- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty Sonik SKS vs. Greys Prodigy
Prosím o rady majitelů těchto prutů.Původně jsem chtěl korkáče,ale z toho zešlo...Hoďte sem fotky,cokoliv budete vědět o těhle hůlkách.
Autor diskuse: foglos - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Tavris29 - Profil | Út 20.3.2012 22:19:57
marouch >> Souhlasím,jen říkám,že na odhoz to pruty nejsou. Jinak se mi taky líbí.
marouch - Profil | Út 20.3.2012 22:18:41
Nejde přece jen o to hodit, co nejdál, ale něco chytit a ten souboj si vychutnat :-)
marouch - Profil | Út 20.3.2012 22:14:39
Ty Soniky SKS jsem koupil v 2,75 lb na výstavě v Brně, přesvědčily mě kvalitním zpracováním a perfektní parabolickou akcí,jsou neskutečně lehké a budou ideální na zdolávačku.
Dušan_hp - Profil | Út 20.3.2012 20:35:29
mazar >> když to nejde silou, musí to jít větší silou :) zatí mně to funguje
mazar - Profil | Po 19.3.2012 23:39:25
Dušan_hp >> No asi jsem měl také spíše volit tenhle systém, ale moc se mi to nechtělo přitahovat, trošku v tom luplo, tak jeem to nepouštel více. Navijáku to osmirkování nijak neublížilo, ale zase už má vadu na kráse.
Carpattacker9 - Profil | Po 19.3.2012 15:01:56
Bez šokovky. Nedávám ji vubec. Hrozí poranění ryby. Hážu bez problemu bez ni.
Dušan_hp - Profil | Po 19.3.2012 14:58:28
mazar >> já na SX dával letos Scepter GTX a také tak jdou velmi špatně, nic jsem nebrousil ale každý den jsem dotáhl o kousek dál, třeba půl otáčky a už sedí dobře, sedlo se poddalo.
Dušan_hp - Profil | Po 19.3.2012 14:56:25
Carpattacker9 >> ahoj mám prodigi SX, házíš to ze šokovkou nebo bez? Já mám 2,75lbs a vlasec catana 0,25, házím 75g s cca 10 metrů šňůry. Bez šokovky se do toho bojím "opřít". Jinak musím říct že sou to nádherný štíhlí pruty s krásnou akcí.
mazar - Profil | Po 19.3.2012 11:29:49
Mám Greys prodigy, pruty jako takové jsou vynikající, ale hodně ěpatně mi tam lezou mé navijáky tica dolphin, pro jistotu jsem si je osmirkoval.
Carpattacker9 - Profil | Ne 18.3.2012 18:31:36
Ty greysy mužu jedině doporučit. Mám na nich biomastry xtb a na nich monofil 0.28mm a hážu s 90g olovem sto metrů v pohodě. Zdolávačka je super. Ty jednopatkovy očka těch se neboj vubec nic. Na akci prutu jsou podle mě lepší. Pěkně se ten proutek ohýbá.
tuny - Profil | Po 20.2.2012 19:19:12
A co nove PRODIGY http://www.sportcarp.cz/obchod/pruty/kaprove-pruty/kaprovy-ptut-prodigy-gt3.aspx?referrerID=427
Ondrez - Profil | Po 20.2.2012 11:53:16
ahoj, no akce na Greys i na Sonik je lákavá. Mám od Soniku Marginy a jsou naprosto báječné. Měl sem v rukách SK3 ve 3lb (2,75 mě přišly měkké ) a ty se mi taky líbily!!! Taktéž váhám, chci kupovat Tica Scepter GTX a k tomu by ti Soniky SKS byly super:) dej vědět jak ses rozhodl. Já asi počkám na veletrh v Brně, pak se uvidí...
Koly.P - Profil | Čt 16.2.2012 19:01:15
foglos >> Možná... Co se týče spolehlivosti a pevnosti.
Mě to Peši ukazoval a problém spíš je jak tam to lepidlo dostat...a taky beze stop.
Ale my si nějak poradíme...:).
Mě to Peši ukazoval a problém spíš je jak tam to lepidlo dostat...a taky beze stop.
Ale my si nějak poradíme...:).
Koly.P - Profil | Čt 16.2.2012 17:34:45
Tom3 >> No jasně, něco s tím zkusíme vymyslet... Lepší, než si na prut šlápnou. Mě se to povedlo se Sportexem...ale do teď ho mám a funguje jako novej. Šlápl jsem si "jen" na spodní část rukojeti, tak to šlo opravit.
Tom3 - Profil | Čt 16.2.2012 17:13:28
Koly.P >> Jako může se stát, je to kus od kusu. Natrefíš na vadný kus a nenaděláš nic.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:29Krátkodobá kaprařina x 9972
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky















