10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

Nsiri - Profil | Út 21.2.2012 7:52:20

Ono se da obvykle i pockat, az se hne konec lajny. To neni jako kdyz se futrujou kapri ze dna metodou pokus/omyl - nasat, vyflusnout, nasat, vyflusnout, nasat..., OK, sezrat! A znova... Tu suchou ryby vezmou a jen tak nepustej. ;)

    Njehla - Profil | Út 21.2.2012 7:40:37

    pepa-č >> nakrátko ji i vidíš, hlavně na klidný vodě, na dálku se to i blbě pokládá...ale odhadem víš, kde je a občas sekáš s tím, že to nějak dopadne...to nejsou mouchy na chytání s lajnou venku...:-)))

      NButchi - Profil | Út 21.2.2012 7:39:50

      jehla >>
      Jebnul bych na to 4.6mm tungsten, čímž bych byl s muchou vyřízenej.
      A hurá někam do tůně :-))))))

        NButchi - Profil | Út 21.2.2012 7:38:39

        pepa-č >>
        To ani není možné vidět.
        Spíš se seká na haluz, když přibližně v tom prostoru sebere ryba :-))

          Njehla - Profil | Út 21.2.2012 7:38:04

          Mates PB >> ano, máš pravdu, špatně jsem koukal jsou v nabídce i TMC508#30 a TMC508#32, že bys nechal mladou troch se zdokonalit a pocičit? Taky to na ně zkusím, ale budu je mít až koncem týdne...dneska ti teda něco zbastlím na tu 28, napřed ale asi šoupnu točenýho krasohleda z Krušovic na inspiraci...:-))) zkoušel jsem z legrace v ruce, ale dnaska už dám tak sotva na 10 nebo 12 palmera, taga a tak...:-((((

            Npepa-č - Profil | Út 21.2.2012 6:58:06

            jehla >> vidis takovou musku na vode?

              Njehla - Profil | Po 20.2.2012 23:13:50

              Mates PB >> v letošním katalogu jsou nejmenší ty 28...

                NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 22:19:44

                welbin >> U Zemana jsem je viděl, měl i 32 TMC

                  Nwelbin - Profil | Po 20.2.2012 22:18:20

                  jehla >> kde se dá sehnat 28 a k čemu to je?,
                  Kecám,asi jsem je měl, ale s protihrotem,myslím si,že je lepší udělat mouchu na větším háčku s menším tělíčkěm, ta 28ma je prťavá i na ouklejky -oblouček

                    Njehla - Profil | Po 20.2.2012 22:16:16

                    Mates PB >> Merci...

                      NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 22:15:18

                      jehla >> Nemusíš dědku suchej, šetři se :-)))

                        Njehla - Profil | Po 20.2.2012 22:11:59

                        Mates PB >> dneska fakt nee, sotva žmourám...zejtra, jo? Udělám možná i hamstrovku...HLF...

                          NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 22:08:15

                          jehla >> já čekám na tu mouchu na tý 28čce, nebo si tu jen taháš suchý triko?

                            Njehla - Profil | Po 20.2.2012 21:41:00

                            Výr >> to já jen tak pošťuchuju...:-)))

                              NLuigi_Lasagne old - Profil | Po 20.2.2012 21:37:09

                              jehla >> Budu se těšit. Jinak hamstry, červenám se, neznám.

                                NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 21:36:17

                                jehla >> Já umím jemně mnout i s těžšíma a většíma.

                                  NVýr - Profil | Po 20.2.2012 21:35:45

                                  jehla >> 70-ku lipoše ?....už to nehul :-)

                                    Njehla - Profil | Po 20.2.2012 21:35:27

                                    Mates PB >> superjemná francouzská lahůdečka by vznikla, ne? A tohle se počítá taky za francouze? To je ten váš elév ještě bez rádiovky, pardon, bez baretu se svým úlovkem z Brčáku...:-)))

                                      NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 21:35:13

                                      jehla >> Radši mi ukaž dědku suchej co si na tu 28čku navázal.

                                        NMates PB - Profil | Po 20.2.2012 21:34:07

                                        jehla >> A proč bych to jako měl dělat s těma tungstenama? Napiš mi jedinej rozumnej důvod.