suroviny na boilie G Carp

Mate někdo zkušenosti s firmou G Carp zajíma mně názor na jejich tekuté potravy, moučky a esence děkuji za vaše názory
Autor diskuse: beda6a - Profil , 14.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

NRajsi - Profil | St 15.2.2012 16:14:44

Lee-Haney >> Do níííích, protože tohle trochem smrdí :-DDDD

    NŽOCH - Profil | St 15.2.2012 14:28:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    beda6a - >> mam stim zkušenosti a muzu tito doporučit

      NLee-Haney - Profil | St 15.2.2012 13:26:27

      Jindra01 - ® Út 14.2.2012 21:09:09
      Jindra na ně chytá několik let a přitom firma podle webu započala v polovině roku 2010.
      olympush - ® Út 14.2.2012 23:18:50
      Odchytal celou sezonu a přitom se na konci minulého roku ptá na tuhle firmu.Mám to chápat tak že jsi na tuhle firmu odchytal celou sezonu a pak jsi se na konci roku chtěl všech zeptat jak se jim tahle firma jeví?
      Ale třeba jsem to špatně pochopil,nakonec těch skrytých reklam je tu fůra :D

        Nolympush - Profil | St 15.2.2012 12:02:55

        Zdendahat >> já taky neřek že jste něco takovýho řekli

          Nflekos - Profil | St 15.2.2012 11:32:59

          Vláda >> Ktere? Ja chci taky.

            NZdendahat - Profil | St 15.2.2012 11:19:14

            olympush >> Počkej, my jsme tu neřekli ani slovo že jsou jejich výrobky špatný.

            Naopak, tim že tady porád slintáme, tak děláme jistou reklamu, tato debata je tím pořát v popředí a spousta lidí sem hodí oko a hned jde hledat na google :-)

              NVláda - Profil | St 15.2.2012 0:28:15

              Ahoj Járo Kučero, ty už zase lezeš na Mrk.Asi, máš dost času.Ale jinak, ty pruty jsou nádherný dík za ně.

                Nolympush - Profil | Út 14.2.2012 23:36:13

                no tak vidíš tak to neřeš jen sem napsal svůj názor

                  Ndon Ferrari - Profil | Út 14.2.2012 23:35:00

                  olympush >> mně o nic :-)

                    Nolympush - Profil | Út 14.2.2012 23:31:49

                    don Ferrari >> o co ti jde?

                      Nolympush - Profil | Út 14.2.2012 23:20:00

                      jo a nezapomeňte mě nařknout,že dělám jen reklamu

                        Nolympush - Profil | Út 14.2.2012 23:18:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        nevim o co vám tu jde maj dobrý produkty chytal jsem na ně celou loňskou sezonu a super.

                          NJarda Kučera - Profil | Út 14.2.2012 23:04:18

                          Zdendahat >> Nic jdu do peří, dobrou noc:-))

                            Ndon Ferrari - Profil | Út 14.2.2012 23:03:51

                            Zdendahat >> zeptej se Jindry :-)

                              NZdendahat - Profil | Út 14.2.2012 23:03:27

                              Jarda Kučera >> No jelikož mám taky eshop, vim jak to jde zjistit :-)))

                                NJarda Kučera - Profil | Út 14.2.2012 22:58:53

                                Zdendahat >> Stačí si přečíst tuto diskuzi a odpovíš si sám:-))))

                                  NZdendahat - Profil | Út 14.2.2012 22:53:58

                                  Jarda Kučera >> Zajímalo by mě, jestli maji kšefty ti G-carp
                                  je toho tolik, že se to snad už nedá ani sledovat

                                    NZdendahat - Profil | Út 14.2.2012 22:51:32

                                    Jarda Kučera >> Jasný v pohodě :-)

                                      NJarda Kučera - Profil | Út 14.2.2012 22:42:35

                                      Zdendahat >> Je to věc pisatele a Martina M, nic ve zlém, ale od srdce jsem se s chutí zasmál:-))))))))))))))))))))))))Pro mne má Jindra01 za 1 s hvězdičkou:-)))))))))))))))))