- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Litická přehrada (Plzeň)
Jaké zkušenosti máte s touto nádrží. Fotky ryb a vše co se kolem této vody týče. Největší úlovky atd...budu rád za vše co sem kdo přidá.
Autor diskuse: Marta1987 - Profil , 9.2.2012 všeobecné - revíry, cestování
NEJČASTĚJŠÍ ÚLOVKY
A) KAPR41%
B) AMUR3%
C) CEJN32%
D) CANDÁT5%
E) ŠTIKA3%
F) SUMEC4%
G) BOLEN4%
H) OSTATNÍ10%
Od 21.2.2012 hlasovalo 79 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
56x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NMarta1987 - Profil | Po 26.3.2012 21:13:19
Swann >> Možná na tom něco pravdy bude s tim nocováním..takhle sem o tom popravdě ani nepřemejšlel že by to mohli brát jako vyhrazování místa...ale to by bylo asi stejný jako když přijedu k vodě v pul ctvrty a cekam tam do ctyr nez nahodim (v letních mesicich)...ono mi přijde že celej řád je takový slovíčkaření...
NSwann - Profil | Po 26.3.2012 21:11:02
Marta1987 >> tak to kámo nepochybuj, jen kdyby chtěli, tak neuděláš lautr hovning:-D prostě buď pudeš, nebo benga . . .nebo si to přestěhuj do pole:-D
NSwann - Profil | Po 26.3.2012 21:09:55
roce >> To sou fakt pecky . . . že po nás nejdou za bivaky pro vyhrazování místa je ta poslední benevolence ORGÁNŮ!!!! Zaplaťbámbu za ty dary:-D, páč až je to zase napadne tak to bude právě jako na orlíku, jeden den to jednej směně nevadí a druhá ti za to dá litr flastr že tam chrápeš! Takže jistá zkušenost by tady byla:-D
.... a ještě je budem provokovat jurtama:-D (JOKE)
.... a ještě je budem provokovat jurtama:-D (JOKE)
NMarta1987 - Profil | Po 26.3.2012 21:09:02
roce >> že se ti to stalo?? tak to byla smůla....a pochybuju že by stráž v noci přišla a budila tě aby sis to zbalil ajel domu...
Nroce - Profil | Po 26.3.2012 21:06:23
Marta1987 >> do svědomí si sáhněte vy dva......Nemohl bych dělat nic :-((( bohužel se to již několikrát stalo
Nroce - Profil | Po 26.3.2012 21:04:17
Swann >> už mám taky dost :-)) nemůžu,ale budu si to mooooc pamatovat
NMarta1987 - Profil | Po 26.3.2012 21:02:47
roce >> Eště mi řekni že ty si u vody nikdy nenocoval...a že kdybys ráno zaspal a sed si tam děda ve 4 hodiny ráno že bys bez řečí zbalil fidlátka a šel jinam.....a popravdě...sáhni si do svýho svědomí.....
NALE3 - Profil | Po 26.3.2012 21:01:56
roce >> nevyklidil proč taky? sem chytal dál... ty když si na hrachach nebo orlíku tak taky někomu uvolňuješ místo???
NČenda22 - Profil | Po 26.3.2012 21:00:41
já jen (vol slušnější výrazy-admin) nechápu,proč my se bavit anglicky když rozumět česky?
Nroce - Profil | Po 26.3.2012 21:00:05
ALE3 >> joo?Tak to by si kamaráde neobhájil,tím,že jsi na tom místě nocoval,tak si si ten prostor vyhrazoval....,což kdyby tam přišel ráno rybář ,tak by si ten prostor vyklidil?
NMarta1987 - Profil | Po 26.3.2012 20:58:42
roce >> radši odpopvěz na co sem se ptal...odpovídáš jako politik....
Nroce - Profil | Po 26.3.2012 20:56:51
Marta1987 >> hlavně,že ste si to teda pochválili a je jasno ne?
NALE3 - Profil | Po 26.3.2012 20:55:49
roce >> ja si nic nevyhrazoval... na fleku sme byli 2 a dalsi by se tam nevesel.. byli sme od sebe 3 metry...
NMarta1987 - Profil | Po 26.3.2012 20:55:39
roce >> cože???? vyhrazoval místo lovu??? ačim prosimtě???
Nroce - Profil | Po 26.3.2012 20:53:31
ALE3 >> no a zda jsi to večer nesbalil,tak si porušoval řád a stačila by na tebe jen stráž a to mi věř,že by tě vyklidili.Porušil si tím,že si si vyhrazoval místo lovu.
Čtenáři této diskuse také sledují
NPlzeňské jádro37319
NRybník Labuť - Žinkovy315
NFóry59870
NPlzeňácííííí, ujalo by se pivo?2954
NUdírny a uzení51141
NORLÍK - volná diskuse240486
NČína - objednali ste uz nieco?15724
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












