Pruty Sonik SKS vs. Greys Prodigy

Prosím o rady majitelů těchto prutů.Původně jsem chtěl korkáče,ale z toho zešlo...Hoďte sem fotky,cokoliv budete vědět o těhle hůlkách.
Autor diskuse: foglos - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

marouch - Profil | St 21.3.2012 20:45:59

tady je pár fotek

    Tavris29 - Profil | Út 20.3.2012 22:19:57

    marouch >> Souhlasím,jen říkám,že na odhoz to pruty nejsou. Jinak se mi taky líbí.

      marouch - Profil | Út 20.3.2012 22:18:41

      Nejde přece jen o to hodit, co nejdál, ale něco chytit a ten souboj si vychutnat :-)

        Tavris29 - Profil | Út 20.3.2012 22:15:18

        marouch >> To ano,ale nic extra na odhoz:o)

          marouch - Profil | Út 20.3.2012 22:14:39

          Ty Soniky SKS jsem koupil v 2,75 lb na výstavě v Brně, přesvědčily mě kvalitním zpracováním a perfektní parabolickou akcí,jsou neskutečně lehké a budou ideální na zdolávačku.

            Dušan_hp - Profil | Út 20.3.2012 20:35:29

            mazar >> když to nejde silou, musí to jít větší silou :) zatí mně to funguje

              mazar - Profil | Po 19.3.2012 23:39:25

              Dušan_hp >> No asi jsem měl také spíše volit tenhle systém, ale moc se mi to nechtělo přitahovat, trošku v tom luplo, tak jeem to nepouštel více. Navijáku to osmirkování nijak neublížilo, ale zase už má vadu na kráse.

                Carpattacker9 - Profil | Po 19.3.2012 15:01:56

                Bez šokovky. Nedávám ji vubec. Hrozí poranění ryby. Hážu bez problemu bez ni.

                  Dušan_hp - Profil | Po 19.3.2012 14:58:28

                  mazar >> já na SX dával letos Scepter GTX a také tak jdou velmi špatně, nic jsem nebrousil ale každý den jsem dotáhl o kousek dál, třeba půl otáčky a už sedí dobře, sedlo se poddalo.

                    Dušan_hp - Profil | Po 19.3.2012 14:56:25

                    Carpattacker9 >> ahoj mám prodigi SX, házíš to ze šokovkou nebo bez? Já mám 2,75lbs a vlasec catana 0,25, házím 75g s cca 10 metrů šňůry. Bez šokovky se do toho bojím "opřít". Jinak musím říct že sou to nádherný štíhlí pruty s krásnou akcí.

                      mazar - Profil | Po 19.3.2012 11:29:49

                      Mám Greys prodigy, pruty jako takové jsou vynikající, ale hodně ěpatně mi tam lezou mé navijáky tica dolphin, pro jistotu jsem si je osmirkoval.

                        Carpattacker9 - Profil | Ne 18.3.2012 18:31:36

                        Ty greysy mužu jedině doporučit. Mám na nich biomastry xtb a na nich monofil 0.28mm a hážu s 90g olovem sto metrů v pohodě. Zdolávačka je super. Ty jednopatkovy očka těch se neboj vubec nic. Na akci prutu jsou podle mě lepší. Pěkně se ten proutek ohýbá.

                          Ondrez - Profil | Po 20.2.2012 11:53:16

                          ahoj, no akce na Greys i na Sonik je lákavá. Mám od Soniku Marginy a jsou naprosto báječné. Měl sem v rukách SK3 ve 3lb (2,75 mě přišly měkké ) a ty se mi taky líbily!!! Taktéž váhám, chci kupovat Tica Scepter GTX a k tomu by ti Soniky SKS byly super:) dej vědět jak ses rozhodl. Já asi počkám na veletrh v Brně, pak se uvidí...

                            Koly.P - Profil | Čt 16.2.2012 19:01:15

                            foglos >> Možná... Co se týče spolehlivosti a pevnosti.
                            Mě to Peši ukazoval a problém spíš je jak tam to lepidlo dostat...a taky beze stop.
                            Ale my si nějak poradíme...:).

                              foglos - Profil | Čt 16.2.2012 18:19:39

                              Koly.P >> Dvousložkové lepidlo to vyřeší.

                                Koly.P - Profil | Čt 16.2.2012 17:34:45

                                Tom3 >> No jasně, něco s tím zkusíme vymyslet... Lepší, než si na prut šlápnou. Mě se to povedlo se Sportexem...ale do teď ho mám a funguje jako novej. Šlápl jsem si "jen" na spodní část rukojeti, tak to šlo opravit.

                                  foglos - Profil | Čt 16.2.2012 17:17:10

                                  A co ty soniky?nikdo nemá foto od vody?

                                    Tom3 - Profil | Čt 16.2.2012 17:13:28

                                    Koly.P >> Jako může se stát, je to kus od kusu. Natrefíš na vadný kus a nenaděláš nic.

                                      Koly.P - Profil | Čt 16.2.2012 16:48:35

                                      Tom3 >> Já je mám ve 3,5lbs a 3,90m a na vyvážku i nahazování ...all right:)

                                      Jinak Peši s nimi problém má jak píše.