 10:26:03
dvorák >> dneska je tezky o nekom mluvit jako o pivari. europiva jsem taky zavrhnul. po tom co jsem ochutnal pivo z naseho pivovaru. nedam do pusy nic jinyho..
Ndvorák - Profil | Pá 2.3.2012 10:24:39
ondra-voj >> Jeho jsem tam neviděl. Vždy tam seděla nějaká slečna..
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NSranda bez nadsázky 🤘10857
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36019
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NČína - objednali ste uz nieco?15718
NJádro chilli žroutů11224
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NČR - pivní velmoc?2279
NDokumenty z přírody kolem vody624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












