Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Ndvorák - Profil | Po 1.4.2013 13:05:28

Ladineeek >> Jednou si dáme spicha v Jaráku a já Tě vezmu sem. Není to zas tak daleko,ale není to ani labské rameno :-)
Každej na jeden proutek,i tak budem mít problém na to místo se vejít. Ale zachytáš si (pokud zrouna půjdou) :-)

    NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 12:59:22

    dvorák >> Jako kluk jsem se tam jednou koupal a pak jsem z toho měl vyrážku po celém těle :-))

      NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 12:58:03

      dvorák >> Dalo se tam i pár kaprů a amurů, nějakej ten lejn, ale podle mě je většina vypytlačená. Já bych si odtamtud asi rybu nevzal, voda dost zapáchá, je to uzavřená voda bez stálého přítoku, napájená podzemní vodou a vodou z drenáže. Ale u utlačovanejch je bída, těm to nevadí -)

        Ndvorák - Profil | Po 1.4.2013 12:45:30

        Ladineeek >> Cihelna vypadá dobře!! Něco"lepšího"tam určitě bude plavat,ne?

          NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 12:37:02

          dvorák >> Ta fotka je od nás z Cihelny :-))))) 50°31'44.564"N, 16°14'16.274"E - druhým rokem vyjmutá ze svazových revírů a je jen pro členy MO Police. Správnost rozhodnutí komentovat nebudu, nicméně je to vyloženě karasová voda a rybáři tam moc nechodí, akorát cikáni pytlačit.

            Ndvorák - Profil | Po 1.4.2013 12:20:43

            Ladineeek >> Jak tam má hned zkraje tu fotku revíru,tak přesně na takovej jezdím. Jedno místo na celé rameno,bere to tam většinou karas obecňák kolem 40 a USA sumečci.

              NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 11:49:17

              airfish >> :-)))))))))))

                Nairfish - Profil | Po 1.4.2013 11:40:48

                Ladineeek >> Dobré bylo, jak se tam rozkecal o tom pívu:))

                  NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 11:30:16

                    NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 10:52:42

                    Lauri >> Nj, rychlonožka byl takovej otloukánek :-))

                      NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 10:52:07

                      Lauri >> To je rohatina Mivardi, voe :-)) Jsem minule jednu zrušil, tak jsem narychlo sehnal tuhle. Musím se poohlídnout po něčem bytelnějším, něco s kovovým kloubem, aby to hnedka neruplo.

                        Ndvorák - Profil | Po 1.4.2013 10:45:46

                        airfish >> Určitě ano. Před chvílej jsem tam zevloval mezi regálama.

                          Nairfish - Profil | Po 1.4.2013 10:16:32

                          Nevíte někdo jesli je dnes otevřená Hypernova či Kaufland? Já zapomněl, že je dnes svátek a neudělal si zásobu tabáku:(

                            Nairfish - Profil | Po 1.4.2013 10:13:35

                            To nikdo nejdete koledovat?:))

                              NLauri - Profil | Po 1.4.2013 10:06:10

                              Ladineeek >> Rychlonožka se koupal nedobrovolně

                                NLauri - Profil | Po 1.4.2013 10:05:40

                                Ladineeek >> co to tam máš za hrábě? To je vidlička?

                                  NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 10:03:23

                                  dvorák >> Bych si splnil alespoň modrý den :-))) Ti se také koupali už někdy v březnu v potoce.

                                    Ndvorák - Profil | Po 1.4.2013 9:59:54

                                    Ladineeek >> Na sluníčku bylo moc horko. Jen vzpomeň na tu fčelku jak dorážela. A ty jsi furt myslel na koupel :-))

                                      NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 9:54:37

                                      Kua proč nemohlo vydržet sobotní počasí............ (oříznuto).

                                        NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 9:41:35

                                        Lauri >> Ti ani auto nemaj, jezděj na kole nebo vlakem a k obědu žerou banánové listy.