10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

Njehla - Profil | St 22.2.2012 21:01:21

MilošK >> Výr...jojo, je to jiná doba, jinej svět, jiný řeky...patříme sem ještě vůbec? :-((((

    Nmildas - Quinn - Profil | St 22.2.2012 20:59:34

    MilošK >> nepostradatelné kde ? Na to jste fakt chytali ?

    Chudáci vy.

    :-)

    EDIT: některý ty kousky nezná ani google :-)

      NVýr - Profil | St 22.2.2012 20:44:48

      MilošK >> aspoň vidíš kam ten svět spěje....či spíš.... v co se otáčí :-))

        NMilošK - Profil | St 22.2.2012 20:37:07

        Pro zajímavost uvádím výsledky ankety z 1.celostátníhoo muškařského semináře v ČB v roce 1986. Na závěr semináře 169 muškařů se, mimo jiné, mělo vyjádřit, kterých 10 mušek považují za nepostradatelné :

        1. Red Tag 72 %
        2. Willow Fly 50 %
        3. March Brown 37 %
        4. Olive Dun 31 %
        5. Red Spinner 29 %
        6. Red Quill 29 %
        7. Blue Dun 27 %
        8. Iron Blue Dun 26 %
        9. Brown Sedge 26 %
        10. Coachman 21 %

        Na dalších místech : Yellow Tag, Coch-y-Bondhu,Apple Green Dun, Dotterel, Wickham´s Fancy, Sedge Nymph, Blue Quill, Cinnamon Sedge, Hofland ´s Fancy, Black Zulu, Woodcock Green and Red.

        Byla to doba, kdy jsme neměli v krabičkách žádné bobše, tugsteny a různé mušky á la XY.

          Njehla - Profil | St 22.2.2012 19:30:49

          welbin >> je to tam hezky, fotky a dasi info jako vždy:
          http://jehla-hamsterflyfishing.blogspot.com/2011/09​/vysazeno-neco-duhaku.html

          a v dalších příspěvcích tamtéž, hledej...:-))

            Njehla - Profil | St 22.2.2012 19:28:50

            foxkiller >> si nemusi každej všecko nechat, na grilovačku si vezmeme par kiláků a zbytek chytne další, ne? a v neděli igelitky a žižál...:-))) ted jsem to byl domluvit, bude to tak v puli kvetna...

              NVýr - Profil | St 22.2.2012 18:25:58

              Mates PB >> medvede tu na dolniakoch zatiaľ nie....ale čo nebolo môže byť

                NRasto. - Profil | St 22.2.2012 18:21:54

                vanuz >> hou hou hou! to je moja krabicka

                  Nwelbin - Profil | St 22.2.2012 16:51:55

                  foxkiller >> to je odhad,anebo zbožné přání,že se to za hodinu vychytá??

                    Nfoxkiller - Profil | St 22.2.2012 16:49:31

                    Mates PB >> tak mě stačí ploticá nebo okůn :)

                      Nfoxkiller - Profil | St 22.2.2012 16:49:09

                      jehla >> no jo jenže první hodinu bude chtít chytat každej a po 2x hodkách nebude co pač to všechno vychytaj:(

                        Njehla - Profil | St 22.2.2012 16:17:20

                        foxkiller >> asi do toho každej nebude bušit celej den bez pauzy, neřeším...

                          NMates PB - Profil | St 22.2.2012 15:41:00

                          Výr >> A čo také medvedě? Něžerů vám prasce?

                            NVýr - Profil | St 22.2.2012 15:39:52

                            Mates PB >> sadia sa bažanty.....to je pekná pakáreň a už sú aj v peknej prdeli.....jarabice sú v úplnej prdeli už roky kvôli poľnohospodárom).....králiky sú v úplnej prdeli (kvôli myxomatóze).....zajace tiež smerujú do prdele....ale ostatné je v poriadku.....povedal by som že poľovačka v lese je O.K:

                            jediné čo pribudlo sú kormorány....:-)

                              NMates PB - Profil | St 22.2.2012 15:36:01

                              foxkiller >> Hele to je fakt, brčko, masňák a budeš nasazovat káporům lyže.

                                NMates PB - Profil | St 22.2.2012 15:34:51

                                Výr >> Počkej až přestanou sadit.

                                  NVýr - Profil | St 22.2.2012 15:34:35

                                  Mates PB >> prasatá občas dostanú mor....a vtedy vydochnú.....mor ale dostanú zväčša vtedy keď ich je priveľa.....tak že len ich treba brať (keď idú) a potom nedostanú mor.

                                    NVýr - Profil | St 22.2.2012 15:32:39

                                    Mates PB >> ne....zatím.

                                      Nfoxkiller - Profil | St 22.2.2012 15:31:20

                                      Mates PB >> fídr mě nebaví čučet do oblak na nějakou barvenou antenku ... splávek pěkně , masňáka , židličku bude pohooodička

                                        NMates PB - Profil | St 22.2.2012 15:17:39

                                        foxkiller >> Tak si vole vezmeš fídr, ne?