10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

Mates PB - Profil | Po 20.2.2012 11:32:17

Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 11:29:00 >> No na jedno období jak jsem slyšel burizon vede. Rozhodně burizona nezatracovat :-))

    jehla - Profil | Po 20.2.2012 11:30:39

    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 11:28:11 >> přijdeš taky v pátek s thymem? Neboj, spaní mám zajištěno...:-)))
    kua, aby se nám to nevymklo..:-))

      Řízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:29:00

      Mates PB >> burizona nahradí přiblblo:-)

        jehla - Profil | Po 20.2.2012 11:28:41

        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 20.2.2012 10:41:48 >> opmněl jsi klasiku: Invisible Spent KV, Hamster Fly Light a MUDr. Cannibal KV

          Řízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:28:11

          pepa-č >> tak to ano, jetli se povede najít foták, prcek asi uřadoval:-)

            Baron 007 MC - Profil | Po 20.2.2012 11:27:38

            S tou jednou mouchou, ze na ni zapominate, to nedelate dobre.
            Ale to je vase vec, dobre vam tak.

              Mates PB - Profil | Po 20.2.2012 11:27:04

              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 11:24:40 >> Jasně burizona....

                Řízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:27:03

                vanuz >> já na sucho sem tam něco chytim, sice sem loni přišel na to, že se dá s uspechem nymfovat i v pul desáty večer, ale když se mi ukáže slušná ryba, tak to přeci jen předělám.

                  pepa-č - Profil | Po 20.2.2012 11:26:54

                  Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 11:24:40 >> slíbil jsi fotky do SZ! pak bude poděkování. Mates doplnil popis a dostal. RwC nedostane nic.
                  kázeň musí být! :)

                    Řízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 11:24:40

                    pepa-č >> nevidím nidke poděkování, a to tam mám fakt 10much, se kterejma můžu chytat, pokud je tedy neutrhnu:-), velikosti bych moh doplnit, to jo, ale nechce se mi:-)
                    edit: tak jednu černohlavou buchtičku vyhodit, je jich tam moc:-)
                    nebo pupu, kočí to zvladne za ní:-)

                      Pike - Profil | Po 20.2.2012 11:19:05

                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 20.2.2012 10:41:48 >> Je nutné u pokladníka dávat přídomek spent?

                        Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 20.2.2012 10:50:20

                        pepa-č >> na to zapomeň. Ty mouchy jsou tajný.

                          pepa-č - Profil | Po 20.2.2012 10:46:26

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 20.2.2012 10:41:48 >> no tohle ne, takto si to nepředstavuju. obrázek, převodní tabulku do standardní nomenklatury, nebo aspoň popis (ideálně polopaticky detailní) co je co. :)

                            vanuz - Profil | Po 20.2.2012 10:43:26

                            medvěd >> ja netvrdiim ze nemas chytat na suchu predsa

                              Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 20.2.2012 10:41:48

                              GH Red Tag, Kouřilka, Nakouřilka, Vykouřilka, Pokladník, Pokladník spent, Yellow Vova, Bohoušovka, SRS Dun, chrostík Medard. Jo, dovedu si to představit....

                                jehla - Profil | Po 20.2.2012 10:32:09

                                medvěd >> suchá začátečníkovi nepatří do ruky, uřízni si bezinku nebo lísku jako já....s tou se prej dá dobře nymfovat...:-))

                                  medvěd - Profil | Po 20.2.2012 10:28:04

                                  vanuz >> a jako proč bych neměl chytat na suchou?Já mám nymfu na návazce docela zřídka kdy

                                    jehla - Profil | Po 20.2.2012 10:26:42

                                    sliver - samolibý vůl >> našel jsem ještě dvě čísla, pak si nás zavolali a hledali v tom nějakou protistátní nebo aspoň špionážní činnost....možná jich bylo víc, další naskenuju a přidám, na hamstrech je najdeš....ne, já vážně za to nemoh, asi mi to nedošlo, spousta lidí to dostala a v dalších číslech i poslali příspěvky...krásný, nadšenecký doby to byly, ale ne, skuhrat nebudu...a ber to s nadhledem, je to už retro...:-)) čau P.

                                    P.S....takže to kilo necháme pošťákovi, nebo ho vystopujem a ztrestáme ho i s úrokem? :-))

                                      pepa-č - Profil | Po 20.2.2012 10:22:41

                                      ZN >> 10 kusů
                                      třeba tvoje odpověď: Ne 19.2.2012 21:09:16 je přesně v rámci otázky. napíšeš co, kolik, jak velké, vejdeš se do 10ti.

                                        sliver - samolibý vůl - Profil | Po 20.2.2012 10:20:31

                                        jehla >> ale vzals to hopem. Dobrá , beru tě na milost a odpouštím ti. Jdu si to stáhnout, přečtu si teda novinky a pak to pověsím zarámované na trojhák .