Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nfraisix - Profil | Čt 4.4.2013 11:12:08

airfish >> kdybys chtěl něco přivýzt na tu akci po zahájení, tak napiš - stejně se asi na nějaký věci na vázání půjdu mrknout :)

    NKalužmistr - Profil | Čt 4.4.2013 11:11:54

    airfish >> Já ti říkám stav se a proberem to.

      Nairfish - Profil | Čt 4.4.2013 11:10:00

      Kalužmistr >> Materiálu mám hromadu jen ne ty dlouhé chlupy. Ale z nich to je moc pracné:)

        NKalužmistr - Profil | Čt 4.4.2013 10:40:12

        airfish >> Nazdar všem. Tak jsem koukal co jsi navázal a je to dobrý, to duháci neodolají. Jinak se stav a můžeš si nějaký matroš vybrat.

          NCarpHouser - Profil | St 3.4.2013 12:21:35

          airfish >> to byla nouzovka, příště už budou jiné a se značkou :o) Jinak nám do forem pasují jak tyto, tak i tvoje :o)

            Nairfish - Profil | St 3.4.2013 10:58:08

            Kalužmistr >> Zdar, zdar právě jsem začal vázat:)) Jen na to nemám matroše, tak jsem zvědav co z toho vypadne:)

              NKalužmistr - Profil | St 3.4.2013 10:18:45

              Nazdar pstruží nedočkavci.

                Nairfish - Profil | St 3.4.2013 8:17:41

                Přemas >> CarpHouser - 2.4.2013 6:44:42 >> Tak jsem dnes konečně odlil ty jigy. Háčky to jsou tedy příšerný. Mají o hodně silnější drát, ale co je horší, tak maj delší část k očku a tak mi nesedí ve formě. Dělá mi to nedolitky u nálitku a nechtělo se mi ji upravovat. Naštěstí to na jigstreamery nevadí:))

                  NCarpHouser - Profil | Út 2.4.2013 6:44:42

                  airfish >> Ještě, že jsi napsal většinou :o)

                    NLauri - Profil | Út 2.4.2013 6:37:24

                    airfish >> ne ne jen jsi přecházel cestu cca kolem 11hod

                      Nairfish - Profil | Po 1.4.2013 22:45:29

                      Lauri >> A to jsem byl na kole? To většinou nekouřím:))

                        NLauri - Profil | Po 1.4.2013 20:30:17

                        Ladineeek >> rohatinka Mivardy? To jsem nikdy neslyšel :))

                          NLauri - Profil | Po 1.4.2013 20:29:26

                          airfish >> když jsem tě dnes viděl u okresu, tak si tabáček měl :)
                          Ale pomlázka chyběla

                            Ndvorák - Profil | Po 1.4.2013 20:09:57

                            VYDROUŠ >> Ale zase zážitek,ne :-))????

                              NVYDROUŠ - Profil | Po 1.4.2013 19:52:13

                              dvorák >>Ahoj tak to si radši připlatíme. Nechci si dám tři piva a při tom přijít o tři zuby:-)))

                                Ndvorák - Profil | Po 1.4.2013 19:45:24

                                VYDROUŠ >> Zdar Vydroslave,budu to mít na paměti. Ale co v té hrázi? Já tam byl,vlhko a tma,nic tam netočej,celkem nuda.
                                Pivnici Ti doporučím velice solidní,neměj strach. Připrav se ale na pár bitek,to víš když někde nabízej dvanáctku za 14 kaček,tak se tam slejzá docela zvěř :-))))

                                  NVYDROUŠ - Profil | Po 1.4.2013 19:26:35

                                  dvorák >> Ahoj vydrodvorská. Dám ti ukol chcem navštívit tvuj kraj, ale nevíme kdy bude na Les Kralovství otevřena hráz. Jasný že až to bude zadarmo, protože peníze ušetřené za vstup chceme nechat v nějaké kulturní knajpě. Jasný že na tvé doporučení:-)) by si nám mohl dělat pruvodce. TAK NA TO NEZAPOMEN:-))))

                                    NVYDROUŠ - Profil | Po 1.4.2013 19:21:46

                                    Ahoj všem

                                      Ndvorák - Profil | Po 1.4.2013 14:39:19

                                      Ladineeek >> To se těš :-)
                                      Nic,razím vyzkoušet opomíjenou říčku ze Dvora směr západ :-)))

                                        NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 14:08:49

                                        dvorák >> Moc pěkný místo! Možná je to flek, kam jezdí Zdenda. Každopádně se už těším!