Dárky od Ježíška

Pochlubte se co jste dostali letos od Ježíška. Můžete přiložit i foto. :-)
Autor diskuse: LukasHejc - Profil , 24.12.2011 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s tím co Vám Ježíšek nadělil ?

A) Ano, udělal mi radost :-)77%

B) Ano5%

C) Čekal jsem víc :-/2%

D) Ne :-(3%

E) Letos se na mě vykašlal :-(13%

Od 24.12.2011 hlasovalo 392 čtenářů.

NDan.J - Profil | So 24.12.2011 2:26:13

rover >> Neboooj užiju:-))) Tak zatím ahoj.

    Nrover - Profil | So 24.12.2011 2:24:53

    Dan.J >> jj, chtěl jsem se tě zeptat, jestli už ho máš, ...tak si "užij" dobrou noc :-)

      NDan.J - Profil | So 24.12.2011 2:21:31

      rover >> Tak sem si udělal radost a pod stromek sem si dal novej bivak a to JRC XL,no nic jdu do peřin.Manželka mně láká:-)))

        Nrover - Profil | So 24.12.2011 2:19:25

        Dan.J >> Znáš mě, jen na oko, ...na rybách se vyspíme až dost :-)

          NDan.J - Profil | So 24.12.2011 2:15:13

          rover >> Jo strašně:-))) Co že jsi vzhůru?

            Nrover - Profil | So 24.12.2011 2:13:45

            Dan.J >> Je pomalej, že ? :-)

              NDan.J - Profil | So 24.12.2011 2:12:24

              vitold >> Copááák,zaváhal?:-)))

                Nvitold - Profil | So 24.12.2011 2:04:14

                Tohle fórum založím příští rok tak na konci srpna, aby mě zase někdo nepředstihl:))

                  NDan.J - Profil | So 24.12.2011 0:43:33

                  Lukynn >> LukasHejc - >> Koukám raději v předstihu,lepší bejt první jak druhej:-)))

                    Nafjee - Profil | So 24.12.2011 0:30:40

                    pajinek >> :-))

                      Npajinek - Profil | So 24.12.2011 0:20:00

                      afjee >> neodvolam....-))))

                        Nafjee - Profil | So 24.12.2011 0:16:11

                        pajinek >> Odvolej to !

                          Narnošt - Profil | So 24.12.2011 0:15:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Lukynn >> LukasHejc - >> Já jsem společně s Ježíškem jsem si koupil čtvrté Technium.Oba jsme z něj měli velikou radost... :o))

                            Npajinek - Profil | So 24.12.2011 0:15:01

                            Jéžišek není a rodiče peníze nemají....:-))))

                              NJarda 2004 - Profil | So 24.12.2011 0:10:17

                              Fanax >> Jo jasně už se mi třese řiťka na ježíška:-))

                                NJarda 2004 - Profil | So 24.12.2011 0:09:55

                                Taky >> Jo raději koukni z okna aby nepřelít.

                                  NFanax - Profil | So 24.12.2011 0:08:50

                                  Jarda 2004 >> Máš pravdu,ale ty na něj už čekáš.Ať se daří.

                                    NTaky - Profil | So 24.12.2011 0:08:38

                                    Jarda 2004 >> Třeba je Lukáš v austrálii.. a nebo je ježíšek letos nedočkavej ;-)..radši to jdu zkontrolovat :D

                                      NStewik - Profil | So 24.12.2011 0:07:27

                                      To už je Štedrý deň ????? Utekám spať bo keď ma Ježiško uvidí, že straším za Pc nič mi nedonesie :D

                                        NJarda 2004 - Profil | So 24.12.2011 0:05:31

                                        Lukynn >> LukasHejc - >> Počkej né ještě je brzi.