Boilies s nějakou trávou (rákosem)

Zdravím kolegové, chtěl bych se zeptat jsteli jste někdy zkoušeli do boiliesu přidat rákos nebo něco takového. Mohli by na to jít amuři ne? Podělte se semnou o své zkušenosti. Předem děkuji.
Autor diskuse: Babe - Profil , 18.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

NFranc49 - Profil | So 18.2.2012 19:39:26

TWIN 69 >> mazany nejsem jen spis ze znam tu vodu a vim jek nejdou na tohle tak tam fouknu neco jinyho a kdyz uz na to ne tak je nejlepsi to zbalit a nechat to na jindy ale jde o to ze jsem si bajecne odpocinul ale nasjali me potvory:)))))

    NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:37:48

    Franc49 >> já to říkám pořád,že jsi mazaný jak liška.Malá změna někdy znamená velké výsledky.

      NFranc49 - Profil | So 18.2.2012 19:36:13

      TWIN 69 >> to vis ze potesili potesilo me to ze jak se rika zmena je zmena jina koule a hele zazrak:)))))

        Nc.13 - Profil | So 18.2.2012 19:21:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        http://www.boiliesystem.cz/krupava-morska-rasa/ ,ale jestli to chceš na amury, tak je asi zbytečná námaha, laborovat s boilie.........ovoce nebo kukuřice fungují stejně,ne-li líp :-) ...(kýbl trnek vyjde levněji než kýbl boilie,navíc je i výrazně selektivní na amura :-))

          NHrdobec - Profil | So 18.2.2012 19:16:41

          Fanax >> Díky,tobě též :-)

            NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:16:15

            Babe >> To nemyslíš vážně.jak problém dostat rybu na háček?vždyť na tom není nic moc složitýho.bavíme se o normální chytačce a ne o monstrozních kaprech.
            Nehledej problém tam kde není.

              NHrdobec - Profil | So 18.2.2012 19:16:15

              Chose >> o))))

                NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:14:27

                Franc49 >> Ale neříkej,že Tě nepotěšili.To je právě ta krása rybařiny.jdeš na kapři a lapneš dva pěkný amury.Radost k nezaplacení.

                  NFranc49 - Profil | So 18.2.2012 19:11:26

                  TWIN 69 >> kurnik akpr cely odpoledne ten den nic tak jsem dal na dva klacky scopex a jizda na oba dva teda jizda spis padak a pak nejakej trochu pohyb svingru a to uz zasek a byly oba dva jenze me dali zabrat hodne skacou je to silena ryba proste rusak:)))))))

                    NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:09:20

                    Franc49 >> Scopex je ověřená kvalita.A jak píšeš,když to nebere,tak i Amur potěší.Hlavně když je trošku větší nebo i v Double.

                      NBabe - Profil | So 18.2.2012 19:09:18

                      TWIN 69 >> Já radši ten feeder na splávek jsem nebyl nikdy úspěšný. Vody je tu hodně i ryb jen je dostat na háček ;)

                        NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:07:55

                        Babe >> Já chodím chytat na splávek pravidelně.Mě nebaví jenom kaprařina.pár dobrých vod tady v okolí určitě najdeš.

                          NBabe - Profil | So 18.2.2012 19:06:04

                          TWIN 69 >> Z jara určitě a ještě plánuje jít a infinity na splávek ....

                            NFranc49 - Profil | So 18.2.2012 19:05:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            TWIN 69 >> jinak poslu myho dvojaka obyc boilies scopex a nevymyslim zadny hovadiny jdou na nej ale jak jsem psal nevyhledavam tuto rybu jejich tu more jinak ale nekdy potesi kdyz nic jinyho:)))))

                              NBabe - Profil | So 18.2.2012 19:04:54

                              TWIN 69 >> twin 69 - 18.2.2012 19:02:53 >> přesně, ale neví ;)

                                NChose - Profil | So 18.2.2012 19:03:15

                                Babe >> Rákos žere a květy z vrby.Jinak prostě kila kuku.Známej skoušel bobky přímo na amury a na druhej prut kuku a kuku byla prostě jednička.

                                  NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:02:53

                                  Hrdobec >> Přesně tak.Ale víš jak na ně.A to je to hlavní.Spousta lidí to zkouší,ale NEVÍ!!!

                                    NFanax - Profil | So 18.2.2012 19:02:28

                                    Hrdobec >> Pěkné ryby,gratuluji.Ať se daří.

                                      NTWIN 69 - Profil | So 18.2.2012 19:01:36

                                      Babe >> To ani nevím.Ale zjara se určitě objeví s feedrem.

                                        NChose - Profil | So 18.2.2012 19:01:29

                                        Hrdobec >> na nějakou Amurku -)))