10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

Njehla - Profil | Út 21.2.2012 17:35:11

jehla >> Jo, děkuji, ale moc tady tohle neříkej, nebo budu odejit...:-(((

    Njehla - Profil | Út 21.2.2012 17:34:42

    Firetiger >> tak dobře, kolik chceš těch dvaatřicítek? Nebudou, poslední zásoba...pak až v květnu...

      NFiretiger - Profil | Út 21.2.2012 16:14:26

      Rashid 28.93 >> mrk je možná boží, ale co je to proti Old Hamsterovi?

        NRashid 28.93 - Profil | Út 21.2.2012 13:48:48

        jehla >> No, máš to na tom svém blogu pěkný, ale mrk to není, bo co? mrk je boží.... :-)))

          NKnapík - Profil | Út 21.2.2012 11:53:11

          jehla >> projevem a myšlením jsi mladej ažaž, řekl bych, snad tedy na viděnou :-)

            NLudaT - Profil | Út 21.2.2012 10:58:12

            No to je jasný, abych si zachytal i v dnešní situaci, tak na duháci vajgla, na kapři rohlíkovku, na amuři řasu no a ze sentimentu třeba májovku. Takže mě by asi stačily ty 4. No možná pro sichr Baronovo univerzál slávistu, čili dohromady 5.

              NMates PB - Profil | Út 21.2.2012 9:44:31

              jehla >> Neser :-)))

                NMates PB - Profil | Út 21.2.2012 9:44:16

                welbin >> Jo klásek je ode mě. pošlu ti to.

                  Njehla - Profil | Út 21.2.2012 9:44:09

                  Mates PB >> já vyrazím tvořit hodnoty se psem a noťasem do putyky...

                    Nwelbin - Profil | Út 21.2.2012 9:37:54

                    Mates PB >> prosím Tě tu Dánskou mouchu,jak jsem ji nazval žitný klas jsi mi posílal ty anebo řízek?pokud ty,pošli mi ji na sz,pokusím se ji napodobit,díky

                      NMates PB - Profil | Út 21.2.2012 9:30:03

                      jehla >> Dneska budu tvrdej, nepřístupnej bratr v nymfvě.

                        Njehla - Profil | Út 21.2.2012 9:25:56

                        Mates PB >> ano, ted už je to klasickej chytlavej Mates! Welcome back: :-))))

                          NMates PB - Profil | Út 21.2.2012 9:20:40

                          jehla >> císařský koučmen je jenom tvá vymyšlená píčovina. Tak. A vůbec mě ohromíš pěknou zatíženou nymfou, ty suchý zgraby si dej do octa nebo za klobouček s pérkem.

                            Njehla - Profil | Út 21.2.2012 9:00:33

                            Mates PB >> taky nemá za sebou to, co někteří, kteří i tak ještě háček občas peříčkem přizdobí...to bys ji doma nechoval...A co císařský koučmeni? Emperor´s Coachman...muška, jakou svět neviděl, koukej...sice je na šestnáctce, ale dá se dělat i menší, jen aby ty detaily nebyly pak moc pracný...

                              NMates PB - Profil | Út 21.2.2012 8:59:13

                              jehla >> Monča váže na 18-tky královský koučmeni, myslím, že by jí nějaké miniháčky nerozhodili.

                                Npepa-č - Profil | Út 21.2.2012 8:59:11

                                jehla >> díky. vidím SZ. stěrače stírají, to nemusíte hlásit, to on vidí! :)

                                  Njehla - Profil | Út 21.2.2012 8:55:42

                                  pepa-č >> když jukneš do SZ, už budeš znalec...:-))) Welcome to Hamster´s Club...:-)))

                                    Npepa-č - Profil | Út 21.2.2012 8:48:59

                                    jehla >> co je hamstrů? (jo, jsem neznalec :) )

                                      Njehla - Profil | Út 21.2.2012 8:48:04

                                      pepa-č >> chce to návazec odpovídající ráže...pokud mi vyjdou testy s 0,04, která má nosnost lepší než 0,10 Stroft a skoro žádnou tvarovou paměť, bude to zajímavá sestava...blíže viz u hamstrů...

                                        Npepa-č - Profil | Út 21.2.2012 8:35:26

                                        jehla >> jasný. díky.