- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Litická přehrada (Plzeň)
Jaké zkušenosti máte s touto nádrží. Fotky ryb a vše co se kolem této vody týče. Největší úlovky atd...budu rád za vše co sem kdo přidá.
Autor diskuse: Marta1987 - Profil , 9.2.2012 všeobecné - revíry, cestování
NEJČASTĚJŠÍ ÚLOVKY
A) KAPR41%
B) AMUR3%
C) CEJN32%
D) CANDÁT5%
E) ŠTIKA3%
F) SUMEC4%
G) BOLEN4%
H) OSTATNÍ10%
Od 21.2.2012 hlasovalo 79 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
56x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NKrocajda - Profil | Ne 25.3.2012 22:00:13
Jo a měli jsme konflikt s těma co je Kaufland jejich revírem a na ryby jezdí sockou,pán si vytáhnul kapříka do 40 po zemi z vody mlasknul mu jí a šup do igelitky ani ho nevzal do ruky,cejny naberou na botu a pošlou ho placírkou do vody hovada.Taky tam byl masér co mu 100 od hráze nic neřiká.příště si tam udělam video.
NKrocajda - Profil | Ne 25.3.2012 21:43:35
Cejni jako vždy nezklamali aj kapor sa zjevil sice až k večeru myslim kolem 17h jinak super až na tu nedělní mlhu.
NMarta1987 - Profil | Ne 25.3.2012 21:38:52
Tak co? byl dnes, nebo proste o vikendu na borskej?? já to prubnul dneska....výsledek: několik cejnoů, pár plotic a jeden karas.....co vy ostatní??
NGreysmen - Profil | Út 20.3.2012 22:57:49
Marta1987 >> jo to by šlo a do zálohy červíky ty jsou jistota ;-)
NMarta1987 - Profil | Út 20.3.2012 22:45:06
Greysmen >> No ještě uvidim....možná vezmu feeder a mekcený peletky a uvidi se...
NGreysmen - Profil | Út 20.3.2012 22:31:13
Marta1987 >> alo jo, zkus krmítko a něco měkčího na háček ono něco přinde
NMarta1987 - Profil | Út 20.3.2012 18:25:04
Greysmen >> Já sem právě přemejšlel zajet třeba v o víkendu jen tak přes den...takže podle tebe to nemá ani cenu?
NGreysmen - Profil | Út 20.3.2012 17:50:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Marta1987 >> byl jsem o víkendu koule a pelety nic jen na feeder na červiky cejna ještě není úúúplně plno ccybí tak 20cm na sloupec
NMarta1987 - Profil | Út 28.2.2012 19:46:49
Greysmen >> tak zimu a bahno...to by este slo...ale ty černý kur.. to už je moc.
NMarta1987 - Profil | Út 21.2.2012 20:59:24
Greysmen >> S těma důchodcema souhlasim...je jich tam jak much na ho..e. Taky sem jich tam par videl který rybu táhli ještě 5 metrů po břehu...a vočima si rybu prodlužovali aby ji mohli smasit...Určitě bych nechtěl aby sem jezdilo ještě víc lidí....vždyť už teď je to hrůza...
NGreysmen - Profil | Út 21.2.2012 19:26:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Marta1987 >> Mám to k vodě od baráku asi kilometr když, chci jet na ryby tak jsem z 95% nucen object celou přehradu , protože místa kam rád chodím jsou standartně obsazena a tak se mi nejednou stalo, že jsem raději jel někam jinam, Borská je jen malá louže na kterou je vyvíjen velmi velký tlak ze strany rybářů, Hlavně důchodců krmítkářů, kdybys viděl jejich zděšení v očích když vedle nich chytíš rybu 50+ a pouštíš ji (maj blbí připomínky typu- proč je chytáš když je pak pouštíš- ), kolikrát si přeju aby vzteky dostali infart, jednou se mi povedlo když jsem zašel s feederem loupnout vedle jednoho strejdy 5 kaprů 40+ a nějaký cejny asi za hodinku, když jsem toho pátýho kapra pouštěl tak začal balit fidlátka tak vehementně nasraně až zakop o vidličku a šlápnul do vody.Ne že bych byl škodolibej, ale tak nějak mě to tenkrát potěšilo (šel s švachtavou botou na autobus MHD ;-)) ) Hlavně po tom co jsem po příchodu na flek od něj slyšel "dneska to nejde, ani to nerozbaluj"
Moc rozumů a rad tady v diskuzi nečekej kdo na Borskou rád jezdí nebude dávat fotky aby sem pak začali jezdit odjinud.
Moc rozumů a rad tady v diskuzi nečekej kdo na Borskou rád jezdí nebude dávat fotky aby sem pak začali jezdit odjinud.
Čtenáři této diskuse také sledují
NPlzeňské jádro37319
NRybník Labuť - Žinkovy315
NFóry59868
NPlzeňácííííí, ujalo by se pivo?2954
NUdírny a uzení51140
NORLÍK - volná diskuse240486
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












