- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak zbavit rybu smradu z rybiny?
skousel sem to nalozit na 2 hodky do mleka ale moc to nepomohlo tak jestli s tim mate nejaky zkusenosti
Autor diskuse: VencaXX - Profil , 14.2.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 15:46:25
Rytíř >> Tak tady u nás asi ne ale venku si to můžu nechat udělat,u nás je to takřka klenot jak je jich poskrovnu .... předminule nám ubytovatel vyudil "duhoně" a taky to byla mňamka .Tady když jde něco do kouře tak to bývá z 99% sumík .... těch je tu jak sra -ˇ- ek .
NAnýzový dědek - Profil | St 15.2.2012 15:45:16
Pvl >> souhlasím, když mu ryby smrdí, at si koupí umělé....o))))
NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 15:39:36
Rytíř >> Mhhhhm .... tak to nevím ... ale "tatarák" mi z nich v Rakousku chutnal celkem dost.
NLeorim - Profil | St 15.2.2012 15:39:26
Tak prostě když chytneš rybu tak k ní čuchnout,pokud smrdí tak jí pustit zpátky do vody aby vysmrádla,a za rok třeba už smrdět nebude,....(:
NPvl - Profil | St 15.2.2012 15:38:14
Nejez ryby máš po problému :o§) Jestli máš na mysli , ryby tebou ulovené nebo koupené v obchodě - to znamená ryby, které se chovají zde - hlava mi nebere tvůj dotaz .Ty až tak moc nesmrdí . Jestli myslíš smrad např .z filé ,to bych ještě pochopil . Když budu mít chuť na rybu, tak jedině proto, že je to něco jiného . EDIT : V případě , že rybího masa jsi přejedený udělej pauzu Možná to bude také tím , že máš plný mrazák a nestiháš je konzumovat :o§) Chyť, když máš chuť udělej ji čerstvou a smrdět nebude :o§)
NDave> - Profil | St 15.2.2012 15:35:22
Další exhibionista s kartou plných vykuchaných ryb.A jako třešnička na dortu tady je další logická diskuse s inteligentním tématem.OMG, ten MRK je v čím dál větších srajdách, než bylo doposud.
Nvanuz - Profil | St 15.2.2012 15:27:48
ja len tak na okraj, a co chces, aby ta ryba smrdela ako hovadzie?
NAnýzový dědek - Profil | St 15.2.2012 15:23:58
pokud jí chceš zbavit nadměrného rybího pachu, tak doporučuji omýt jí v octové vodě, opláchnout čistou vodou a vložit do ní třeba libeček, petrželovou nať, bylinky. A druhý den skonzumovat.
Nebo jí namarinovat.
Marinád je spousta.
Nebo jí namarinovat.
Marinád je spousta.
Npolixena - Profil | St 15.2.2012 15:12:03
Ahoj pokud chceš,aby ryba nebyla cítit,nalož ji přes noc do 100% pomeran.džusu.Mám to vyskoušené(každá ryba má svoji charakteristickou vůni),jinak ten džus 100% funguje.
Naleš vavřina - Profil | St 15.2.2012 11:53:04
VencaXX - >> To jsi rybář se takto diletantsky vyjadřovat??? Každý rybí druh má svou specifickou vůni a pokud rybu neznehodnotíš (např. zapařením), tak nikdy nemůže smrdět. Vypořádání se se specifickou vůní rybiny je věcí gastronomické přípravy jídla z ryb. Jako rybář by si se měl stydět za takovou diskuzi!!!
NKok - Profil | St 15.2.2012 11:46:52
jmenuje se to smell fix a používá se to ve skandinávii na odstranění rybího pachu z tresek, ...je to ve stavu tekutém a vyrábí to firma 3M, dokonce to lehce zbarví maso do oranžova a člověk pak má pocit že baští lososa. Běžně to používám na všechny ryby dna které konzumuji, vřele doporučuji
Nnatas - Profil | St 15.2.2012 11:43:16
Ryba je cítit nevábnou rybinou většinou pouze při nevhodné úpravě. Pachutě jsou většinou bahno, řasy či odpadní vody. Metoda jednoduchá- ryby nebrat, protože ničím se to vyčistit nedá. Někdy nechápu co rybáři"sežerou".
Ndosec - Profil | St 15.2.2012 11:42:30
Píďa2 >> já psal z tvarglů ne z huby,ale asi máš osobní zkušenosti :-))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












