- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké znáte extremní chutě boiles?
Jaké jste kdy měli osvědčené boiles a jaké je podle vás extrém?
Autor diskuse: Dragomír - Profil , 3.1.2012 kaprařina - nástrahy, návnady
Jakému Boilies dáváte přednost ?
A) Raději voňavější směsi (jahudka,pistácie,banán...)32%
B) Raději extrémní puchy (vyzutý tonda,mušle,oliheň...)58%
C) Na boilies nechytám10%
Od 29.1.2012 hlasovalo 31 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
petr12 - Profil | Út 3.1.2012 20:21:24
Tomajo >> pochopil..ooú))) máš recht..ale mne fakt makala jen tahle a drahá je jak svině. asi to může být i směsí...a opět jsem narazil na ten český nešvar...příchuť je jedna věc a esence tedy vůně,druhá...no nic...oo))
Tomajo - Profil | Út 3.1.2012 20:17:34
petr12 >> neni jen tak prijit rybam na tu spravnou chut. Das pod hacek kouli s bilou cokoladou a ony maji zrovna chut na mlecnou nebo horkou. Kdyz to clovek zkusi predelat, tak uz zase frci jen s liskovajma oriskama nebo s jahodovou naplni :-)))
petr12 - Profil | Út 3.1.2012 20:13:10
Tomajo >> no asi jsem byl špatnej...oo))...ta mi fakt ne a ne makat.
Tomajo - Profil | Út 3.1.2012 20:08:17
vikicz >> toz ja jsem par kapriku pochytal i na esenci cokolada od Aroca.
petr12 - Profil | Út 3.1.2012 19:54:02
vikicz >> jak která....mě jen a pouze od R.HUTCHINSONA... jinak ani h....mluvím o esenci.
velbyk - Profil | Út 3.1.2012 19:46:55
za mě se přidávám k těm co psali balachan to je totáč blueeeee :-)))
Machino - Profil | Út 3.1.2012 19:34:33
piskothonza >> tak to je teda goll:)))
jen je škoda toho masa...
jen je škoda toho masa...
Heretique - Profil | Út 3.1.2012 19:29:47
První boilies jsem vyráběl někdy v polovině osmdesátých let podle anglického časopisu. Tady se tom ani nepsalo. Byl jsem asi široko daleko průkopníkem mimo ostrovanů. Než jsem sehnal proteinové přípravky pro kulturisty, pokusil jsem se o výrobu z toho, co bylo po ruce. Trochu jako v té pohádce o psovi a kočičce, co si pekli dort. Směs se skládala ze sušeného mléka, vajec, tvarohu, cukru a starého lněného oleje ve skleničce ze sady olejových barev značky Rembrant (vždyť ryby mají rády olejnaté semena). Vařit se to ale nedalo, rozpadalo se to ve vodě (později jsem si boilies pekl v troubě (nebyly to vařenáče, ale pečenáče). To nepodařené těsto jsem odložil na balkon, že s ním půjdu na ryby. Směs tvarohu a vajec se ovšem příšerně pokazila a smrděla jak mrtvý cigoš. Ale ryby se za tím trhaly. Už se mi to nepodařilo tak smradlavé vyrobit. Dívám se do zápisků. V roce 1985 se to stalo.
piskothonza - Profil | Út 3.1.2012 19:28:51
Machino >> bohužel ne,at se propadnu do zapadniho nemecka jestli kecam,byl to nejakej navonenej šrot prd mi pytlik,tak jsem to nasypal do mikrotenaku a ta pani,co mam jeji dceru za ženu nam v tom obalila asi dvě kila řízku,jo dobrota,když to začlo skřípat mezi zubama....)))))
fbc - Profil | Út 3.1.2012 19:25:31
Dragomír - >> Najsmradlavejšie čo robím je z N-butyric acidu,Formid acidu alebo Strong death fish.
No najradšej mám Kalamára,chobotnicu alebo ich kombináciu.
Zo sladkých-Brusinka,Jahoda a Orech.
No najradšej mám Kalamára,chobotnicu alebo ich kombináciu.
Zo sladkých-Brusinka,Jahoda a Orech.
piskothonza - Profil | Út 3.1.2012 19:11:15
Modrý šílenec >> ty jo,to me tchyně na chalupe obalila řízky v krmitkovce,prej to vypadalo jak strouhanka,ale žrát se to nedalo,to mam rodinku pak něco doma dělej
petr12 - Profil | Út 3.1.2012 19:09:20
lukas11 >> velmi stará záležitost ale funguje...ještě to není tak horký s tím smradem,je jen intenzivní.
také jsi chutnal?...oo))
také jsi chutnal?...oo))
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NLexikon boilies komponentů901
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NSOLAR410
NMikbaits boilie LiveriX307
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NDomácí swinger - výroba624
NZlatá kaprařská malina1332
NMikbaits - pikantní švestka534
NJak na odlévání olova?856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
2:51NKrátkodobá kaprařina x 9995
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNKyjský rybník, Džbán 50908
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











