10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

foxkiller - Profil | St 22.2.2012 15:15:29

jehla >> tvl to je hodně na takej chcáč ... to se nebude moct ani nahazovat ... něco obdobného už sem viděl a 5 už bylo moc ... budeš muset vymyslet i nějaké rotace:)

    Mates PB - Profil | St 22.2.2012 15:10:07

    Výr >> A nežerou prasata kormoráni?

      Výr - Profil | St 22.2.2012 15:08:22

      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 22.2.2012 15:03:57 >> nie len že dosť ale stále viac....v podstate kam pozrieš tam prasa

        Řízek 29,76 - Profil | St 22.2.2012 15:03:57

        nebo bych se mohl věnovat myslivosti, takový jeden divočák vydá za mnoho tučných PD, a prasat je u nás zatim pořád dost.

          Mates PB - Profil | St 22.2.2012 15:03:07

          mildas - Quinn >> Jako, že si nasekáš hromadu fracků co tě budou mít na háku?

            mildas - Quinn - Profil | St 22.2.2012 15:01:54

            Tak budu makat na zachování bílé rasy v EU.

              mildas - Quinn - Profil | St 22.2.2012 15:01:29

              Výr >> hernajs, to mě nenapadlo..........

              Chudák já.

                Výr - Profil | St 22.2.2012 14:58:05

                mildas - Quinn >> nechcem ťa strašiť ale zákaz nymfy prinesie na green dav frustrovaných buzien....a klid bude tatam

                  jehla - Profil | St 22.2.2012 14:56:45

                  foxkiller >> na květen chystám akci, večer to jdu řešit, na hamstrech se pak bude vědět...tak pro 15-20 lidí, z toho řekněme půlka na boutech, prdnem tam tak kilový fiše, něco večer ogrilujem, tak od pátku nebo od soboty do nedele, zajišteno i spani a dalsi blbosti, třeba to bude sranda...jinak se to uhlídat ani koupit a oplotit zatím nedá...pár amurů kolem metru a pár kapři (vloni jsem dal 82), ale není jich tolik, aby to zakalili, voda i v létě do d 16 C, je tam fajn a mám to kilák a půl od baráku...:-))) uvidím, co večer vymyslíme...

                    mildas - Quinn - Profil | St 22.2.2012 14:52:39

                    Až zakážou nymfu, vrhnu se konečně na ten golf, který už si 15 let slibuju. Tou dobou už ho přestanou hrát všichni ti čuráci, co ho hrajou z plezíru a na greenech zavládne klid.

                      jehla - Profil | St 22.2.2012 14:52:22

                      Mates PB >> tohle je jedine na novej..:-((( prdim na to..zatím...

                        chrostik3 - Profil | St 22.2.2012 14:24:26

                        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 22.2.2012 14:15:18 >> oni ty chrostíci nejsou,protože je sežraly ryby.Je jich moc těch vychcanejch ryb :-))

                          Řízek 29,76 - Profil | St 22.2.2012 14:15:18

                          já se těšim, až to zakážou, mé vycházky se omezí na 14 dni na přelomu června/července, kdy se může vyskytnout onen mýtický denní chrostík, a pak na tu půl hodinu večer od pulky června do konce srpna. s tím, že se v září a v říjnu pojedu párkrát podívat, jestli náhodou nejde onen mýtický denní skořicový chrostík:-)

                            foxkiller - Profil | St 22.2.2012 14:12:33

                            jehla >> když koukam na tu fotku co ten tvůj slavný rybníko drom?? vybrali jste všecky ryby ? nebo tam něco zůstalo

                              Mates PB - Profil | St 22.2.2012 14:10:20

                              pepa-č >> Budou teda pro tebe vybraní jedinci vázat uváděnou desítku a zasílat na známou adresu Jindřišská 16 Praha 1?

                                chrostik3 - Profil | St 22.2.2012 14:08:28

                                pepa-č >> neboj,zatím to několik let nehrozí :-)) Klidně motej.

                                  pepa-č - Profil | St 22.2.2012 14:06:50

                                  chrostik3 >> bude se zakazovat? mám 3 gamarusový háčky, tak abych se s tím nedělal zbytečně. :)

                                    chrostik3 - Profil | St 22.2.2012 14:05:28

                                    Mates PB >> to máš pravdu,bohužel.Ale sem optimista,a myslím,že se najde něco utajenýho.

                                      Mates PB - Profil | St 22.2.2012 14:03:22

                                      chrostik3 >> Až zakážou nymfu, tak už nebude co chytat.

                                        Mates PB - Profil | St 22.2.2012 14:02:54

                                        jehla >> Korek přebruš a nalakuj. Dobrý rady já umím dávat.:-)))