10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

jehla - Profil | Po 20.2.2012 21:32:34

Luigi_Lasagne old >> ale jo, něco sem hodím, až se k tomu dokopu...nebo spíš na hamstry....znáš, ne?

    jehla - Profil | Po 20.2.2012 21:31:48

    Firetiger >> tak to budeš nosit z domova navázaný, ne? Jinak sedmdesátku lipoše vyndá jinej...když to zkombinuju s nanofilem, to bude dílo!!!! Vyzvednul jsi ty vzorky? Že by sis ukrouhnul a zbytek dal u Kalendů PaŘezovi?

    na vlasec jdou dobře, očko to má skoro jak dvacítka...to dám i já bez problémů...ale dnaska už holt s brejlema...:-(((

      sage - Profil | Po 20.2.2012 21:31:10

      nejlepší řešení na oházené ryby je:Vylezu z vody a pořádně se nažeru . . .aneb-když nežerou ryby,tak žeru jááá!!U mě to funguje spolehlivě,nikdy mě to nezklamalo-doporučuji!))))

        Luigi_Lasagne old - Profil | Po 20.2.2012 21:24:49

        jehla >> Hm, tak to klobouček dolů, to bych nedal ani s lupou. Nějaké foto finálního výtvoru by, prosím, nebylo?

          Firetiger - Profil | Po 20.2.2012 21:23:46

          jehla >> na háček #26 a #28 umím navázat mouchu - doma, pod dobrým světlem a s lupou v ruce.
          Ale takovouhle mouchu navázat na vlasec u vody, když je blbý světlo a trošku fouká = ani náhodou :)

            Řízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 21:22:56

            jehla >> sou i milimetrová hlavičky:-)

              jehla - Profil | Po 20.2.2012 21:22:25

              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 21:09:20 >> jedině ten tungsten vomatlat lepidlem a vyválet v těch háčkách, pak by byl chytavej...:-))

                jehla - Profil | Po 20.2.2012 21:21:22

                občas je to jediný řešení...

                  nymfa - Profil | Po 20.2.2012 21:17:44

                  jehla >> na to bych ani jepicu neuvázal :)) K čemu to vůbec je? Já použiju 20 jen 3krát do roka na nějakýho oházenýho lipoše :)))

                    welbin - Profil | Po 20.2.2012 21:16:58

                    jehla >> ulitimate weapon

                      jehla - Profil | Po 20.2.2012 21:14:34

                      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 20.2.2012 21:09:20 >> jo, prosím pěkně, zvlášť ta 28 si vo něj vyloženě říká...:-)) Minipidibuchtička...

                        Řízek 29,76 - Profil | Po 20.2.2012 21:09:20

                        jehla >> mám ti ukázat tungsten, kterej bych na to narval? resp takovouhle nymfu s tungstenem?:-)

                          jehla - Profil | Po 20.2.2012 21:08:56

                          welbin >> ne, jen mosaz...ale stačí to...

                            jehla - Profil | Po 20.2.2012 21:08:13

                            nymfa >> ale zkuste, hoši, nacpat ty vaše tungsteny na tohle...:-)))

                              welbin - Profil | Po 20.2.2012 20:51:46

                              jehla >> jest-li to jsou tungsteny, nechtěl bych tím po makovici,prosím tě chytáš ryby na háček,anebo je to místo paličky?

                                nymfa - Profil | Po 20.2.2012 20:50:14

                                jehla >> Takzvaná regulační nymfička :)) Když tohle oráš po dně vzniká úplně nové koryto :-)

                                  jehla - Profil | Po 20.2.2012 20:47:38

                                  nymfa >> nebo trochu heavy Red Taga,,:.-)))

                                    nymfa - Profil | Po 20.2.2012 20:45:28

                                    Mates PB >> Ano,ano....Orandžová palice s černým tělíčkem je muška z pekel aneb konec lipanů a parem v Čechách :)) Málem bych na ní zapoměl :)

                                      welbin - Profil | Po 20.2.2012 20:35:48

                                      Moja >> moc hezká nymfa