- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty Sonik SKS vs. Greys Prodigy
Prosím o rady majitelů těchto prutů.Původně jsem chtěl korkáče,ale z toho zešlo...Hoďte sem fotky,cokoliv budete vědět o těhle hůlkách.
Autor diskuse: foglos - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Tom3 - Profil | Čt 16.2.2012 16:28:16
Koly.P >> Taky je vlastním v 3lb provedení i v 2,75l a bez problémů. Pouze mojí blbostí zlomená špička, výměna za kus nový taky bez problému. Můžu doporučit.
Peši - Profil | Čt 16.2.2012 16:07:22
Mám Greysy Prodigy jako Koly, ale 3,60m - 3lb a po dvou letech se mi u jednoho z prutů protáčí sedlo navijáku...fakt parádička.
Koly.P - Profil | Čt 16.2.2012 15:04:01
Mám Prodigy zatím 2 roky a nemůžu si stěžovat. Dvoupatková očka drží v pohodě korát si člověk musí dát víc pozor, aby někde nezavadil a nevyhnul a třeba i nezlomil.
rikrod - Profil | Čt 16.2.2012 14:17:31
Pitris >> v predaji-v obchodoch su od Tackle and Gun show v UK to bolo v oktobri min. rok
Pitris - Profil | Čt 16.2.2012 14:11:03
rikrod >> Jak sem koupil tak prodávám, říkal to maník na stánku LK kde se ho kluci ptali jestli si je můžou koupit a on že ne, že je to jen předprodukční vzorek a že klacky mu ještě nepřišli, tak pokud si viděl v NL na výstavě finální, tak sou holt dál než Lukíno, nicméně i na stránkách soniku je maj jako new...
rikrod - Profil | Čt 16.2.2012 14:00:58
Pitris >> SKS je uz par mesiacov v predaji. Final verzia uz bola minuly rok v juli na vystave v Amsterdame
čakin - Profil | Čt 16.2.2012 13:52:53
Ty Sonik SKS vypadají na fotkách hodně dobře...! Mrknu se na ně na výstavě v Brně.
Pitris - Profil | Čt 16.2.2012 13:32:58
foglos >> Ty SKS jsem viděl v na FF, jednalo se ale o předprodukční vzorek, tak nevim, jak to bude s běžnou produkcí. Překvapilo mě až nečekaně kvalitní zpracování a design, kterej je fakt od prodigy dost napřed. Prut šel hodně do paraboly a bylo vidět, že má slušné silové rezervy, vůbec bych se ho nebál.
foglos - Profil | Po 13.2.2012 21:10:41
Davep >> jo jo.když pořádně pátráš tak se dají vyhledat.Měl jsem kdysi nejvyšší řadu Chubu Storm. A ty se zrovna v nejlepším světle neukázaly.dával jsem 4000 za kus a po roce chytání jsem měl prořezané očka a to vůbec nepoužívám šňůry a nevyvážel jsem.
Davep - Profil | Ne 12.2.2012 23:41:22
foglos >> no vysší třída ale pro tebe je to jedno už se nedělají . dělají se již jen outluky .
Dušan_hp - Profil | Ne 12.2.2012 20:38:07
foglos - >> taky jsem řešil podobnou otázku, asi pred 14ti dny jsem koupil prodigy 2,75lbs a vypadají dobře. u vody ještě nebyli tak nemužu sloužit.
Davep - Profil | Ne 12.2.2012 20:29:50
foglos >> akce, se zlepší tím, že díky jen jednomu místu uvazu plynulejší deformace křivky netvoří se jako by ploškyn vznikají díky dvou místům uvazu , místo paraboly jakoby víceuhelník
pokud to někde nezavadíš tak očka tě v poho přežijí .
Prodygy SX za ty love dobrá volba, taky sem je měl a lepak se mi naskytla koupě Vantagu tak jsem SX prodal .
pokud to někde nezavadíš tak očka tě v poho přežijí .
Prodygy SX za ty love dobrá volba, taky sem je měl a lepak se mi naskytla koupě Vantagu tak jsem SX prodal .
scorpi - Profil | Ne 12.2.2012 20:15:26
donald5 >> Jseš rád ,když si zvládneš zavázat tkaničku u bot ty kecko. Zítra ti vemu do práce tu složenku,tak se přihlaš. Pak tě vezmu k nám do chaty a vyřídíme to členství. Kurňa, už se těším. Dneska je poslední den,kdy bude pořádně mrznout a pak už jenom tepleji a tepleji.Půjdu za chvíli spát,vstávám ve 3 hod. a budu tam do večera každý den,Jakub má dovolenou tento týden,tak si to užiju. Ahoj zítra Mirek
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:29Krátkodobá kaprařina x 9972
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky











