MEDAKY na jaro

Na co chytate nejradeji na jare? Chytate na "MEDAKY" a srotuvku s krmelcem? Neni to jenom o boili...
Autor diskuse: viceroy - Profil , 27.1.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

viceroy - Profil | Po 30.1.2012 20:13:02

P.R.E.D.A.T.O.R >> jo v poho culis

    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 30.1.2012 19:42:40

    viceroy >> jj jasný měj se,ale dneska už tu asi nebudu...jinak zítra k večeru...tak zatím zdarec,ať se ti daří!

      viceroy - Profil | Po 30.1.2012 19:40:26

      P.R.E.D.A.T.O.R >> no bude uspech v dubnu kdyz vyrazim na pochni bude led jak svina , musim ted koncit prozvonim te jak pujdu mrkat ju culis

        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 30.1.2012 19:36:09

        viceroy >> jj uložím,mno to jo,je tam kosa jak cip a to má ještě přtuhnout!

          viceroy - Profil | Po 30.1.2012 19:34:57

          P.R.E.D.A.T.O.R >> to je dost ten muj tel si kdyz tak uloz ju , ty mrazy to je vec co , dneska mi zamrzlo auto parada

            P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 30.1.2012 19:33:22

            viceroy >> zdar jsem tu! :D d

              viceroy - Profil | Po 30.1.2012 19:06:41

              P.R.E.D.A.T.O.R >> zdar mam tak pul hodky

                agig - Profil | Po 30.1.2012 18:35:39

                viceroy - >> Ahoj chlebová pufa z jara a dobrej krmelac tak to je velká věc když maj ryby chut kousat tak to nadělá ve vodě spousty parády je to nepřekonatelná nástraha která funguje stále dokola ;-)

                  P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 30.1.2012 18:26:00

                  viceroy >> nazdar,jsem tu!

                    viceroy - Profil | Po 30.1.2012 17:59:34

                    Kikis >> culis ty a predator jste ryb partaci ? podle narozeni mate jeste 12 roku cas , jsi toze z krnova ?

                      viceroy - Profil | Po 30.1.2012 17:39:53

                      P.R.E.D.A.T.O.R >> cest jsem v primem prenosu

                        Hošek - Profil | Po 30.1.2012 16:59:17

                        čau, krmítkovou směs používám od firmy vaclavík příchuť perník a chytám na rybí zob od firmy fraus příchuť perník, jahoda, česnek tato kombinace mě zatím nezklamala

                          P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 30.1.2012 16:46:02

                          viceroy >> čus,si tu?

                            Kikis - Profil | Ne 29.1.2012 12:53:23

                            P.R.E.D.A.T.O.R >> Tak se zeptame ;D

                              P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 29.1.2012 12:51:54

                              Kikis >> mno mohl jestli bude chtít

                                Kikis - Profil | Ne 29.1.2012 12:51:16

                                P.R.E.D.A.T.O.R >> Já to na rybách někdy i žeru ;D. Kámo Viceroy by mohl jet s náma co ?

                                  P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 29.1.2012 12:49:07

                                  Kikis >> jo to vezmem těch křupek mám doma tři pr.... :-D

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 29.1.2012 12:47:52

                                    viceroy >> jak více uživatelů?dobrý tak se měj a drž se!čus

                                      Kikis - Profil | Ne 29.1.2012 12:47:35

                                      viceroy >> Ty nemáš tak od P.R.E.D.A.T.O.R.A daleko koukám ;D

                                        viceroy - Profil | Ne 29.1.2012 12:46:01

                                        P.R.E.D.A.T.O.R >> jdu do prace zatim cusek

                                          Kikis - Profil | Ne 29.1.2012 12:44:21

                                          P.R.E.D.A.T.O.R >> Medovky vezmem sebou na ten rybnik ;D

                                            viceroy - Profil | Ne 29.1.2012 12:44:15

                                            P.R.E.D.A.T.O.R >> pres sz to na tebe nejde je tam vice uzivatelu

                                              Kikis - Profil | Ne 29.1.2012 12:43:31

                                              viceroy >> Nastražím 2-3 pod háček a do medu ;D Neodolatelný !

                                                P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 29.1.2012 12:43:21

                                                viceroy >> jj jasný :-)

                                                  viceroy - Profil | Ne 29.1.2012 12:42:04

                                                  P.R.E.D.A.T.O.R >> p.r.e.d.a.to.r - 29.1.2012 12:39:26 >> na sz ju

                                                    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 29.1.2012 12:41:33

                                                    Kikis >> jasně že jo,jak kdy,někdy na to jdou hodně pěkní kapři :)

                                                      viceroy - Profil | Ne 29.1.2012 12:40:42

                                                      Kikis >> tak to ma byt neeni to jen o koulich , taky to nabiju a nestydim se za to