Boilies s nějakou trávou (rákosem)

Zdravím kolegové, chtěl bych se zeptat jsteli jste někdy zkoušeli do boiliesu přidat rákos nebo něco takového. Mohli by na to jít amuři ne? Podělte se semnou o své zkušenosti. Předem děkuji.
Autor diskuse: Babe - Profil , 18.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Narnošt - Profil | So 18.2.2012 20:20:20

Copak s trávou,ale před nějakou dobou jsem viděl na Fishing&Hunting pořad,kde na boilies lepili za jeden konec červíky vteřinovým lepidlem.Na kouli klidně tak 6 - 8 kousků,červíci se kroutili a přitahovali pozornost ryb.Docela mě ta vychytávka zaujala a prý s ní měli poměrně úspěch...

    Nmipa - Profil | So 18.2.2012 20:14:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Babe >> Teď jsem to psal - ondra-voj (níže) ... to funguje a ten lov vyžaduje jen absolutní klid, proto že lovíš těsně u břehu :-)))

      Nondra-voj - Profil | So 18.2.2012 20:12:41

      mipa >> to teda :-)) a čekat, a čekat, a čekat... :-))

      a von pak příde.... :-)

        Nmipa - Profil | So 18.2.2012 20:10:46

        ondra-voj >> Menší nebo "zarostlejší" revíry ... tak neváhám a jak píšeš - přírodní nástrahy !!! Pěkně kuku a ten již zmiňovaný mladý výhonek !!! Jedno ze dna a sloupce, druhé pěkně z hladiny . To je jediné co řeším :-)))))

          Nondra-voj - Profil | So 18.2.2012 20:08:21

          Jarda 2004 >> přesně jak píšeš.... a bez DPH :-)))

          taky jsem zkoušel....

            NBabe - Profil | So 18.2.2012 20:07:08

            Jarda 2004 >> Díky zkusím ;)

              NJarda 2004 - Profil | So 18.2.2012 20:06:08

              ondra-voj >> Jednoduché otestované dostupné levné.A bez nálepek super výrobců.

                NBabe - Profil | So 18.2.2012 20:04:30

                mipa >> Labe je odnás hodně daleko, ale znám lokalitu kde by se měli vyskytovat tak zkusím teda kuku i u nás jak říkáš rozkrmím a zkusím splávek i feeder uvidím co se z toho vyklube.

                  Nondra-voj - Profil | So 18.2.2012 20:04:30

                  Jarda 2004 >> souhlas... :-)

                    NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 20:03:59

                    Babe >> Morava je hodně dobrá.Ale musíš vědět kam chodit.Já jezdím hodně ramena Moravy.Však Enšpígl ví kde mě najít.

                      NJarda 2004 - Profil | So 18.2.2012 20:02:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Babe - >> Obyčejné listy špenátu usušit podrtit a máš moučku jak barvou opdpovídající tak vonící.

                        NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 20:02:26

                        Franc49 >> Scopex nebo i Tuttifrutti by mohlo fungovat.Trošku se na to letos podívám.Budu Tě pak informovat.

                          NMartík - Profil | So 18.2.2012 20:01:36

                          nejsou lepší mirabelky nebo řádka 7 kukuřiček? Proč to komplikovat koulema s trávou... Navíc nevím nevím, jak by takový boilie držel pohromadě a jak dlouho vydržel neplesnivět

                            Nondra-voj - Profil | So 18.2.2012 20:00:55

                            mipa >> nevěř, jak píšeš.... příroda vyhrává.... zlatý čerstvý lupení :-)))

                              NBabe - Profil | So 18.2.2012 20:00:00

                              TWIN 69 >> Záleží kde chytáš s enšpíglem jsme skušeli na salaji. Chodili jsme pořád na stejné místo a přikrmovali jsme boduelkou a řepkou a za 3 dny 1 cejn tak jsme to opustili. Jinak letos jsem chytil 2 amurky na feeder ale melé měli kolem 20 cm. Jinak na moravě je hodně kaprů a na kukuřici berou jak draci. Neříkám že jsme si tuto sezonu nezachytal ale mohlo to být lepší ;)

                                NFranc49 - Profil | So 18.2.2012 19:58:25

                                TWIN 69 >> jen se do nich pust na tvrdo a zkus treba i ten scopex jak si na nej zvyknou tak mas vyhrano:)))))

                                  Nmipa - Profil | So 18.2.2012 19:57:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Babe - >> U nás je jedno slepé rameno Labe, kde amura dostaneš stopro na kuku ... pěkně rozkrmit pod větvemi, co jdou přes rákos u břehu, malý spláveček a většinou je tam :-))) Jinak na pískovnách je nejčastěji lovím na obyč. bojlís scopex a taky, když jdou z hladiny, na "bublinu" a k ní mladý rákosový výhonek.Zkoušel jsem taky Proto pelety - luční tráva od Fun Fishing a naprostá tragedie - přitom je mají amuři strašně milovat a neodolají jim ... nevěř reklamě - zklamání !!!

                                    NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:50:12

                                    Franc49 >> To už je moc pěkná ryba.budu muset letos trošku popřemýšlet a zkusit nějakýho pěknýho Amura lapit.kde by měli být vím,tak včíl už enom nějakýho lapit.

                                      NFranc49 - Profil | So 18.2.2012 19:47:44

                                      TWIN 69 >> ja mel asi nej 16kilo ale je to voda kde jsou ti rikam berou jak sumecci proste rachot ale jen v urcite hodiny mas uz to zmakly:))))A mel 115cm:)))))

                                        NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:42:35

                                        Franc49 >> já nějak nemám štěstí na velké amury,ale těch menších se nachytalo hromada.nejvíc na bonduelku a jednoho na plovoucí pěnu.pak na peletky.nikdy na ovoce.
                                        Snad se podaří letos nějaký 10+.