- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak kurtujete bivaky v místech kde to není možné pomocí kolíků
šutry z hráze jiní vozili zátěže od činek jiní si odlévali betonové zátěže.
Používali jsme ale stanové konstrukce které držely tvar ale co dnešní garážovky , ve spodní části vlají pokud se nezakolíkují .
Némáte to někdo vychytané ještě jinak , napadl mě věnec třeba s pásoviny s otvory , ke kterému by se přivázala spodní část garážovky .
Jasně řešení přestěhovat bivak tam kde je možné použít kolíky. Díky za
věcné návrhy případně fotky .
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NKoubas - Profil | Pá 17.2.2012 11:00:59
Npohodak - Profil | Pá 17.2.2012 10:51:26
a co tak tie uchyty prilepit o hradzu napriklad niecim takym
http://zeleziarstvo.sk/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=539
aj na druhej strane je otazne ako to potom odstranis ale je to nedestruktivne k betonu a pri odchode by sa to malo dat oskrabat
NDanX - Profil | Čt 16.2.2012 15:30:46
a hlavně to bude skladnější a pak nebude nutné tolik betonů , nebo kýblů z vodou stačit 2 ks v předu zadek půjde přikurtovat do hlíny kolíky.
Pohodak - nemyslek jsem že by jich tam bylo moc spíše že do narušeného betonu půjde voda a beton bude praskat .
Vrtačky bych mohl smáznout ale co by to řešilo , nástřeláky již v minulosti padly takže pokud si to přečte h.....at už tady nebo jinde použije to stejně (po mě potopa ) a slušný člověk to neudělá.
Dave jseš mladej a pokud do toho pudeš ještě blbej .
NDave> - Profil | Čt 16.2.2012 14:32:47
Narnošt - Profil | Čt 16.2.2012 13:06:45
Npohodak - Profil | Čt 16.2.2012 12:48:42
ja som to bral ako ironiu ze nic ine ti neostava len to nastrelit a mas pravdu ze po 2 ci 3 rokoch by bola hradza viac zo zeleza ako s betonu
Narnošt - Profil | Čt 16.2.2012 11:29:21
NGrasel - Profil | Čt 16.2.2012 11:18:30
Jinak k té pásovině,myslíš že to bude dost stabilní aby to udrželo bivak v silným větru? Je to přeci velká plocha..
NDanX - Profil | Čt 16.2.2012 11:09:40
Ostatním s rozumnými podněty vrecka , kýble ....... díky , je stejné jako jsem uváděl v otázce a přitom nic neničí.
Je mi jasné , že toto řešit nemusíme naštěstí často ,co se Pálavy týče tak tam je to specifické , se to řeší poslední dobou spíše stavěním pod hrází.Stejně je to vždy na chvíly než nás vyženou . Napadl mne ten věnec bud z pásoviny na šroubcích (obdoba skládacího metru) k vůli skladnosti nebo z plastových vodovodních trubek , obdoba konstrukce co je na garážovkách tak ještě podobnou dole po obvodě a tu zatížit .
Nbarny - Profil | Čt 16.2.2012 6:50:39
Narnošt - Profil | Čt 16.2.2012 1:04:55
Narnošt - Profil | Čt 16.2.2012 0:48:09
NKoubas - Profil | Čt 16.2.2012 0:47:08
NTaky - Profil | Čt 16.2.2012 0:31:05
NTaky - Profil | Čt 16.2.2012 0:27:04
Narnošt - Profil | St 15.2.2012 23:46:28
NHalen - Profil | St 15.2.2012 23:44:39
Npohodak - Profil | St 15.2.2012 23:35:32
aaa napadlo ma co tak akupriklep+ hmozdinky a pri odchode das na vrch len stupel aby si uz nabuduce nevrtal pripadne mozes zaliat cementovym mliekom ahahaha
NLee-Haney - Profil | St 15.2.2012 23:31:55
NKáceč - Profil | St 15.2.2012 23:10:47
Nmalamut - Profil | St 15.2.2012 23:03:26
NSKYPOD - Profil | St 15.2.2012 23:01:40
Npohodak - Profil | St 15.2.2012 22:54:41
Červené karty: Dave≻
Kde to žije - kaprařina
22:23NKrátkodobá kaprařina x 9964
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
20:54NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5336
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












