Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

fraisix - Profil | St 6.11.2013 12:22:49

Kalužmistr >> kdo má jenom MPčko, tak holt bude ukončovat pstruhovou sezónu bez prutu :). ber to tak, že budeš mít aspoň dostatek sil na následné pívobraní :)

    airfish - Profil | Út 5.11.2013 20:15:26

    dvorák >> Jen blbni. Já myslel, že vyhraje Plzeň:)

      dvorák - Profil | Út 5.11.2013 20:12:07

      airfish >> Jdu do pivováru na jedno. Mrknu na první poločas a na prvních 5 branek němců :-)

        Kalužmistr - Profil | Út 5.11.2013 20:10:45

        dvorák >> Dobrej nápad.

          airfish - Profil | Út 5.11.2013 20:10:29

          dvorák >> :)))

          Ty ještě nespíš?

            airfish - Profil | Út 5.11.2013 20:09:00

            Kalužmistr >> Máš dvě možnosti. Buďto nepřijet a nebo si dát pár pivinek:)

              dvorák - Profil | Út 5.11.2013 20:08:10

              Kalužmistr >> To co já. Můžeš si sednout vedle mě,nebo naproti přes stůl :-)

                Kalužmistr - Profil | Út 5.11.2013 20:05:31

                airfish >> A co budu dělat já, když nemám povolenku na P vodu?

                  airfish - Profil | Út 5.11.2013 20:04:03

                  Ladineeek >> Nepodceňuj mé schopnosti. Tam tě protlačím i v prsačkách. A na víc to není 100 kilometrů, ale asi pětset metrů:)

                    Lauri - Profil | Út 5.11.2013 11:28:59

                    kunnan >> díky za info, nejsem žádný muškař a tak jsem to pochopitelně neznal

                      fraisix - Profil | Út 5.11.2013 11:27:16

                      Ladineeek >> dyť to je kousíček :), však si vem baťůžek jako já, abyses mohl normálně převlíknout - já beru jenom prdelačky, stejně mi bude taková kosa, že budu radši stepovat po břehu :))

                        Ladineeek - Profil | Út 5.11.2013 10:48:49

                        fraisix >> Cože? Proč tam? To je 100 kilometrů od řeky a v prcačkách mě tam nepustěj.

                          fraisix - Profil | Út 5.11.2013 10:42:51

                          Ladineeek >> místo srazu bude nejlépe u vody :)) ...se tam snad najdem nějak - afterparty bude v tom hotelu Hynek, takže nějak okolo se budem asi motat. já si to plánuju přihasit tak nějak okolo devátý, dřív to asi nebude mít smysl.

                            kunnan - Profil | Út 5.11.2013 10:34:12

                            Lauri >> Kunnany jsou pruty který se sem začali tahat v polovině osumdesátých let a pocházejí z Japonska. / P.C inzerovaného prutu v roce 1986 2890,- KČS/ Na svou dobu výborný pruty i dnes je s nimi radost chytat. Začátkem devadesátých let byla výroba z Japonska přesunuta do USA kde bohužel celá manufaktura lehla popelem. Výroba nebyla obnovena a firma se přeorientovala na výrobu golfových potřeb. Prut z bazaru je již prodán :-)

                              Ladineeek - Profil | Út 5.11.2013 10:24:45

                              airfish >> A to jde kde?

                                airfish - Profil | Út 5.11.2013 10:24:25

                                Ladineeek >> Neboj. U Ládi vždycky nachytám:))

                                  Ladineeek - Profil | Út 5.11.2013 10:17:09

                                  Už někdo vymyslel teda to místo srazu na toho 30. 11.? Blízkost hospody je věc dobrá, ale taky aby se tam dalo něco chytit :-)

                                    Lauri - Profil | St 30.10.2013 11:02:56

                                    fraisix >> taky jsem na to očko koukal, a koukal jsem mu do karty a prut nechcu. Letos se na mouchu vyseru, o to více se budu těšit na vázání.

                                      fraisix - Profil | St 30.10.2013 11:00:29

                                      Lauri >> a to ohnutý očko vypadá taky kvalitně :)))

                                        fraisix - Profil | St 30.10.2013 10:59:45

                                        Lauri >> jako toto bude nějakej noname shit z první půlky devadesátejch let a asi bych radil to nekupovat. to si radši kup od Ládi tu osmistopu a uděláš líp...

                                        ale na ty parametry se zeptej klíďo - taky by mě zajímaly jen tak pro info :)