10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

NG.Moolis - Profil | Po 20.2.2012 14:49:01

welbin >> Žádná Cloeon lacustris neexistuje.

    Nwelbin - Profil | Po 20.2.2012 14:38:47

    Chose - originál >> Cleon simile -anebo lacustris - jsou tam dvě - rezavá a šedá,alespoň s masivnějším výskytem, ale tam je hlavní malinký černý pakoš.

      NKnapík - Profil | Po 20.2.2012 14:36:29

      jehla >> rád bych, kdyby se někdy potkávačka uskutečnila ..., např. pojedeš-li lapat do Plzně a bude-li pivečko u Kalika, rád se připojím, přeci jen možné osobní setkání s rybářem (nechci používat označení legenda), kterýho jsem rád četl a kterej je stále mlád a vesel, to bych si neměl nechat ujít.

        NChose - originál - Profil | Po 20.2.2012 14:26:34

        mari1300 >> za mě stejné :-)

          Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 14:22:43

          mari1300 >> otázka zní 10. ne deset na tohle a deset na tamto a deset na tohle a deset na úterý. to by nemělo žádný smysl.

            Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 14:19:37

            mari1300 >> založ si svojí! jo?parazite. :)

              NBosanac - Profil | Po 20.2.2012 14:19:01

              10 musek ? Neni to prilis .

                Nmari1300 - Profil | Po 20.2.2012 14:17:40

                kdyby byla tato otázka směřovaná na mouchy pro MP revíry zaměřeno na bílou rybu,jaké by to byly???

                  NUlcek - Profil | Po 20.2.2012 14:11:07

                  jehla >> na nohy chemlonový fusekle...-)

                    Njehla - Profil | Po 20.2.2012 14:08:25

                    Knapík >> kdybys mě znal, snad by ses ani nedievil..:-)))

                      Njehla - Profil | Po 20.2.2012 14:07:55

                      pepa-č >> starej globus, dobrej globus, žádná EU a podobný p.čoviny..,rok výroby neuveden, Felkl a syn, továrna na pomůcky učební v Roztokách u Prahy...už ho mám dlouho....a možná je o dokonce něco starší než já...ale je príma...a čapka? ...duhákův sen, okounova smrt...:-))) nekup ji, za bůra....

                        NPike - Profil | Po 20.2.2012 13:49:48

                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 20.2.2012 13:21:44 >> Ach so, to dává smysl. Osud pokladníka spenta je už nezvratný. Pardon.

                          Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 13:49:45

                          jehla >> Kanadě říkají Britská Amerika. To nebude nějaký nový globus.

                            NKnapík - Profil | Po 20.2.2012 13:45:58

                            jehla >> přijdeš-li oděn v globus a s růžovkou na hlavě, nebude to mít chybu :-)

                              Njehla - Profil | Po 20.2.2012 13:43:34

                              Ulcek >> jo, na patek mam i tohle...a v tom taky přijdu!!! a pak se z toho bude vázat...

                                NUlcek - Profil | Po 20.2.2012 13:39:09

                                jehla >> v pátek jedu na kámošovo 40.To bude v sobotu jaujau.Nezapomeň si vzít hodně zelí na píčusflájku.

                                  NButchi - Profil | Po 20.2.2012 13:23:55

                                  Luigi_Lasagne old >>
                                  Já jsem viděl ty čáchoty, co to dělá, když spadne do vody :-)))

                                    NLuigi_Lasagne old - Profil | Po 20.2.2012 13:22:37

                                    Butchi >> Zas tak strašné to fakt není. Ale zabolelo by to, to jo :-)

                                      NButchi - Profil | Po 20.2.2012 13:22:36

                                      TOKR >>
                                      Nesměju se, protože vím, co pořádně zatížená mucha svede.
                                      Mimo to, jednou jsem dostal tím štikovým hauzrem přímo mezi blinkry a není to žádnej med :-))

                                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 20.2.2012 13:21:44

                                        Pike >> je rozdíl mezi Pokladníkem prostým a Pokladníkem Spentem, to je snad jasný....