10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

Nchrostik3 - Profil | St 22.2.2012 14:01:17

Mates PB >> až zakážou nymfu úplně,rád si na nas vzpomeneš.Na nás darebný suchachytce :-)))

    NMates PB - Profil | St 22.2.2012 13:57:54

    chrostik3 >> Tonoucí se stébla chytá, jsi darebnej jak celý to suchý muškaření :-)))

      Njehla - Profil | St 22.2.2012 13:55:55

      Baron 007 MC >> mizernej, klacek za 1501,- od Poolu, pro mladýho, byl mi dobrej, když chrupnul Vision...ale ten korek je fakt špatnej, ale to nemá cenu predelavat...mladej se na tom trochu vyhazí...

        Nchrostik3 - Profil | St 22.2.2012 13:54:29

        Mates PB >> pupa by byla hladinofka ze CDC :-))) Loni sem na ní vodchytal snad většinu ryb.No ten schránkáč je bez diskuze :-)))

          NHuňáček - Profil | St 22.2.2012 13:53:25

          Baron 007 MC >> to neni korek, to je leštěný mramor

            NMates PB - Profil | St 22.2.2012 13:51:04

            chrostik3 >> Jo? a kde máš tu opěvovanou suchou, co? Tss pozééére. Jseš stejnej jako všichni sucháči, furt se tu prsíte, odvoláváte na tradice, ale když jde o deset much, tak tam CDC nevidím. Pche, všický jste stejný.

              NBaron 007 MC - Profil | St 22.2.2012 13:50:56

              jehla >> No fuj, to je strasnej korek.

                Njehla - Profil | St 22.2.2012 13:48:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                @hunackovo >> Huňáček - 22.2.2012 13:45:11 >> aha, já myslel, že ses vydal taky tou cestou přes rejžáky...

                  Nchrostik3 - Profil | St 22.2.2012 13:46:24

                  pepa-č - >> jak to tu čtu,se divím :-))
                  Mě by stačilo 6 schránkáčů a 4 hladinové pupy.Je to 10 much.Ale jinak nosím k vodě tisíce much :-))

                    NHuňáček - Profil | St 22.2.2012 13:45:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    jehla >> to je pracovní název nymfy z přírodního tuleně

                      Njehla - Profil | St 22.2.2012 13:43:44

                      @hunackovo >> Huňáček - 22.2.2012 13:35:56 >> copak je to "Koště"? Něco jako "smetákovky"?!

                        NHuňáček - Profil | St 22.2.2012 13:35:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        suchý redtag
                        mokrý redtag
                        s koulí redtag
                        PTN
                        Tungsten chlupatice ze zajíce s a bez barevného krku
                        "Koště"
                        IBD
                        F-fly
                        CDC chrostík s a bez zelené prdelky
                        Lury Montana, Slavista

                          NPellon - Profil | St 22.2.2012 13:20:16

                          siri >> Nu ja te jenom obdivuji ze si proste sednes a umotas si to co potrebujes u vody... ja si takhle sednu v obyvaku za hodinu si udelam jednu mouchu kterou druhej den odriznu bo se mi nelibi...

                            NMKplzen - Profil | St 22.2.2012 9:28:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            když 10 vzorů

                            -PTN, zajícovka a černá nymfa (různé barvy kuliček, hrudi, atd)
                            -bobeš růžový, béžový nebo zelený s různými srdíčky, hydropsyche
                            -když už dojde na suchou - redtag chrosťa, béžový chrosťa, i nějaká jepička

                              Nsiri - Profil | St 22.2.2012 0:05:14

                              A sakra, ted jsem tak uvazoval, kolik vzoru po kolika kusech bych tak s sebou... A ja snad budu tento - maximalista! Bo mi vyslo fakt tech 13 - 14 - mozna i 15 vzoru. A to az po trech kusech, asi ctyri z nich... Slo by ovsem o komplet vybavu na vody tekouci i stojate, vc. slanych. :) Ale i tak se radsi pridrzim dosavadni praxe, tedy noseni much latentnich, ve forme potrebnych vaz. materialu, neb tech je min, nez vzoru vyslednych much...

                                NVýr - Profil | Út 21.2.2012 22:57:33

                                One nymph to rule them all, One nymph to find them, One nymph to bring them ...Ultimate cormorant doom nymph

                                http://www.mrk.cz/musky.php?id=24329

                                  Njehla - Profil | Út 21.2.2012 21:55:42

                                  Rashid 28.93 >> :-((( pardon, to bylo jinam..už mlčímmmmm..jako zařezanej..jen jsem ještě chtěl říct..............................

                                    NKikis - Profil | Út 21.2.2012 20:55:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    10 much ? Srnový chrostík zelený a skořicový , 2 olivové majovky 2 bazant a zajic s goldem , černy a červeny bodyglass pakoš a 2 černý a bílý zonker s fiskull. Toď vše to jsou moje tutovky kamkoli ! A k tomu nějakej ten klacík ;D

                                      Nmachy_fly - Profil | Út 21.2.2012 18:23:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Me ososbne staci Breznovka, PTN (4x3 modifikace - Zlaty, stribrny, medeny tungsten + klasika) Zajeci usko, CDC chrostik, CDC majovka, CDC sedivka, Redtag (gold, sucha, mokra). Ostatni vzory mam jen na "okrasu" :D

                                        NRashid 28.93 - Profil | Út 21.2.2012 17:52:46

                                        jehla >> Ty už si poudáš sám se sebou? :-)))