10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

Nkura11 - Profil | Po 20.2.2012 10:09:05

vanuz >> tak u vas ked uz ani jalce nezbieraju tak je to zleee :-)) a plosky u nas zbieraju jedna radost...

    Nvanuz - Profil | Po 20.2.2012 9:59:44

    kura11 >> tak s tym si dovolim polemizovat, bejvavalo

      Nkura11 - Profil | Po 20.2.2012 9:59:00

      vanuz >> jalce zbieraju este spolahlivo :-))

        NZN - Profil | Po 20.2.2012 9:57:10

        mildas - Quinn >>
        no jo, no.

          NZN - Profil | Po 20.2.2012 9:56:57

          Mates PB >>
          já ti věřím, ale já se pepy ptal na něco jiného, páč pepa se ptal dle mého na něco jiného.
          Btw., já si myslím, že až na sem tam nějaký úlet víc vzorů stejně nevážu.

            NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 9:52:44

            ZN >> Můj názor je (a nikomu ho necpu), že s 10 vzorama ve dvou velikostech( možná ani to není nutné) se dá zachytat skoro na každé proudné vodě.

              Nmildas - Quinn - Profil | Po 20.2.2012 9:46:23

              ZN >> Hnidopichu !

                NZN - Profil | Po 20.2.2012 9:43:04

                pepa-č >>
                pepo, rozumněl jsem dobře otázce? Jako, že bych mohl mít v krabičce 10 much? Asi ne. Jinak si nedovedu vysvětlit, že někteří by měli v krabičce 10much, deset vzorů.

                  Njehla - Profil | Po 20.2.2012 9:12:48

                  sliver - samolibý vůl >> tak první číslo ti (po letech a s omluvou) leží ke stažení zde:
                  http://www.ulozto.cz/xZ5Yd3T/mu-1-smallest-pdf
                  ...a nebo je taky na hamstrech...joj, to už je fakt tolik let? Děsný....

                    Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 9:06:37

                    Mates PB >> ty čekáš třetí poděkování, se nedělej.

                      NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 9:05:43

                      welbin >> Souhlasím naprosto s tvou poslední větou. Metoda kterou jsem zatím nevyzkoušel je strýmrování. (moře nepočítám)

                      Pepo sorry už to nebudu zasírat.:-))

                        Nwelbin - Profil | Po 20.2.2012 8:55:05

                        vanuz >> Na Labské jsem loni i předtím zažil několikrát opravdu masivní,ale velmi selektivní sběr,lze na sucho chytit pouze na jeho začátku,pak sbírají tak mrňavé samečky pakomára,že to prakticky nejde navázat,na Ohři jsem na podzim taky celkem slušně chytal na suchou,jsem přesvědčen,že není dělení na způsob lovu,ale každý by měl trošku ovládat všechny způsoby.

                          NButchi - Profil | Po 20.2.2012 8:53:53

                          vanuz >>
                          Nepotřebuju ukájet ego chytáním pidiryb na suchou mušku.
                          Připadá mi to jako nemístná exhibice.

                          Prostě na suchou neumím, nepotřebuju to zkoušet, když nesbírají větší ryby.
                          Až tomu tak bude, obětuju pot a krev, abych něco vysušil.

                            Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 8:52:01

                            vanuz >> ne ne, směr posílání mušek je správný.

                              NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 8:50:32

                              vanuz >> Když to tak čtu, tak jedna nymfa káže všem, pak dlouho nic, pak streamr a nakonec občas sem tam cdc chrostík. Ale možná suchý křídlo ještě překvapí, ale spíše čekám jen pár výkřiků do nicoty. Uvidíme. Nechmeš diskusi plynout.

                                Nvanuz - Profil | Po 20.2.2012 8:50:14

                                pepa-č >> mas tam chybu zajemcu poslu spolu s navazanymi top 10ti

                                  Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 8:49:05

                                  vanuz >> bude tabulka, graf, obrázky a svázané to zájemcům pošlu za navázaných top 10 příslušného zájemce.

                                    Nvanuz - Profil | Po 20.2.2012 8:46:00

                                    pepa-č >> aj to nejako vyhodnotis? alebo si tu nadarmo prsty derieme?

                                      Npepa-č - Profil | Po 20.2.2012 8:45:29

                                      Mates PB >> ty kujóne! a já ti tady dělám tajtrlíka a skáču jak pískáš.

                                        NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 8:44:02

                                        pepa-č >> No to bylo jasně nastavený od začátku na dvě poděkování.:-))