Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 10:10:49

dvorák >> ty jo já si snad nějakou placku taky vyaukruju, stejně jako Láďa

    Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 10:10:20

    Kalužmistr >> Ahoj,ale dám,neboj. Jen co se oteplí tak půjde prut na skobu. Už včera jsem nadával že se na sluníčku nedá sedět :-)

      NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 10:09:46

      airfish >> vypadá to spíš jako vložka :)

        NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 10:09:06

        Ladineeek >> cíni nepůjdou, je tam zima. A vrátil jsem se pozdě z hospody

          NKalužmistr - Profil | Ne 31.3.2013 10:06:46

          dvorák >> Nazdar Labolovče, koukám že jim nedáš pokoj.

            Ndvorák - Profil | Ne 31.3.2013 10:04:48

            Lauri >> Kdyby dal větší zoom,tak by bylo jasně vidět že je prošitá a nastražená. Halt s plackou na vestě si můžeš dovolit drobek víc :-)

              Nairfish - Profil | Ne 31.3.2013 9:38:35

              Lauri >> Já myslel, že to je splávek:))

                NLadineeek - Profil | Ne 31.3.2013 9:37:57

                Lauri >> Těším se na fotky z dnešního lovu cínů :-)

                  NLauri - Profil | Ne 31.3.2013 9:27:21

                  Ladineeek >> co to je na té fotce,ryba? To musíš používat větší zoom

                    NLadineeek - Profil | So 30.3.2013 19:33:38

                    dvorák >> Málem spojenou s březnovou koupelí, holt jsem tvrdohlavej :-) Ale jak se říká, že správná hospodyňka i pro splávek na větev skočí.

                      Nfraisix - Profil | So 30.3.2013 17:52:00

                      Ladineeek >> u mě se taky nekonalo - konečně zas po dlouhý době dobrá chytačka celkem :) ...a počasí už vypadalo i skoro jarně :)

                        Ndvorák - Profil | So 30.3.2013 17:48:13

                        Ladineeek >> Proč nepíšeš jak jsi chytal veverky :-))?????

                          NLadineeek - Profil | So 30.3.2013 16:41:51

                          Zero se nekonalo, vyvláčel jsem na rohlíkovýho woblera alespoň ploťku :-D

                            Ndvorák - Profil | So 30.3.2013 12:17:50

                            Lauri >> Láďa taky vláčí,kašle na to. Před chvílej volal,už je na místě a tak razím taky,ať mě nerozplaší velké,plaché a mazané tlouště :-)

                              NLauri - Profil | So 30.3.2013 11:56:30

                              dvorák >> běž vláčet, já to říkám pořád, ale bacha na Láďu už má pionýrský odznak na hrudi. Mohl by tě zpoutat a odvléci na nejbližší pobočku policie Čr

                                Ndvorák - Profil | So 30.3.2013 11:38:23

                                Lauri >> Přemejšlím jestli nemám zavláčet. Na splávek čumím furt...

                                  NLauri - Profil | So 30.3.2013 11:25:01

                                  dvorák >> ale nevymlouvej se :))
                                  půjdou

                                    Ndvorák - Profil | So 30.3.2013 10:30:09

                                    Ladineeek >> Venku je hnusně,nezvyklé teplo. Nevím jestli půjdou...

                                      Ndvorák - Profil | So 30.3.2013 10:29:05

                                      Lauri >> Hele hele!!!!

                                        NLauri - Profil | So 30.3.2013 10:27:08

                                        Ladineeek >> aha tak najedete na louž, bacha na dvoráka, nevěř mu tlouště nad 30 natož 50 a výš :)) Znám ho, mně zase sliboval velké štiky a okouny