- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Taška Nash Barrowlogix Cube
čau chtěl bych si na novou sezónu koupit novou tašku a docela se mi líbí tato http://www.kaprarina.cz//kp7399/Nash-Barrowlogix-Cube.aspx od nashe, máte s ní někdo skušenosti hlavně mě zajíma jestli se dá dobře nosit přes rameno atd. a jestě koukám po tédle http://www.kaprarina.cz//kp2134/Chub-Snooper-Carryall-XL.aspx tu už jsem vlastnil ale menší velikost ted chci něco většího a nevim jestli tu od nashe nebo chub na lovná místa někdy chodím pěkný kus tak me hlavně zajímá jak se ta od nashe nosí jinak díky všem za rady
Autor diskuse: Carp2 - Profil , 7.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
jakou z těchto tašek
A) Nash Barrowlogix Cube71%
B) Chub Snooper Carryall XL29%
Od 7.2.2012 hlasovalo 35 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
kopec321 - Profil | Út 13.6.2017 9:41:54
Ahoj, máte někdo prosim kašku Nash Large Carryall pŕedem díky za infomace jak jste spokojeni nebo co by jste mi doporučily od Nash nebo jiného výrobce.
Dan.J - Profil | St 27.7.2016 3:42:42
Ahoj,dá se někde sehnat tenhle starší (zelený) model...nash-barrow-logic-xl-tackle ?
mazar - Profil | St 7.5.2014 11:01:02
Zdarec, nevíte někdo, neexistuje něco podobného s oddělenými boxy, ale ve formě batohu ?
kospi - Profil | Ne 23.3.2014 9:17:39
Pánové tak jak jste spokojeni s barrowlogix xl.Nebo máte nějaké alternativy?
Alfii - Profil | Po 16.4.2012 20:56:58
Nash Barrowlogix Cube and touhle taskou hodne premjslim a alternativou je k ni Avid Transit 3 http://www.avidcarp.com/AV-TR3_Item porad se nemohu rozhodnout.
Carp2 - Profil | St 15.2.2012 19:19:08
čau najde se ještě někdo kdo tu tašku vlastní a mohl by poslat nějaké foto díky
anakonda - Profil | St 8.2.2012 21:02:48
Jirka.H >> Carp2 - 8.2.2012 18:34:38 >> Ne po stranách žádné nejsou,protože by tam byly na nic.Je tam celkem 6 obrovských kapes v celé tašce. taška je rozdělena na 3 části v poměru 1:2:1 každá část má 2 velké kapsy.Nash je v provedení luxus.
Carp2 - Profil | St 8.2.2012 18:34:38
anakonda >> jj přesně tak od nashe sou všechny věci kvalitní. tu tasku si teda asi koupim protože se mi líbí jak se dá rozdělit na jednotlivé části a jeste se chci zeptat jestli jsou v té tašce ještě nějaké kapsičky po stranách díky
anakonda - Profil | St 8.2.2012 18:12:35
Jirka.H >> Carp2 - >> Já ji mám,koupil jsem si ji nedavno.Na nošení přes rameno není,protože je hodně široká,ale velmi dobře se dá přepravovat v autě,protože se dá měnit velmi snadno její tvar z kostky na polochý kvádr.Popruh na nošení přes rameno ale má.Má 6 oddělení a dá se rozložit na 3 samostatné tašky,které dáš snadno pod lehátko.Je velmi kvalitně provedená a jakmile tašku rozložíš,velmi dobře,snadno a přehledně se dostaneš do všech jejich dílů.Mám i tu velkou od Nashe,která je zde vyfocena,ta je také dobrá,ale ne tak přehledná,protože je hlubší. Cube taška je jako dělaná na Nash vozík.Mám od Nash hodně věcí protože jsem puntíčkář a Nash má vždy velmi precizní a luxusní zpracování.Tak je tomu i v tomto případě Cube tašky.Jestli se ti líbí,není co řešit.Neprohloupíš.
Carp2 - Profil | St 8.2.2012 16:40:58
to tu tašku nikdo nevlastníte nebo ste jí jeste nevideli? uvítam kazdou odpoved jak se vám líbila zpracování atd
arnošt - Profil | Út 7.2.2012 16:24:46
Jirka.H >> Carp2 - 7.2.2012 15:59:00 >> Já nad tím taky dlouho bádal,potřeboval jsem něco na jídlo a oblečení,tak jsem nakonec vzal tuhle.Má hlavně hodně dobré to polstrování popruhu přes rameno,ale ty tašky,co tady máš ty,taky vůbec nevypadají špatně.Tak dobře vyber... o))
Carp2 - Profil | Út 7.2.2012 15:59:00
arnošt >> na tu sem taky koukal ale ta je fakt dlouha a asi se to bude blbe nosit mě se na tý od nashe líbý to jak se daj ty díly rozdělit
arnošt - Profil | Út 7.2.2012 15:36:17
Jirka.H >> Carp2 - >> Co tahle od Nashe?Je fakt veliká,přišla mi před pár dny...http://www.tomas-carpio.cz/d-nash-barrow-logic-xl-tackle-novinka.html#cat Tedy jen tak pro info... :)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
6:05Krátkodobá kaprařina x 9970
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











