Lehátko - 8-nohé nebo 6-nohé?

Jaké lehátko? 8-nohé nebo 6-nohé?
Jakou značku? rozpočet do 3500,-

Mě se líbí toto- http://www.usumce.cz/tandem-baits-lehatko-enforcer-exl-8-noh.html
Co na něj říkáte?
Prosím pomocte mi vybrat a dejdte sem foto prosím.
Autor diskuse: Cz_adil - Profil , 26.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaké?

A) 8-nohé?49%

B) 6-nohé?51%

Od 26.2.2012 hlasovalo 140 čtenářů.

Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 22:06:09

bobs >> Nejlevnější jsem sehnal za 3339,- a levněji už ne :D ale tam je blbej obrázek :D

    Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 22:05:11

    ccib >> jasný ale radši bych bral 8-nohé protože tomu můžeš 100% věřit

      Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 22:04:27

      bobs >> a je tvrdé nebo měkké? Gumy se musí dotahovat na všech asi ne?

        ccib - Profil | Ne 26.2.2012 22:02:33

        Cz_adil >> chub defender jak sem psal má to polštář spaní dobrý ato mám za sebou 4 operace na páteř a naposled mi tam daly nějaký šrouby a něco jako umělej kloub abych se mohl ohnout

          bobs - Profil | Ne 26.2.2012 22:01:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Cz_adil >> jak jsi sem daval ten odkaz tak presne to lehatko vlastnim naprosta pohoda mam ho druhou sezonu bez nejakych zavad spani v poho jen jsem musel trochu dotahnout gumy kdyz to doslo ale zda se mne to dost love kupoval jsem ho myslim kolem 3100

            Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 21:56:11

            arnošt >> to už není tak zlí. Ono je blbí že ho nemám kde vyzkoušet protože ho nikde moc nemají

              Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 21:54:48

              Mě nejde o nosnost ale o pohodlí a životnost.

                Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 21:54:10

                ccib >> :D to jo :D

                  arnošt - Profil | Ne 26.2.2012 21:54:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Cz_adil >> Já ho osobně neviděl,ale na Tandem baits bych si vsadil.Nedělají věci,co se za chvíli rozpadnou.Takže by snad mělo být v pohodě,vždyť není za pět stovek.Jen nezapomeň,že bude určitě bez obalu,takže budeš asi muset dokoupit i obal,pokud ho budeš chtít...

                    ccib - Profil | Ne 26.2.2012 21:53:45

                    Cz_adil >> to je máš tam krásných 20 rezervy

                      Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 21:47:19

                      ccib >> já budu mět JRC contact 6 nožku a to mám 110 kg. A vím že je to pohoda :D

                        Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 21:45:52

                        arnošt >> no to je dobré ale tolik nemám :( musím nakoupit boilie a pelety a to by nešlo :D a co říkáš tady na to? http://www.usumce.cz/tandem-baits-lehatko-enforcer-​exl-8-noh.html

                          arnošt - Profil | Ne 26.2.2012 21:43:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Cz_adil - >> Já od Tandem baitsu lehátko mám,osminohé,jen tu vyšší řadu.A jsem fakt nadmíru spokojenej. http://www.kamofish.cz/lehatka-a-zidle-invader/188-​rybarske-lehatko-invader-ultra-8-nog.html

                            Cz_adil - Profil | Ne 26.2.2012 21:42:08

                            Já to kupuju taťkovy má kolem 85 kg. Ale má velký problém se zády tak nvm co je lepší a hlavně chci aby vydrželo. A co říkáte na to od tandemu? Mě se líbí :D

                              ccib - Profil | Ne 26.2.2012 21:33:50

                              Grasel >> to jo proto ho nepučuju a chovám se k němu jako člověk co si ho koupil za sví tak doufám že ještě pár let vydrží

                                Grasel - Profil | Ne 26.2.2012 21:30:28

                                ccib >> Mělo by,ale víš jak to je :))

                                  osobak - Profil | Ne 26.2.2012 21:29:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  já vlastním od strabaits......8 noh pohočka.

                                    ccib - Profil | Ne 26.2.2012 21:28:42

                                    Grasel >> 6 bejvá do 130kg tak ještš vydrží.

                                      Grasel - Profil | Ne 26.2.2012 21:22:56

                                      Cz_adil - >> Záleží podle váhy,jestli máš 100+ vem radši 8 nohé,jinak si myslím že ti stačí 6ka.. Já mám 95 a 6ka mě zatím pobere:)

                                        ccib - Profil | Ne 26.2.2012 21:20:56

                                        Mám 6 nohé chub za 2400kč asuper