kapřák..alivio, JRC, sema.

zdravím, chci poradit při výběri kaprového prutu, buďto: shimano alivio 360 3lbs nebo JRC powerplay 360 3lbs a nebo SEMA cartel carp 360 3lbs jestli někdo máte zkuste poslat i fotečku od vody díky.
Autor diskuse: snecek28 - Profil , 22.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 18:22:04

snecek28 - >> ahoj..mám víc než 4 roky alivia 2 díly i 3 díly,,házel sem s nima 70-80g olova loni sem zkusil 100-110g a sedí mi víc...jsou to super proutky za ty prachy...perfektní akce...neměnil bych!!

    Nmipa - Profil | St 22.2.2012 18:13:53

    snecek28 - >> Z těch značek, co jsi napsal, bych volil Shimano-Alivio ... Sema již není a JRC prutů mám ve svém okolí několik a podle jejich majitelů to není žádný zázrak ... ale někomu ty problémy třeba nevadí :-)))))))

      NAnýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 15:13:40

      snecek28 >> Mám sice Alivka 2,75lb/ 3,60m a s 50g olovem si troufám hodit cca 90- 100m odhadem.

        NDave> - Profil | St 22.2.2012 15:08:41

        Mám Alivka 3,6m a 3lbs 4 rok, a měl jsem jeden prut 2 krat zlomenej v prostředním díle, ale naštěstí to uznali na reklamaci.Musím si teď ale dávat pozor, a hazím s nima 50g olovem a chytám s nima na malých vodách.Vloni, jak vypršela reklamačka jsem to pořešil novýma prutama od Chubu, abych mohl normálně chytat.

          NLajos173 - Profil | St 22.2.2012 14:57:25

          mám od SEMY CARTEL 2,75 lb dvoudíl, kolega má i tříliberku a musím říct že naprostá spojenost!!! Když ho koupíš z nějakého většího obchodu tak reklamai řešíš s nima ne s výrobcem, jestli je tudíž někdo prodává, tak ho klidně kup!!!!! V nejhorším ti vrátí peníz zpátky :)

            Nsnecek28 - Profil | St 22.2.2012 14:49:14

            měl jsem to alivko v ruce byla to ta 3lbs ale to jrc jsem v ruce ještě neměl, jak daleko se s tím alivkem dá hodit?? Neberme v podtext technika hodu, vlasec, tvar olova atd. prostě klasika rybář..prostě jak daleko dokáže průměrný rybář s tímto prutem mrsknout..?

              NPvl - Profil | St 22.2.2012 13:56:08

              Ivo >> Mrkev na zrak není . Co se zrakem nevím ..:o§) Neporadím na revanž .o§(

                NIvo - Profil | St 22.2.2012 13:51:16

                Pvl >> příště musíš zdravit nápadně ...:-))))))

                  NPvl - Profil | St 22.2.2012 13:39:45

                  Ivo >> Ty jsi neviděl protože jsi slepec , já tě zdravil sice jen tak nenápadně -ze slušnosti . To kdyby jsi náhodou věděl o koho jde .Aby to nevypadalo že dělám mrtvýho brouka :o§) EDIT už nevím kde to bylo ?? Mám toho moc ..kdo si to má vše pamatovat .:o§)
                  EDIT : nebo jsi dělal mrtvýho brouka ty ? :o§) Že jsi "neviděl "

                    NIvo - Profil | St 22.2.2012 13:37:38

                    Pvl >> Důkazy - já tvé šediny taky neviděl a věřím, že je máš ....:-))))))))))))))

                      Nmates202 - Profil | St 22.2.2012 13:33:37

                      snecek28 - >>
                      Ahoj,
                      je to tak = Sema skončila, nákup tohoto prutu bych tedy nedoporučil(problém záruční opravy), výběr bych tedy omezil na shimano alivio 360 3lbs nebo JRC powerplay 360 3lbsm a já osobně bych volil asi Shimano.


                        NPvl - Profil | St 22.2.2012 13:27:28

                        Ivo >> Já vím Bohumile ,já vím :o§) Je třeba , aby se bylo o něco "opřít" pak bych sem ten odkaz nedal :o§) Zatím nejsou" hmatatelné důkazy "...rozumíš mi že , EDIT : je jen na fa . aby se v brzké době objevily .

                          NIvo - Profil | St 22.2.2012 13:22:44

                          Pvl >> Jasný - to chápu. Doba je zvláštní. Já jen že lidi, kteří Eger fish založili, znám. A myslím,že ta firma má zdravé základy.
                          A ten prut ? Chytal jsem na něj. Ve své cenové kategorii patří myslím k těm lepším.

                            NOndris - Profil | St 22.2.2012 13:21:21

                            Mám Alivia první rok a spokojenost, jsou měkčí, ale nějak zvláště mi to nevadí! Po roce se mi na dvou dílech udělaly bublinky pod lakem takže je mám v reklamaci, ale nikde jsem se o tom problému tady v diskuzích nedočetl ani jednou ( a je tu o nich napsáno hodně), takže asi jenom smůla na špatné kusy!

                              NPvl - Profil | St 22.2.2012 13:19:03

                              Ivo >> No .. víš jak se to říká ? Opatrnost je matka moudrosti .o§) Co kdyby ?? .o§) Zase takový terno nejsou :o§))

                                Npajinek - Profil | St 22.2.2012 13:17:24

                                snecek28 >> Shimano a JRC maji dobre vyrobky,tak se toho neboj. Sam vlastnim pruty od JRC Blade 12.6 ft 3,25 lbs a jsem snima naprosto spokojen Nejlepe by bylo kdyby sis zasel do kramu a oba pruty osahal a podle toho ktery se ti bude libyt a sedet v rukach si koupil.
                                Preji ti dobrou volbu......

                                  NIvo - Profil | St 22.2.2012 13:09:38

                                  snecek28 >> S tím kaprovým prutem od Semy to nemusíš ještě pohřbívat. Ten prut je velmi solidní za slušný peníz. Navíc část zboží koupila od bývalé Semy firma Eger fish a na toto zboží se samozřejmě vztahuje jak záruka, tak pozáruční servis. Čili v tomto ohledu žádný problém.

                                  Viz: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=644365

                                    Nsnecek28 - Profil | St 22.2.2012 13:02:40

                                    ok díky za info tak tedy semu vyřadím a pak zbývají zbylé dva proutky..který se vám zdá lepší alivko a nebo JRC?

                                      Npajinek - Profil | St 22.2.2012 12:40:17

                                      snecek28 - >> Presne,jak ti poslal odkaz Pvl.....od SEMI uz nic nekupuj i kdyby meli jeste jejich vyrobky nekde na krame. Sema padla tudiz by si mel obrovsky problem v pripadne reklamaci....

                                        NPvl - Profil | St 22.2.2012 12:30:12

                                        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=644365 EDIT výběr bych zůžil .