Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | St 30.10.2013 10:53:35

Muškařští chlapci poraďte.
Co je tento prut v bazaru zač?
Nabízím: prodám prut Kunnan Carbon. Bez větších známek opotřebení.
Potřebuju nějaké levné šméčko k nám na řeku. Na lipany do pětapadesáti by mi to stačilo né. Ještě se týpka zeptám, na nějaké parametry, abych si nekoupil klacek k rajčatům

    Nfraisix - Profil | Út 29.10.2013 15:21:36

    airfish >> jak říkám - není to nijak zásadní ztráta, tak si s tím kdyžtak nelam hlavu :)

      Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 15:19:07

      fraisix >> Můžu se tam také mrknout, ale až podle počasí. Ladineeek stejně bude hledat na druhé straně na poli:))

        Nfraisix - Profil | Út 29.10.2013 15:17:11

        airfish >> bych to spíš tipoval na nějakou džungelní větvičku

          Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 15:14:46

          fraisix >> Jestli ti spadnul do vody, tak to bude těžké.

            Nfraisix - Profil | Út 29.10.2013 15:08:51

            Ladineeek >> viz sz...

              Nfraisix - Profil | Út 29.10.2013 15:03:58

              airfish >> no, na fotkách ho ještě mám, takže je to posledních asi 500 metrů - ale jenom jestli náhodou pojedeš kolem, byl to obyčejnej Fencl, tak to není zas tak bolestná ztráta.

                NLadineeek - Profil | Út 29.10.2013 15:01:12

                fraisix >> Kde si ho ztratil? Zejtra bych si mohl najít odpoledne čas se tam stavit mrknout, až pojedu z práce.

                  Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 14:58:10

                  fraisix >> To ještě nevím. Záleží kde.

                    Nfraisix - Profil | Út 29.10.2013 14:10:28

                    airfish >> jo, nechystáš se náhodou o víkendu na cyklovýlet? asi jsem na místě činu ztratil podběrák :(

                      NLauri - Profil | Út 29.10.2013 13:29:32

                      fraisix >> fakt jsem myslel že je to list, ale když říkáš že je to ryba nezbývá mi než ti věřit

                        Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 13:05:32

                        fraisix >> Nestraš:))

                          Nfraisix - Profil | Út 29.10.2013 13:04:26

                          airfish >> jj, kapř už si začíná dělat místo na pstruhovce a posílá tam špiony přestrojené za lipany :))

                            Nfraisix - Profil | Út 29.10.2013 13:01:37

                            Lauri >> na tý fotce vypadám, že ji taky hledám :))

                              Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:46:33

                              Lauri >> Někde tam bude. Hledej:)

                                Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:45:37

                                A jeden hrbáč na konec.

                                  Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:45:03

                                  A dokonce to pomohlo:))

                                    NLauri - Profil | Út 29.10.2013 12:44:36

                                    airfish >> kde je ta ryba? Nemůžu ji najít

                                      Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:44:35

                                      z dálky jsem myslel, že tam je pěkná jáma, ale to se jen modlil:)

                                        Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:43:09

                                        Klasický víkend:(