Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Ne 31.3.2013 11:24:06

Lauri >> Trochu tam postrádám tu dnešní sněhovou vánici:))

    NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 11:22:05

    airfish >> taky jsem včera koukal jak sbírali, já si tu povolenku snad pořídím

      NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 11:18:33

      Ladineeek >> tak už jsem se vrátil, bylo to dobré

        NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 11:16:37

        dvorák >> a je to venku

          NKalužmistr - Profil | Ne 31.3.2013 11:16:28

          airfish >> No já to na MP nechám tak týden po zahájení myslím tím 16.4. odpočnout a potom na kole vyrazím. Můžem jed oba, bude sranda.

            Nairfish - Profil | Ne 31.3.2013 11:05:12

            Kalužmistr >> Pstruhovka bude supr jen té MP se bojím:))

              NKalužmistr - Profil | Ne 31.3.2013 11:01:52

              airfish >> Jsem zvědav jak dopadneš, jestli jako v loni tak není ci závidět.

                Nairfish - Profil | Ne 31.3.2013 10:59:53

                Kalužmistr >> Naopak. Letos jsem úplně vpohodě:)) Do teď jsem měl práci a ryby by mě zbytečně rozptylovaly:))

                  NKalužmistr - Profil | Ne 31.3.2013 10:55:49

                  airfish >> Už se ti klepou ruce co? Myslím ale že na zahájení vytuhnete že potom ani neudržíš pulitr.

                    Nairfish - Profil | Ne 31.3.2013 10:52:51

                    Včera jsem se byl podívat na řece a potočáci sbírali jak o život. Našel jsem i loňského sivena. Jenže byl moc hluboko a nechtěl se nechat vyfotit.

                      Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 10:35:53

                      Kalužmistr >> Ono to půjde,i ten had se musí nažrat. Nemůže furt jen chrápat.

                        NKalužmistr - Profil | Ne 31.3.2013 10:31:19

                        dvorák >> Vůbec nemám tušení jak letos dopadnu s lovem hadů. Snad to příroda dokáže votočit a bude dobrej hadilov. v loni jsem prvního vykousnul 8.5. tak času je ještě dost.

                          Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 10:26:41

                          Kalužmistr >> Řeka je fakt špatná,ale zas když najdeš tůň kam ryba najela,tak je vyhráno :-)
                          Počkej až to stoupne o půl metra a pořádně se zakalí!

                            NKalužmistr - Profil | Ne 31.3.2013 10:20:17

                            dvorák >> Já ještě klacík nesmočil, sleduji to z okna, na louži totálně mrtvo ani noha. Na řece je tak málo vody že to přejdeš v polobotkách.

                              NLadineeek - Profil | Ne 31.3.2013 10:19:25

                              dvorák >> :-))) Pro oblíbenej splávek se musí něco obětovat .-)

                                Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 10:17:23

                                Ladineeek >> Kácel jsi tam ten strom s veverkou :-)))))

                                  NLadineeek - Profil | Ne 31.3.2013 10:16:36

                                  Vy jste pěkní pacholci, asi začnu sbírat noty :-)

                                    NLadineeek - Profil | Ne 31.3.2013 10:14:28

                                    dvorák >> Co to vykládáš? :-) Kdy jsem co porušil?

                                      NLadineeek - Profil | Ne 31.3.2013 10:13:50

                                      dvorák >> Pro všechny pochybovače jsem chuděru zvětšil, no :-)

                                        Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 10:12:50

                                        Lauri >> Láďa přihazoval? Mě tvrdil,že se učil...
                                        No je fakt,že včera několikrát porušil RŘ :-)))))