- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
10 much ?
Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.
(megalomani mohou i 15)
10 much ?
A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%
B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%
C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%
D) je ideální množství18%
E) ani jich tolik nepotřebuju14%
F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%
Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Njehla - Profil | Čt 23.2.2012 8:48:44
Njehla - Profil | Čt 23.2.2012 8:46:30
Nchrostik3 - Profil | Čt 23.2.2012 8:40:48
NMilošK - Profil | Čt 23.2.2012 8:31:51
Pěkná fotka! Kdo ti s tím pomáhal:-))
NMilošK - Profil | Čt 23.2.2012 8:29:36
Mladej Bardoun tehdy chytal za všech okolností jenom na jednu mušku a tou byl právě Orange Tag (podle Šimka Včelička) a dle jeho zpráv velmi úspěšně.
Na Hamstra jsem se podíval. Zajímalo mě hlavně, jak jsi pořešil ten uzel. Zatím se asi moc nedaří, co?
Proudníci na V7??? Kdybych já tehdy znal chrostíky!!! Mně ti pstruzi brali RT taky, ale spíše jenom nějakým omylem.
Njehla - Profil | Čt 23.2.2012 7:57:12
Nchrostik3 - Profil | Čt 23.2.2012 7:49:36
Njehla - Profil | Čt 23.2.2012 7:47:39
Njehla - Profil | Čt 23.2.2012 7:45:41
Nchrostik3 - Profil | Čt 23.2.2012 7:45:27
Njehla - Profil | Čt 23.2.2012 7:41:29
Njehla - Profil | Čt 23.2.2012 7:40:14
Nwelbin - Profil | Čt 23.2.2012 7:38:39
je vidět a málokdy je třeba převazovat,většinou ji dávám na poslední půlhodinku.Stejně tak i další ze stříhané srsti - Irrestible
NMilošK - Profil | Čt 23.2.2012 7:38:25
Jehlo, to jsou mouchy, kterých jsem si, pod dojmem tvých četných chvalozpěvů, v ještě četnějších tvých článcích v Rybářství, uvázal tenkrát docela dost. Pokud si vzpomínám, nikdy, opakuji nikdy, jsem na ně nic nechytil! Asi jsme tenkrát oba chytali na jiných vodách.
Ještě dodneška jich mám docela dost. Se divím, že jsem je ještě nezlikvidoval:-))
NMates PB - Profil | Čt 23.2.2012 7:33:11
NMilošK - Profil | Čt 23.2.2012 7:32:36
Možná si ho tady někdo umotal, ale rozhodně to nebyla u nás běžná muška. Já sám jsem ho nikdy neměl. Byl jsem příliš pohodlný se s tím motat.
Nmildas - Quinn - Profil | Čt 23.2.2012 7:31:56
Mates: ale ja taky nejsem nesmrtelnej. Vic snazit, pane spravce. :-)
Nwelbin - Profil | Čt 23.2.2012 7:07:51
Nmildas - Quinn - Profil | Čt 23.2.2012 7:05:01
NMates PB - Profil | Čt 23.2.2012 6:52:46
NHuňáček - Profil | Čt 23.2.2012 6:50:15
NMates PB - Profil | Čt 23.2.2012 6:49:44
NMates PB - Profil | Čt 23.2.2012 6:48:03
Njehla - Profil | Čt 23.2.2012 6:02:50
Tobě sem dávat fotky, to zas dostanu po čuni, no neva, ta druhá je na vodě..a Trikolóru mám taky rád..:-))
Nsiri - Profil | Čt 23.2.2012 1:22:47
Nsiri - Profil | Čt 23.2.2012 1:15:14
Nvanuz - Profil | St 22.2.2012 22:20:54
a keby bolo keby, tak mame asi rovnake krabicky.
Njehla - Profil | St 22.2.2012 21:46:23
Nwelbin - Profil | St 22.2.2012 21:44:09
Nmildas - Quinn - Profil | St 22.2.2012 21:39:11
Njehla - Profil | St 22.2.2012 21:36:20
NPike - Profil | St 22.2.2012 21:29:02
Njehla - Profil | St 22.2.2012 21:10:48
NPike - Profil | St 22.2.2012 21:02:44
Njehla - Profil | St 22.2.2012 21:01:21
Nmildas - Quinn - Profil | St 22.2.2012 20:59:34
Chudáci vy.
:-)
EDIT: některý ty kousky nezná ani google :-)
NVýr - Profil | St 22.2.2012 20:44:48
NMilošK - Profil | St 22.2.2012 20:37:07
1. Red Tag 72 %
2. Willow Fly 50 %
3. March Brown 37 %
4. Olive Dun 31 %
5. Red Spinner 29 %
6. Red Quill 29 %
7. Blue Dun 27 %
8. Iron Blue Dun 26 %
9. Brown Sedge 26 %
10. Coachman 21 %
Na dalších místech : Yellow Tag, Coch-y-Bondhu,Apple Green Dun, Dotterel, Wickham´s Fancy, Sedge Nymph, Blue Quill, Cinnamon Sedge, Hofland ´s Fancy, Black Zulu, Woodcock Green and Red.
Byla to doba, kdy jsme neměli v krabičkách žádné bobše, tugsteny a různé mušky á la XY.
Njehla - Profil | St 22.2.2012 19:30:49
http://jehla-hamsterflyfishing.blogspot.com/2011/09/vysazeno-neco-duhaku.html
a v dalších příspěvcích tamtéž, hledej...:-))
Njehla - Profil | St 22.2.2012 19:28:50
NVýr - Profil | St 22.2.2012 18:25:58
Nwelbin - Profil | St 22.2.2012 16:51:55
Nfoxkiller - Profil | St 22.2.2012 16:49:09
Njehla - Profil | St 22.2.2012 16:17:20
NVýr - Profil | St 22.2.2012 15:39:52
jediné čo pribudlo sú kormorány....:-)
NMates PB - Profil | St 22.2.2012 15:36:01
NVýr - Profil | St 22.2.2012 15:34:35
Nfoxkiller - Profil | St 22.2.2012 15:31:20
Čtenáři této diskuse také sledují
NPovídání JEN o vázání a muškách22019
NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53132
NO muškách, umělých34433
NSměnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
NGalerie muškařských navijáků602
NMuškaři a bigbít7854
NBambusák a vyroba797
NKúp si svojho kormorána2007
NSpey & Salmon516
N44. MS v muškaření293
Kde to žije - muškaření
PoNO muškách, umělých 34433
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...





















