Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:42:31

Franta a ryba:)

    Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:41:53

    Odpoledne to už bylo na tričko.

      Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:41:05

      Naštěstí se mlha rozplynula a vykouklo slunce.

        Nairfish - Profil | Út 29.10.2013 12:40:19

        Do teď jsem nebyl schopný dát do kupy fotky ze sobotní výpravy s Frantou:)
        Ráno počasí nic moc.

          Nairfish - Profil | Po 28.10.2013 22:39:55

          fraisix >> Teď ti to připadá jako fórek, ale počkej:))

            Nfraisix - Profil | Po 28.10.2013 18:25:28

            to mi připomíná tenhle fórek :)

            Přijde nová várka lidí do nebe a Svatej Petr říká:
            "Ty, který byli pod pantoflem, ať jdou doleva. A ty ostatní ať jdou doprava."
            Všichni někam jdou, jen Čermák zůstane uprostřed. Svatej Petr se ho ptá:
            "Notyvole, Miloši, dyť my přece všichni víme, žes byl pod pantoflem. Proč nejdeš doleva?"
            "Žena nedovolila."

              Nairfish - Profil | Po 28.10.2013 16:13:15

              Lauri >> Mě nevládne. Jen si nesmím vyskakovat:))

                NLauri - Profil | Ne 27.10.2013 22:45:20

                airfish >> běda mužům, kterým žena vládne......

                  Nairfish - Profil | Ne 27.10.2013 19:35:22

                  Kalužmistr >> Ne:) U Dany a ta mě nechce putit na počítač:))

                    NKalužmistr - Profil | Ne 27.10.2013 18:39:04

                    airfish >> Nějak to tady odflakuješ, to jseš stále na rybách?

                      Nairfish - Profil | St 23.10.2013 20:24:12

                      fraisix >> Ještě to dořešíme.

                        Nfraisix - Profil | St 23.10.2013 13:01:08

                        airfish >> na zastávce staví osobáky i spěšňáky, takže v pohodě :)

                          Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:50:00

                          fraisix >> Což o to skloubit chytání s blízkou hospodou nebude problém. Horší to bude s tebou respektive s tvým přesunem na nádraží. Ale dalo by se to udělat u Ládi Hynka. Tam je to na vlakovou zastávku kousek. Jen musíš zjistit jestli to tam staví:))

                            Nfraisix - Profil | St 23.10.2013 12:33:37

                            Ladineeek >> já rybářsky nespím v podstatě vůbec, ale od prosince se ta moje frekvence docházek k vodě dost rapidně snižuje oproti zbytku roku - člověk taky někdy musí vázat na novou sezónu, že? :)

                              Nfraisix - Profil | St 23.10.2013 12:31:22

                              airfish >> já jsem myslel jako přidat regulérní anketu do záhlaví diskuze :)))

                              ...ale je evidentní, že hodně hlasů je pro toho 30.11., což se i mně osobně zamlouvá. akorát musím zredukovat výbavu, abych mohl ject vlakem. destinace posledního lovu bude, předpokládám co nejblíž následnému pivnímu stanovišti :)

                                NLadineeek - Profil | St 23.10.2013 12:24:09

                                airfish >> Tím líp? :-)

                                  Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:21:12

                                  Ladineeek >> Tam by jsme si nemuseli ani brát pruty. je to tam bez ryb:(

                                    NLauri - Profil | St 23.10.2013 12:18:44

                                    airfish >> já se to doučím, to je v pohodě :)

                                      Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:18:35

                                      Lauri >> Asi ano. To ještě dořeším s Karlem.

                                        NLadineeek - Profil | St 23.10.2013 12:17:59

                                        airfish >> 30.11. u mě taky není problém. Kde bychom to měli? U Oldy na chatě?