- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vázání mušek v Náchodě
Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
56x v oblíbených a 41x v ignorovaných.
Nfraisix - Profil | Po 28.10.2013 18:25:28
to mi připomíná tenhle fórek :)
Přijde nová várka lidí do nebe a Svatej Petr říká:
"Ty, který byli pod pantoflem, ať jdou doleva. A ty ostatní ať jdou doprava."
Všichni někam jdou, jen Čermák zůstane uprostřed. Svatej Petr se ho ptá:
"Notyvole, Miloši, dyť my přece všichni víme, žes byl pod pantoflem. Proč nejdeš doleva?"
"Žena nedovolila."
Přijde nová várka lidí do nebe a Svatej Petr říká:
"Ty, který byli pod pantoflem, ať jdou doleva. A ty ostatní ať jdou doprava."
Všichni někam jdou, jen Čermák zůstane uprostřed. Svatej Petr se ho ptá:
"Notyvole, Miloši, dyť my přece všichni víme, žes byl pod pantoflem. Proč nejdeš doleva?"
"Žena nedovolila."
Nairfish - Profil | Ne 27.10.2013 19:35:22
Kalužmistr >> Ne:) U Dany a ta mě nechce putit na počítač:))
NKalužmistr - Profil | Ne 27.10.2013 18:39:04
airfish >> Nějak to tady odflakuješ, to jseš stále na rybách?
Nfraisix - Profil | St 23.10.2013 13:01:08
airfish >> na zastávce staví osobáky i spěšňáky, takže v pohodě :)
Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:50:00
fraisix >> Což o to skloubit chytání s blízkou hospodou nebude problém. Horší to bude s tebou respektive s tvým přesunem na nádraží. Ale dalo by se to udělat u Ládi Hynka. Tam je to na vlakovou zastávku kousek. Jen musíš zjistit jestli to tam staví:))
Nfraisix - Profil | St 23.10.2013 12:33:37
Ladineeek >> já rybářsky nespím v podstatě vůbec, ale od prosince se ta moje frekvence docházek k vodě dost rapidně snižuje oproti zbytku roku - člověk taky někdy musí vázat na novou sezónu, že? :)
Nfraisix - Profil | St 23.10.2013 12:31:22
airfish >> já jsem myslel jako přidat regulérní anketu do záhlaví diskuze :)))
...ale je evidentní, že hodně hlasů je pro toho 30.11., což se i mně osobně zamlouvá. akorát musím zredukovat výbavu, abych mohl ject vlakem. destinace posledního lovu bude, předpokládám co nejblíž následnému pivnímu stanovišti :)
...ale je evidentní, že hodně hlasů je pro toho 30.11., což se i mně osobně zamlouvá. akorát musím zredukovat výbavu, abych mohl ject vlakem. destinace posledního lovu bude, předpokládám co nejblíž následnému pivnímu stanovišti :)
Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:21:12
Ladineeek >> Tam by jsme si nemuseli ani brát pruty. je to tam bez ryb:(
Čtenáři této diskuse také sledují
NPovídání JEN o vázání a muškách22023
NO muškách, umělých34449
NSměnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53138
NGalerie muškařských navijáků602
NSpey & Salmon516
NKúp si svojho kormorána2007
NMuškaři a bigbít7854
NKterou lupu s LED světlem doporučujete ?1
N44. MS v muškaření293
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
10:15NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53138
SoNPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...

















