10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

Nmildas - Quinn - Profil | Po 20.2.2012 12:09:32

pepa-č >> Ja od Tebe nechci podekovani, ja chci podekovani od Barona.

    NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 11:58:35

    jehla >> Já na takový akce nejezdím, ještě bych zjistil, že to dělám blbě a zhroutil by se mi svět.

      NUlcek - Profil | Po 20.2.2012 11:55:21

      jehla >> to bude focený z podhledu,ne obrácený.Já tyhle muší nalezence píchám do palubky.-)

        Njehla - Profil | Po 20.2.2012 11:49:56

        Mates PB >> bude i video, ale naživo asi větší nářez, škoda, že to máš tak daleko, možná zafrancouzíme na kanále...tááákhle velký, černě pruhovaný macky... (Lister ceopyright!)

          NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 11:47:16

          jehla >> To píšu, to bude skvělá povedená akcička.

            Njehla - Profil | Po 20.2.2012 11:46:27

            mildas - Quinn >> to obracení fotek ti jde skoro tak dokonale jako poroučení živlům...:-))) Nokia forever!!!

              Njehla - Profil | Po 20.2.2012 11:45:30

              Mates PB >> nedělej si srandu, přijde i ředitel od Fliesmanufactory...:-)))

                Njehla - Profil | Po 20.2.2012 11:44:46

                sliver - samolibý vůl >> jsem rád, žes mi odpustil..:-))) jo, bejvávalo...:-(((

                  NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 11:44:42

                  mildas - Quinn >> :-))))))

                    Nmildas - Quinn - Profil | Po 20.2.2012 11:44:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Mates PB >> slavista je takovej debil, ze ho nemam ani am :-)

                      NŘízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:42:15

                      Mates PB >> tak

                        NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 11:41:03

                        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 11:39:01 >> Burizon tedy do zálohy.

                          NŘízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:39:01

                          Mates PB >> nahradí přiblblo nebo kahoona, na to se daji chytit ryby i jinde a jindy, burizon fakt neni kruciální.

                            NŘízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:37:32

                            Mates PB >> navíc, me Ivan už jednou vázat učil:-))

                              Nsliver - samolibý vůl - Profil | Po 20.2.2012 11:37:11

                              jehla >> jojo, aspoň byly ryby. Měl bys to někde vylepit, aby si dnešní Wostří udělali trochu obrázek.

                              To byla pošťačka, víš jak bude dneska vypadat ? Radši na to kašlem.

                                NŘízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:37:01

                                jehla >> asi ne, já to vázání moc neprožívám, to se radši vtírnu k rashidovy, ten tam slibuje krkovičku:-))

                                  NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 11:35:10

                                  Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 11:32:20 >> Veliká taškařice, vážou jen samí kvalitní vazači, co mají za sebou tisíce a tisíce mušek.....

                                    Njehla - Profil | Po 20.2.2012 11:34:13

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 11:32:20 >> nechodíš na ty správný stránky, zkus třeba hamstry nebo:
                                    http://www.labskapstruhova.cz/news/zaklady-vazani-m​usek-bezplatny-seminar/

                                      NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 11:34:09

                                      Baron 007 MC >> Slávistu mám píchlýho stabilně u zpětnýho zrcátka, spolu s bumblebee fly od Rosti a smrtinošem od Bona, co kdyby. Taky tam mám jednu lososovku, co kdyby :-))

                                        NŘízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:32:20

                                        jehla >> nevim kam, nevim nic:-)