ako si vyrobit podvodnu kameru

dobry den. nevedel by niekto poradit ako na to. alebo nejaky postup, plan.
Autor diskuse: rjozo - Profil , 17.1.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
31 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nrjozo - Profil | Pá 20.1.2012 20:03:47

nazdar. ale ja som myslel kameru ako je original rybarska to je kamera objektiv pod vodou a displej v clne. lebo sa nam nechce vyhadzovat nejakych 500 az 600 eur. dakujem za odpovede.

    NKuban - Profil | St 18.1.2012 20:55:53

    Honza.Š >> a Hero2 dokonce do 60m :-)

      NHope - Profil | St 18.1.2012 20:45:04

      omambik >> Ne v pohodě všechno zapomenuto,vždyť je to jen debata...:-)))

        NHope - Profil | St 18.1.2012 20:44:09

        Lubumba >> Jo ta vypadá opravdu dobře a cena taky celkem jde.Ještě co všechno za ty penízky umí.V klidu si to jdu přečíst.

          Nomambik - Profil | St 18.1.2012 20:37:37

          Hope >> Nechtěl jsem se tě nějak dotknou,spíš to bylo myšleno všeobecně.pokud ano tak se ti omlouvám.

            NLooki - Profil | St 18.1.2012 20:31:08

            kolega z prace mi na CNC stroji udelal obal na míru (klasicka VHS kamera).az nebude fujat,vemu clun a jazda na jezera,rybniky atd... Kvuli kalu,ale asi budu trajdat jen v zime (voda je nejčistši).Nehodlam platit majlant za origo kryty,kdyz mam neco podobne jen za flasku myslivce!!

              NHope - Profil | St 18.1.2012 19:39:31

              omambik >> Určitě máš pravdu co píšeš.Já jsem s tím ovšem nemyslel nic špatného jen jsem zareagoval na ten obal na kameru,protože je opravdu řádně drahý.Nic víc nic miň.Ostatní ať posoudí zadavatel otázky.

                NHonza.Š - Profil | St 18.1.2012 14:09:26

                Gopro www.gopro.com nejlepe Full HD, je vodotěsná do 40m a kvalita točení za 1.

                  NFeroo - Profil | St 18.1.2012 11:11:38

                  mates202 >> jasné že to je jednoduchšie, možno aj lepšie, ale pýtal sa "ako si vyrobit podvodnu kameru" a nie ako si ju kúpiť...

                    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 18.1.2012 7:48:21

                    mates202 >> hmmm...tak to je dobrá pálka...

                      Nomambik - Profil | Út 17.1.2012 23:20:26

                      Hope >> Jasně určitě se ke své volbě nějak rozhodne, záleží jestli bude preferovat kvalitu záznamu, nebo samovýrobu s pochybným výsledkem, je to jen na něm, nic méně tuto diskusi sdílí mnoho jiných a chtějí se podělit o své zkušenosti ze kterých by mohl zadavatel otázky čerpat a má z čeho vybírat jestli si radši připlatit a nebo investovat do nějakého pokusu který bude stát za ho..o. To je jen můj názor a a začínám mít pocit , že je lepší si tady něco přečíst a raději nereagovat.Protože si myslím než člověk něco napíše je lepší zvážit několik úhlů pohledu než napsat nějakou hňupinu. Promiň !

                        NStewik - Profil | Út 17.1.2012 21:06:53

                        Mne sa páči táto mašinka :) Hlavne na ryby by som ju chcel lebo dá sa pripnúť na hlavu budem handsfree :)


                        http://www.kiteboarding.cz/kite-clanky/minikamera-k​iting-gopro-hd-hero2-outdoor-edition.php

                          NStewik - Profil | Út 17.1.2012 21:01:50

                          rjozo - >> Najlepšie je asi rovno kúpiť dajakú out-door kameru čo má potrebné krytie. Dnes už dostať kamery do vody aj v HD do 300e.

                          Tu som minule videl dajaký návod na výrobu púzdra :)

                          http://www.outdoorfilmy.sk/?strana=clanok&id=15

                            NHope - Profil | Út 17.1.2012 21:00:58

                            omambik >> Jo jasně,ale ten co jsem dal tuto otázku, tak určitě hledá něco levnějšího,když si to dokonce chce vyrobit sám.

                              NHope - Profil | Út 17.1.2012 20:59:37

                              mates202 >> myslím samozřejmě to od Sony stojí něco přes 6000,-Kč.

                                NStewik - Profil | Út 17.1.2012 20:58:57

                                mates202 >> Podobné plastové nepremokavé púzdro som si pozeral aj na moj foto-aparát... len ma zaujíma ći v lete sa nezarosí plast pred objektívom. Tebe sa to nestalo ?

                                  Nmates202 - Profil | Út 17.1.2012 20:51:31

                                  Feroo >> návod je to hezký, ale jak se pak do toho leze, to je mnohem jednoduší ten plastový obal/pytel.....

                                    Nmates202 - Profil | Út 17.1.2012 20:46:14

                                    omambik >> přesně tak, v chtěl nápady a ať vybere, ten co se mu bude hodit

                                      Nomambik - Profil | Út 17.1.2012 20:40:48

                                      Hope >> Asi to bude tak co každému jeho možnosti dovolí ne :-)

                                        Nmates202 - Profil | Út 17.1.2012 20:40:44

                                        Hope >> které myslíš-to za 400?,

                                          NFeroo - Profil | Út 17.1.2012 20:37:19

                                          rjozo - >> Nazdar, tu máš kompletný návod ako na to:

                                          http://www.jezirko-skrovad.webzdarma.cz/kamery/inde​x.html

                                          nech sa darí...

                                            NHope - Profil | Út 17.1.2012 20:33:02

                                            mates202 >> Za cenu tohohle pouzdra koupíš dvě kamery :-(

                                              Nmates202 - Profil | Út 17.1.2012 20:20:53

                                              rjozo - >> A pokud se budeme bavit fotoaparátu(ale i ke kameře), dá se podle značky koupit originální pouzdro pod vodu, ale já s tím plastovým jezdím k moři a vše je ok...

                                                Nmates202 - Profil | Út 17.1.2012 20:16:28

                                                P.R.E.D.A.T.O.R >> no, ani se neptej cca 400 Kč to malé a to velké cca 600 Kč a více...

                                                  NHope - Profil | Út 17.1.2012 20:09:28

                                                  Kup si kameru na aukru- http://aukro.cz/podvodni-kamera-easypix-wdv-5270hd-​lagoon-i2058978567.html
                                                  Když nebudeš spěchat ,tak tam natrefíš i na levnější já ji mám za 700,-Kč, ale jen kameru.Ovšem funkčně perfektní.

                                                    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 17.1.2012 20:08:40

                                                    mates202 >> tak to je paráda,kolik to stálo?

                                                      Nmates202 - Profil | Út 17.1.2012 20:07:39

                                                      Používám podobné na foto a je to super

                                                        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 17.1.2012 20:04:50

                                                        Martin M. >> to je jedna možnost,ale taky jsem viděl že se dělá do kloubu od rýny,nebo do rovné rýny a na konce se přišroubuje průhledné plexisklo,ale to je celkem na nic,výka se mlží atd.Lepší je,jak píšeš koupit to podvodní pouzdro

                                                          Noskus - Profil | Út 17.1.2012 20:03:13

                                                          rjozo - >co nějaké pouzdro....

                                                            NMartin M. - Profil | Út 17.1.2012 19:57:52

                                                            rjozo - >> vezmes kameru, prectes si jeji nazev a koupis si k ni podvodni pouzdro :-)