- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
10 much ?
Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?
Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.
(megalomani mohou i 15)
Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.
(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady
10 much ?
A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%
B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%
C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%
D) je ideální množství18%
E) ani jich tolik nepotřebuju14%
F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%
Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Nkura11 - Profil | Po 20.2.2012 10:09:05
vanuz >> tak u vas ked uz ani jalce nezbieraju tak je to zleee :-)) a plosky u nas zbieraju jedna radost...
NZN - Profil | Po 20.2.2012 9:56:57
Mates PB >>
já ti věřím, ale já se pepy ptal na něco jiného, páč pepa se ptal dle mého na něco jiného.
Btw., já si myslím, že až na sem tam nějaký úlet víc vzorů stejně nevážu.
já ti věřím, ale já se pepy ptal na něco jiného, páč pepa se ptal dle mého na něco jiného.
Btw., já si myslím, že až na sem tam nějaký úlet víc vzorů stejně nevážu.
NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 9:52:44
ZN >> Můj názor je (a nikomu ho necpu), že s 10 vzorama ve dvou velikostech( možná ani to není nutné) se dá zachytat skoro na každé proudné vodě.
NZN - Profil | Po 20.2.2012 9:43:04
pepa-č >>
pepo, rozumněl jsem dobře otázce? Jako, že bych mohl mít v krabičce 10 much? Asi ne. Jinak si nedovedu vysvětlit, že někteří by měli v krabičce 10much, deset vzorů.
pepo, rozumněl jsem dobře otázce? Jako, že bych mohl mít v krabičce 10 much? Asi ne. Jinak si nedovedu vysvětlit, že někteří by měli v krabičce 10much, deset vzorů.
Njehla - Profil | Po 20.2.2012 9:12:48
sliver - samolibý vůl >> tak první číslo ti (po letech a s omluvou) leží ke stažení zde:
http://www.ulozto.cz/xZ5Yd3T/mu-1-smallest-pdf
...a nebo je taky na hamstrech...joj, to už je fakt tolik let? Děsný....
http://www.ulozto.cz/xZ5Yd3T/mu-1-smallest-pdf
...a nebo je taky na hamstrech...joj, to už je fakt tolik let? Děsný....
NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 9:05:43
welbin >> Souhlasím naprosto s tvou poslední větou. Metoda kterou jsem zatím nevyzkoušel je strýmrování. (moře nepočítám)
Pepo sorry už to nebudu zasírat.:-))
Pepo sorry už to nebudu zasírat.:-))
Nwelbin - Profil | Po 20.2.2012 8:55:05
vanuz >> Na Labské jsem loni i předtím zažil několikrát opravdu masivní,ale velmi selektivní sběr,lze na sucho chytit pouze na jeho začátku,pak sbírají tak mrňavé samečky pakomára,že to prakticky nejde navázat,na Ohři jsem na podzim taky celkem slušně chytal na suchou,jsem přesvědčen,že není dělení na způsob lovu,ale každý by měl trošku ovládat všechny způsoby.
NButchi - Profil | Po 20.2.2012 8:53:53
vanuz >>
Nepotřebuju ukájet ego chytáním pidiryb na suchou mušku.
Připadá mi to jako nemístná exhibice.
Prostě na suchou neumím, nepotřebuju to zkoušet, když nesbírají větší ryby.
Až tomu tak bude, obětuju pot a krev, abych něco vysušil.
Nepotřebuju ukájet ego chytáním pidiryb na suchou mušku.
Připadá mi to jako nemístná exhibice.
Prostě na suchou neumím, nepotřebuju to zkoušet, když nesbírají větší ryby.
Až tomu tak bude, obětuju pot a krev, abych něco vysušil.
NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 8:50:32
vanuz >> Když to tak čtu, tak jedna nymfa káže všem, pak dlouho nic, pak streamr a nakonec občas sem tam cdc chrostík. Ale možná suchý křídlo ještě překvapí, ale spíše čekám jen pár výkřiků do nicoty. Uvidíme. Nechmeš diskusi plynout.
Nvanuz - Profil | Po 20.2.2012 8:50:14
pepa-č >> mas tam chybu zajemcu poslu spolu s navazanymi top 10ti
Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 8:49:05
vanuz >> bude tabulka, graf, obrázky a svázané to zájemcům pošlu za navázaných top 10 příslušného zájemce.
Nvanuz - Profil | Po 20.2.2012 8:46:00
pepa-č >> aj to nejako vyhodnotis? alebo si tu nadarmo prsty derieme?
Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 8:45:29
Mates PB >> ty kujóne! a já ti tady dělám tajtrlíka a skáču jak pískáš.
Čtenáři této diskuse také sledují
NPovídání JEN o vázání a muškách22020
NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53132
NO muškách, umělých34433
NSměnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
NGalerie muškařských navijáků602
NMuškaři a bigbít7854
NBambusák a vyroba797
NKúp si svojho kormorána2007
NSpey & Salmon516
N44. MS v muškaření293
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
7:52NPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
PoNO muškách, umělých 34433
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














