Dárky od Ježíška

Pochlubte se co jste dostali letos od Ježíška. Můžete přiložit i foto. :-)
Autor diskuse: LukasHejc - Profil , 24.12.2011 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s tím co Vám Ježíšek nadělil ?

A) Ano, udělal mi radost :-)77%

B) Ano5%

C) Čekal jsem víc :-/2%

D) Ne :-(3%

E) Letos se na mě vykašlal :-(13%

Od 24.12.2011 hlasovalo 392 čtenářů.

Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 0:05:31

LeoSNB >> micro Nikkor 40mm f 2,8

    NLeoSNB - Profil | Út 27.12.2011 23:58:25

    fotojakes >> Panečku pěkný co to je za objektiv?.. :)

      Nfotojakes - Profil | Út 27.12.2011 23:52:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dárkem není ten háčer, ale objektiv, kterým můžu takhle blízko:-)

      Pod stromečkem jsem měl moc smíšené pocity, protože domluva s přítelkyní byla taková, že letos o Vánoce nebudeme utrácet, jelikož nás čeká rekonstrukce právě koupeného bytu. Měl jsem obrovskou radost, protože tenobjektiv jsem chtěl dlouho, ale zároveň mi bylo hrozně líto, že já jsem domluvu dodržel a za dárky přiliš neutrácel.

      Na druhé fotce je CRT monitor focen z bezprostřední blíkosti.

        NBadimura - Profil | Út 27.12.2011 23:39:57

        Hadris >> hadris - 27.12.2011 20:14:33 >> na co to máš? aby jsi usekl hovno a pak jsi ho dobře zahrabal?asi jsi v@m tam je to potřeba,kdyby si raději sežral kapra.

          NSuli - Profil | Út 27.12.2011 23:20:58

          Mikado T-Rex 270 pilk + navijak Daiwa Megaforce 4000x

            NSneki - Profil | Út 27.12.2011 23:07:23

            ahoj,taky jsem si nadělil dárek dřív a nečekal na ježíška!Podařilo se mi sehnat za dobré peníze nový bivak JRC Quad 2 man Continental.Je to parádní domeček na dlouhé i krátké výpravy.Sneki

              NRazgy - Profil | Út 27.12.2011 22:44:34

              cejn11 >> počkej, zejtra chci jít k vodě, tak když se zadaří....

                NRazgy - Profil | Út 27.12.2011 22:43:14

                valach45 >> nende, ale na videa a fotky od vody bude super. přímej přístup na youtube, emaily, mp3, videa a podobný zbytečnosti.

                  NHadris - Profil | Út 27.12.2011 20:14:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kvalitní polní výbavička :-)

                    NRybatorstr - Profil | Út 27.12.2011 20:10:36

                    Dostal jsem peňo, tak mám vyřešené papíry na příští rok a něco málo zbyde i na nákup nějakých drobností :-)))

                      Nmannice - Profil | Út 27.12.2011 20:09:36

                      rover >> Kdyby si něměl komu ho darovat,tak jeden vtipálek to právě zkouší :)).

                        Nrover - Profil | Út 27.12.2011 20:05:10

                        Sona "Triumph", ...budu ho muset někomu darovat :-)

                          NPajavec25 - Profil | Út 27.12.2011 19:45:19

                          Tak u me to byla sema amnesia +daiwa procaster. jinak klasika ponozky .....

                            Nsolich76 - Profil | Út 27.12.2011 18:24:57

                            Kamil68 >> ))))))))))))))))))))))))))))))) když to neproměníš na naturálie tak to propadne čmoudům alias našim hnědočechům ))))))

                              Njurda - Profil | Út 27.12.2011 18:21:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Já si taky naložil a taky předčasně.Vždycky jsem je chtěl ty starý a teď jsou tu nový S. Big tak jsem nepřemejšlel a šel do nich.Jen doufám,že budou chodit jako jejich starší sestřičky.

                                Nvalach45 - Profil | Út 27.12.2011 18:09:33

                                Razgy >> šak s tím nejde telefonovat,né? Nebo či co.

                                  Nsnook - Profil | Út 27.12.2011 18:04:43

                                  Razgy >> super mobil..:-)

                                    NKamil68 - Profil | Út 27.12.2011 15:50:07

                                    ..koukám a koukám a pak,že lidi nemají prachy ...je třeba ještě víc utáhnout opasky.Jen aby si tuhle diskusi nepřečetl Kalous,jinak máme všichni po pí**. :-)

                                      Ncejn11 - Profil | Út 27.12.2011 15:45:25

                                      Razgy - to aby se Ti tam ti okouni vešli a šli zvětšit :-)

                                        NRazgy - Profil | Út 27.12.2011 15:24:53

                                        snook >> já byl taky hodnej samsung galaxy s wifi 5