Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

NKocháč - Profil | Pá 17.2.2012 14:44:36

Red carp >> Redfish_Brno - 17.2.2012 14:38:24 >> to to ještě provozoval Vepřek a ryby odstěhoval na grundor, ne?

    NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 17.2.2012 14:43:50

    Red carp >> Redfish_Brno - 17.2.2012 14:41:16 >> Narovinu by pro něj bylo lepší kdyby ho někdo prohnal komínem....:-( Vypadá jak z koncentráku

      NKocháč - Profil | Pá 17.2.2012 14:42:59

      Čtvrtek >> Ctvrtek - 17.2.2012 14:35:27 >> tak jsi někomu ukazoval jak se dají dobrousit o látku

        NRedfish_Brno - Profil | Pá 17.2.2012 14:41:16

        Ondřej Macků-Maca se vrací - 17.2.2012 14:39:27 >> Kapr si tam asi užíval. Teď je asi někde na Gruntech :-( Bude to asi velkej cestovatel

          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Pá 17.2.2012 14:39:27

          Red carp >> Redfish_Brno - 17.2.2012 14:38:24 >> ty vypadáš ještě dobře, ale ten kapr je zuboženej, děs a hrůza....

            NRedfish_Brno - Profil | Pá 17.2.2012 14:38:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kocháč >> Rok 2004, rovných 100cm, 17kg. Asi nebudu psát na co, aby to nevypadalo jako reklama :-)

              NCtvrtek - Profil | Pá 17.2.2012 14:35:27

              Kocháč >> Já tam nechytal,jen jsem přijel na pívo :) Mám to 3km od baráku

                NKocháč - Profil | Pá 17.2.2012 14:34:51

                Red carp >> Redfish_Brno - 17.2.2012 14:31:20 >> nevím

                  NKocháč - Profil | Pá 17.2.2012 14:34:16

                  Čtvrtek >> Ctvrtek - 17.2.2012 14:27:34 >> jj. Pamatuju si jak jsi tam dobrušoval háčky o postel :o)

                    NRedfish_Brno - Profil | Pá 17.2.2012 14:31:20

                    Kocháč >> Kdo chytil největší?

                      NCtvrtek - Profil | Pá 17.2.2012 14:27:34

                      Kocháč >> Kuwa,to je už tak dlouho?Sme se tam přece potkaly,když jsem zapíjel cestu papírů do čistírny :)

                        NKocháč - Profil | Pá 17.2.2012 14:22:46

                        Unca >> Nádhera, na tandem baits mám z balatonu u brnkongu a roku cca 2006 kapra 16kg, tenkrát druhá nej ryba té vody.
                        Už ty rekordy nějak moc neřeším a nepadám před monstram na prdel. Jde o to kde a jak je ryba ulovena.

                          NCtvrtek - Profil | Pá 17.2.2012 14:21:44

                          RST >> Děje se to všude a divím že ještě někdo věří firemním kašpárkům,ale zase všichni nejsou stejní!!

                            NTWIN 69 - Profil | Pá 17.2.2012 14:21:36

                            (bedna) >> Přesně jak píšeš.Taky bych letěl na sekundu z hokny.Já ho ale soudit nechci a nebudu.To musí udělat sám.
                            S tím čicháním to nepřeháněj.I když já to dělám taky.Pokaždý když jdu do sklepa,tak čichám k Cherry,Makrele a Kapřímu guláši.Evokuje to vzpomínky a pomáhá to přežít zimu.Doporučují 4 z 5-ti psychologů!

                              NRST - Profil | Pá 17.2.2012 14:17:56

                              Unca >> No obléknout tričko, kšiltovku a pak si udělat fotku jako že sem to chytil na "nějakou" značku to umí každy ............. (chtěl sem napsat jelito ale nechci se tě dotknout). Snad těm fotkám nevěříš??

                                NCtvrtek - Profil | Pá 17.2.2012 14:11:25

                                Unca >> Capr chycený na hektarové výkrmně není capr :)) A jinak,co si budem namlouvat,v koulích chytá hlavně esence a sladidlo :)

                                  NSlavík - Profil | Pá 17.2.2012 14:04:22

                                  Unca >> ty ryby jsou chycené na svazovce?

                                    NUnca - Profil | Pá 17.2.2012 14:00:35

                                    Kocháč >> Dnes sem se dival do časáku a je tam reklama, kde sou vyfoceni čtyři kapři 30kg+ na boilí TandemBaits. To ujde na sojovy kuličky, ne? :-) Jen tak mimochodem, která firma co dělá "opravdovy" boilí, ne ochuceny sojovky, se může tímto pochlubit?

                                      Nludek 73 - Profil | Pá 17.2.2012 12:03:20

                                      Unca >> léta zkušenosti a odříkání

                                        NUnca - Profil | Pá 17.2.2012 11:57:38

                                        ludek 73 >> No jo, ale co do něj dát, aby to bylo "pravy Tovačovsky"?