Shimano navi 8000 xsb nebo biomaster 8000 xsa

potřeboval bych poradit s výběrem ze dvou druhů navijáků shimano navi 8000 xsb 1 sss +válečkové ložisko nebo biomaster 8000 xsa 3+1rb ložisko nejde mi o brzdu,ale spíš o zkušenosti s těma navijákama kdo je má a chod po dlouhodobém používání dík za odpovědi
http://www.sportcarp.cz/obchod/navijaky/surfove/shimano-navi-xsb.aspx?itemID=6105&type=2 http://www.sportcarp.cz/obchod/navijaky/s-predni-brzdou/shimano-biomaster-xs-a.aspx?variant=biomaster-xs-a-8000
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 7.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

A) navi xsb30%

B) biomaster xsa70%

Od 7.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 20:25:42

jirka v >> xsa asi už neseženeš

    NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 20:25:00

    jirka v >> spokojený jsem,ikdyž je skoro nepoužívám,loni nebyl čas

      Njirka v - Profil | St 30.1.2013 19:47:20

      Čau má tady někdo zkušenosti s navi Shimano Biomaster 8000 Xsb. Díky za odpovědi

        Njirka v - Profil | St 30.1.2013 19:37:46

        PYTLAKS >> A jak si s nimi spokojeny ja se rozhoduju mezi XSA a XSB

          NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 19:35:56

          jirka v >> jo,koupil jsem je na poslední chvíli

            Njirka v - Profil | St 30.1.2013 19:34:40

            PYTLAKS >> Ty máš ty Xsa

              Njirka v - Profil | St 30.1.2013 19:31:07

              PYTLAKS >> ok

                NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 19:21:26

                jirka v >> to nevím,mám jiný typ a problém jsem nezaznamenal

                  NKoly.P - Profil | St 30.1.2013 19:19:36

                  Můj kámoš by řekl : "Biomaster." ...Podle mě je na žebříčku o něco vejš naž Navi.

                    Njirka v - Profil | St 30.1.2013 19:08:11

                    PYTLAKS >> Ano tu černou kliku. U jednoho navi který jsem měl tak se mi začala loupat barva na kličce (nebylo to shimano) Tak od tý doby z tohodle mám strach

                      NPYTLAKS - Profil | St 30.1.2013 15:25:20

                      jirka v >> myslíš u biomastera celou kliku?

                        Njirka v - Profil | St 30.1.2013 15:14:21

                        Ti Sento >> Čau chtěl bych se zaptat jak má xbs tu černou kličku jestli se z ní neloupe barva diky za odpověd´

                          NTi Sento - Profil | Út 29.1.2013 23:15:47

                          za me taky navi mam dva kousky a na odhoz i vyvazku bohate staci doporucuji

                            NPíňas - Profil | Út 29.1.2013 21:53:09

                            B.B.Carp >> navi,mám tři kusy a absolutní spokojenost,jedu je už pátou sezonu a bez nejmenšího problému.

                              NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 21:42:52

                              B.B.Carp >> biomaster,má víc ložisek

                                Nvisage - Profil | Út 29.1.2013 21:41:31

                                B.B.Carp >> BIO

                                  NB.B.Carp - Profil | Út 29.1.2013 21:39:08

                                  Navi 8000 XS-B alebo BIOMASTER 8000 XS-B ???

                                  Prosím o radu !!!

                                    NTi Sento - Profil | Út 29.1.2013 20:29:28

                                    PYTLAKS >> ano dopocital jsem se teto delky vlasce

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 20:28:35

                                      Ti Sento >> 552m 0,30?