Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Po 1.4.2013 9:39:31

Ladineeek >> to já vím, z ničeho nic se nedalo jet, bylo to jako na saních, přál bych ochranářům aby tam jeli také autem

    NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 9:33:07

    fraisix >> No to máme. Ryby jsou to poslední, co je zajímá - maximálně vranka nebo mihule. A to vyloženě jen "papírově". Bohužel je tady vybudována dost silná komunikační bariéra, oboustranná averze a absolutní nechuť něco změnit.

      Nfraisix - Profil | Po 1.4.2013 9:28:39

      Ladineeek >> tam máte ty ochranáře nějak aktivní - sázej vydry, zabraňujou solení...

        NLauri - Profil | Po 1.4.2013 9:22:07

        Ladineeek >> bojím se zeptat, kdybych napsal že jsi lakomý a nedáš jim vajíčko. Jaká by byla tvoje reakce :))

          NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 9:21:40

          Lauri >> Soli by bylo dost, horší je to s ochranářema, kteří se na protest přivazují k nádobám se solí :-) Se nesmí solit ani na druhý straně kopce a neustále tam stojej kamiony

            NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 9:20:47

            Lauri >> Jo, jedni nám rozmlátili velikonoční výzdobu :-))

              NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 9:20:24

              Lauri >> si maj kousnout do prstu

                NLauri - Profil | Po 1.4.2013 9:18:55

                fraisix >> ne ne ale bylo tam dost sněhu, a nemůžou tam sypat sůl, protože je to chudý kraj kde platí pořekadlo sůl nad zlato :)

                  NLauri - Profil | Po 1.4.2013 9:17:02

                  Ladineeek >> to vám něco rozmlátili? No jo když jsi lakomý a nedáš jim čokoládku

                    NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 9:11:43

                    Lauri >> Ještě že dneska nikam nemusím :-) Koledovat nechodím, takže akorát hlídám, aby nám zase cikáni něco ve vzteku nerozmlátili, když jim neotevřem.

                      Nfraisix - Profil | Po 1.4.2013 8:55:45

                      Lauri >> nějaký loupežníci? :)

                        NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 20:55:21

                        Ladineeek >> ty jo tak teď jsem byl v tom vašem kraji, a musím říct že na cestách dost nebezpečno

                          Nairfish - Profil | Ne 31.3.2013 15:24:59

                          fraisix >> Na to nemám postavení:))

                            Nfraisix - Profil | Ne 31.3.2013 15:03:37

                            airfish >> do tunelu se musíš protunelovat :)

                              Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 12:20:35

                              brach >> Že děkuji,teplotní rozdíl tam je. Laurimu budou zamrzat očka,mě ne :-)

                                Nairfish - Profil | Ne 31.3.2013 11:59:15

                                Lauri >> No možná u vás na Brance, ale na náměstí ho je po kolena. A ta se nedostanu ani do Tunelu:))

                                  NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 11:54:37

                                  airfish >> jakej sníh? Vždy´t u nás u dávno roztál :)

                                    Nbrach - Profil | Ne 31.3.2013 11:45:08

                                    dvorák >>

                                    Pro tebe:

                                    http://www.foreca.com/Czech_Republic/Dvur_Kralove_n​ad_Labem

                                    Myslím, že jedna z nejlepších předpovědí.

                                      Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 11:35:33

                                      brach >> No ještě že bydlím daleko od Náchoda :-))

                                        Nbrach - Profil | Ne 31.3.2013 11:33:47

                                        Už to proběhlo v jiných diskusích, ale přesto...

                                        http://www.foreca.com/Czech_Republic/Nachod