Nyvana - Profil | Ne 29.1.2012 17:35:57
TWIN 69 >> No hlavně že zůstane kvalita neboj mám od kluků peletky ale Lojzovi písnu co tam mají hoď mi mail do SZ ju?
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 17:26:58
yvana >> Budou pořád.Pokud bys chtěla ještě obalovačky od CDB,tak zkus napsat Lojzovi na mail.nevím co tam ještě má v zásobách.Jinak s logem Mivardi budou naše oblíbené Cherry taky.
Nyvana - Profil | Ne 29.1.2012 17:24:44
TWIN 69 >> Milane nevíš jestli u kluků bude k mání pořád ty obalovací pasty?Nebo se nebudou vůbec vyrábět?
NSlavíček - Profil | Ne 29.1.2012 16:59:44
kulhacka >> Klasika jenom exotické jméno aby to bylo víc zajímavý sýr buturic acid.
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 16:58:48
Pvl >> JJ,čekání na nový katalog je někdy dlouhý.
NPvl - Profil | Ne 29.1.2012 16:55:30
TWIN 69 >> :o§))
NNitram. - Profil | Ne 29.1.2012 16:53:26
TWIN 69 >> nevím, ale určitě bude boilí mix, aminokomplex, hotové boilí, plovoucí boilí, aminoliquid a obalovací pasta.
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 16:50:44
Nitram. >> Víš to jistě?
NNitram. - Profil | Ne 29.1.2012 16:46:24
jo bude to kompletní řada, mají to napsaný na stránkách
NRedfish_Brno - Profil | Ne 29.1.2012 16:41:37
tyci >> Měli jsme na závody boilie a pastu. Myslím, že to bude kompletní řada, ale k tomu ať se vyjádří někdo kompetentní.
Ntyci - Profil | Ne 29.1.2012 16:14:31
Red carp >> Redfish_Brno - 29.1.2012 16:09:01 >> A bude to i v peletach,obalovacce, dipu a pop up?
NRedfish_Brno - Profil | Ne 29.1.2012 16:09:01
tyci >> Smrdí, ale kapr je prase a má to rád :-)
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 16:06:10
tyci >> Smrdí to luxusně,ale rybám to šmakuje.Krmil jsem s tím na podzim a nemůžu si stěžovat.
Ntyci - Profil | Ne 29.1.2012 16:04:11
Red carp >> Redfish_Brno - 29.1.2012 16:01:25 >> ja to jeste nemel,.Pry to fakt dost smrdi.
NRedfish_Brno - Profil | Ne 29.1.2012 16:01:25
kulhacka >> Malinko to smrdí, ale něco už jsme na to pochytali. Vypadá to dobře a letos to určitě dostane šanci.
Ntyci - Profil | Ne 29.1.2012 15:57:06
kulhacka >> nove boilie od T. Fialy
Nkulhacka - Profil | Ne 29.1.2012 15:52:00
co to je zač, ten Vyzuty Tonda?
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 15:44:50
tyci >> napiš přímo Lojzovi na mail a víš to hned.
NRS - Profil | Ne 29.1.2012 15:40:35
tyci >> jo ,ale netuším kolik toho ještě je... protože je to doprodej věcí co jsou balený v obalech CDB....
Ntyci - Profil | Ne 29.1.2012 15:38:05
RS >> A na e-shopu CDB se jeste da objednavat?
NRS - Profil | Ne 29.1.2012 15:37:01
tyci >> Někdy v únoru bude novej e-shop... a tam to najdeš....
Ntyci - Profil | Ne 29.1.2012 15:36:54
TWIN 69 >> Hlavne doufam ze budou zavazet nejakou prodejnu v Liberci.
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 15:33:34
tyci >> Mosíš vydržet.Všechno bude.
Ntyci - Profil | Ne 29.1.2012 15:30:52
Vsichni pisou ze kapri gulas,Sea,Vyzuty Tonda se da sehnat u Mivardi,ale v E-shopu je nemaji.Nevite o tom neco?
NPvl - Profil | Ne 29.1.2012 15:30:36
RS >> O fa CDB jsem nedipoval - jen od G :o§) EDIT teda většinou Když nebylo G ,tak co bylo :o§)
NRS - Profil | Ne 29.1.2012 15:27:55
Pvl >> Buď zdráv a vesel :-)) Co Ty dipy....:-))
NPvl - Profil | Ne 29.1.2012 15:25:52
RS >> Zdravím pjekně :o§)
NRS - Profil | Ne 29.1.2012 15:24:59
tyci >> na to nemají čas....:-)) schání drby...:-)))
NPvl - Profil | Ne 29.1.2012 15:23:40
devilmarcel >> Nosíš tmavé brýle ? :o§)
NPvl - Profil | Ne 29.1.2012 15:22:10
pol >> ňákej novej a ještě chytrej ....
Ntyci - Profil | Ne 29.1.2012 15:10:43
RS >> jj kdyby radeji napsali neco k tematu.
NRS - Profil | Ne 29.1.2012 15:07:25
tyci >> někde se musí přednádět....
NKocháč - Profil | Ne 29.1.2012 14:03:41
I.M.O.T.H.E.P. >> ale jo, dá se to vydržet :o)
Ntyci - Profil | Ne 29.1.2012 14:02:48
Ze si nazalozite diskusi.Kapraske drbny....
NI.M.O.T.H.E.P. - Profil | Ne 29.1.2012 14:02:29
Kocháč >> kocháč - 29.1.2012 13:44:12 >> zdravím jak se vede
Ndevilmarcel - Profil | Ne 29.1.2012 13:52:34
pol >> s tím souhlasím to tak trošku přehnal....
Nkritik - Profil | Ne 29.1.2012 13:49:33
Kocháč >> Dělá :-)))
NKocháč - Profil | Ne 29.1.2012 13:44:12
devilmarcel >> To si děláš s tím Drahošem prdel, ne?
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 13:34:51
devilmarcel >> jasnačka,bez kuličkovek by to nešlo.už aby ta zima skončila.
Npol - Profil | Ne 29.1.2012 13:32:36
RS >> o.k sry dipy už CDB nebudou ))) ať se daří))
NRS - Profil | Ne 29.1.2012 13:30:45
Pánové prosím k tééématu .....:-)
Npol - Profil | Ne 29.1.2012 13:29:07
devilmarcel - 29.1.2012 13:24:31 pokud vim tak jmeno firmě dělal Lojza a ne Drahoš!!! )) viz.trapes s tím 20kg kaprem kterej měl 11 ))) to firmě fakt pomohl))
Ndevilmarcel - Profil | Ne 29.1.2012 13:26:38
TWIN 69 >> to si piš ale budu od lojzika nechat dělat i recepty z CDB které nezapomene :) to samé i kulickovky :)
Ndevilmarcel - Profil | Ne 29.1.2012 13:24:31
pol >> rozhodně pozitivum vždyť on dělal firmě jméno a prosazoval že ne vždy to nejdražší musí být nejlepší...a má pravdu!
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 13:21:30
devilmarcel >> Ahoj,já tomu věřím.Proto na to budu taky dál chytat.A TY doufám taky.
Npol - Profil | Ne 29.1.2012 13:20:10
devilmarcel >> teť de o to jestli byl Drahoš pozitivum nebo negativum .))Ozavodech se nebavim to nepatři k podnikaní)))
Ndevilmarcel - Profil | Ne 29.1.2012 13:17:45
TWIN 69 >> tomu věř kuličky budou pořád od lojzi jen to bude jiný obal :)
Ndevilmarcel - Profil | Ne 29.1.2012 13:14:27
pol - 29.1.2012 13:04:04 >> sám na to nebyl ale i tak toho bylo moc....kdyby nebylo Drahoša tak by to skončilo dřív...byl na firmě skoro každý den...co se týče závodů schánění sponzorů,chystání atd to vše dokázal zařídit...
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 13:08:14
pol >> snad jo,věřím tomu.
Npol - Profil | Ne 29.1.2012 13:07:03
TWIN 69 >> vpoho, snad ta kvalita vydrží )))
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 13:05:32
pol >> Ale však nějak bylo,nějak bude.nechce se mi to moc probírat.
Npol - Profil | Ne 29.1.2012 13:04:04
TWIN 69 >> no pravě to si myslel že to zvladne všechno sám a to byl ten kámen ůrazu a konec Fa.
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 13:01:38
pol >> všecko stíhat nejde.
Npol - Profil | Ne 29.1.2012 12:59:00
TWIN 69 >> to maš pravdu technologii měl zmaklou jenom nebyl moc dobrym manažerem.
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 12:54:14
pol >> A nemáš to jedno.Kde by bylo CDB bez Lojzy.
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 12:53:24
viceroy >> Podle katalogu na letošní rok tam je AML játra+koření+patentka.
Npol - Profil | Ne 29.1.2012 12:50:40
TWIN 69 >> Pokud vim,tak majitelem fa. byla pani Fialová, Lojza měl technologie.
Nviceroy - Profil | Ne 29.1.2012 12:45:18
TWIN 69 >> a likqud scopex jatra ? tohle mne zajima nejvic
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 12:43:13
viceroy >> KGR+ zůstává,tak možeš byt v klidu.
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 12:42:31
RS >> Šak je z toho na nervy,že už dva týdny nebyl doma.
Nviceroy - Profil | Ne 29.1.2012 12:39:09
TWIN 69 >> tak moje top sc.jatra a nikdo mi jeste nedal odpo jo nebo ne , tonicka budu delat doma
NRS - Profil | Ne 29.1.2012 12:38:55
viceroy >> Drahoš už moc se žrádlem není v kontaktu je převelem na jinou loď...:-)))
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 12:36:32
viceroy >> Osvědčené top věci zůstanou.Tím je pro mě hlavně Cherry a Kapří guláš,Vyzutý Tonda.Tohle mě stačí ke spokojenosti.
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 12:34:41
sanov >> Asi je to zvláštní,ale já mám dobré zkušenosti se spoustou výrobců krmení.Ať už je to Milan Tomík,Mira Ševela,Karel Nikl a další.Je to jenom o vzájemném přístupu a chování.Lojza Fiala a Drahoš mě několikrát dobře poradili a já jsem jim za to vděčný.
Nviceroy - Profil | Ne 29.1.2012 12:33:43
TWIN 69 >> ja taky chytam je tak 5 rok a plna spokojenost odjelo to u nas, v madarsku , i polsku nedam dopustit ac trnu jestli mi nejake top veci nevyskrtnou u mivardi to bych neprezil
NTWIN 69 - Profil | Ne 29.1.2012 12:30:19
viceroy >> Kluci jsou na veletrhu a mají toho určitě plné kecky.Včera jsem za nima posílal pár lidí pro radu.Spousta mých známých chytá na jejich výrobky a nikdo si nestěžuje.