- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivaky s moskytilierou ve stropě v prvním plášti.
Zdravím všechny majitele bivaku s touto vychytávkou . Myslíte si ,že je toto konstrukční řešení opravdu takový přínos proti rosení dvoupláštových bivaků o proti bivakům jen se zadními okny?
A jak se Vám naopak osvědčili jednopláštáky sprodyšnou membránou .Uvítám vlastní zkušenosti zejména od lidí kteří mají možnost porovnat. Díky
A jak se Vám naopak osvědčili jednopláštáky sprodyšnou membránou .Uvítám vlastní zkušenosti zejména od lidí kteří mají možnost porovnat. Díky
Autor diskuse: Davep - Profil , 4.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NPYTLAKS - Profil | Út 7.2.2012 12:29:23
tak já mám easy shelter od starbaits a ten nemá ani moskytiéru a paří se hlavně na podzim a v zimě,poohlížím se po nějakém druhém,ale jedno plášť,protože jezdím vesměs víkendovky,tak ať co nejrychleji složím a rozložím,hlavně v létě to moskito chybí,tak poraď te jaký bivak pro jednoho s moskitem
NDavep - Profil | Út 7.2.2012 12:23:37
oskus >> ok , díky . Myslím že se postupně tato kostrukce vytrácí ,protože nové modely to řeší velkým zadním odvětrávacím oknem.
Noskus - Profil | Út 7.2.2012 3:03:32
PYTLAKS >> mám ho třetí rok tenkrát stál kolem 9tky,ted nevím ,ale už jsou asi novější modely
Noskus - Profil | Út 7.2.2012 3:02:13
Davep >> to nevím klasický dvojplášť jsem neměl tak nemužu porovnat ,ale zima mi nebyla.Bylo minus jeden a spal jsem při otevřeným bivi..
Nanakonda - Profil | Po 6.2.2012 21:25:34
LukasKuba >> Je to bezva bivak.Odolný proti větru,Nepotřebuje příliš místa na postavení,Luxusní pro jednoho a dostatečný pro dva a 10,5kg váhy.To je to co normálně uvažující rybář potřebuje.
NLukasKuba - Profil | Po 6.2.2012 20:32:54
anakonda >> Tak tak jak říkáš. Taky ho mám a myslím si že ho klidně mohu doporučit. Mám ho 3 sezonu a nemám mu vůbec co vytknout. Jednoplášťovej bych nechtěl.
NPYTLAKS - Profil | Po 6.2.2012 20:30:47
oskus >> kolik to stojí,mám od nich lehátko i spacák a asi spokojenost
Nanakonda - Profil | Po 6.2.2012 20:26:10
Matez >> Mám ho také,rosí se stejně jako každý jiný,jen to rošení nevidíš,protože se rosí vnější plášť,a rosa je schovaná za vnitřním pláštěm.rosí se každý bivak,jen záleží na rosném bodu.Teplotě venku a množsví par v bivaku.
NDavep - Profil | Po 6.2.2012 20:08:17
oskus >> A není v tom větší zima než u klasického dvouplášte, i když pokud nemáš podlážku tak jde chlad stejně asi od spoda . Měl jsem standvojplášt a ten se zadýchal , je pravda
že se rosil a spacák byl mokrý od stěn ale pokud jsem to srovnal z hurikanem tak tam bylo tepleji .
že se rosil a spacák byl mokrý od stěn ale pokud jsem to srovnal z hurikanem tak tam bylo tepleji .
NMatez - Profil | Ne 5.2.2012 20:49:29
Hej to je moje fotka! :D Mám od JRC bivak Twin skin 2 man ve dvouplášti a nemůžu si stěžovat, rosí se mnohem méně a když už, tak jen hlavní plášť. Z bivaků který sem měl možnost posoudit bych si koupil zase tento.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
22:23NKrátkodobá kaprařina x 9964
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
20:54NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5336
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64




















