Dárky od Ježíška

Pochlubte se co jste dostali letos od Ježíška. Můžete přiložit i foto. :-)
Autor diskuse: LukasHejc - Profil , 24.12.2011 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s tím co Vám Ježíšek nadělil ?

A) Ano, udělal mi radost :-)77%

B) Ano5%

C) Čekal jsem víc :-/2%

D) Ne :-(3%

E) Letos se na mě vykašlal :-(13%

Od 24.12.2011 hlasovalo 392 čtenářů.

Martinbati - Profil | Ne 25.12.2011 12:26:28

Stewik >> a mne bude zima, tak toto nie ! :D

    Kvakoš - Profil | Ne 25.12.2011 12:19:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vidím že je tady spousta "hodných" rybářů a asi mezi ně patřím i Já :-)

      Stewik - Profil | Ne 25.12.2011 12:04:59

      Martinbati >> No keď pôjdeme na ryby a mne bude zima tak si ich požičiam :D

        agig - Profil | Ne 25.12.2011 11:49:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj jelikož rybařím 30 let tak je problém v této oblasti mi něco pořídit co se týče rybařiny mám vše ;-) a tak jsem začal s fidrem tak pár droností potěší vidlička je supr a shimánko taky fajn ;-)

          Štěpsa - Profil | Ne 25.12.2011 11:33:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Já jsem dostal mů 1. kaprařský prut! Super Shimano Alivo CX Specimen! Díky moooooooooooc! nej. vánoce!

            MIPS - Profil | Ne 25.12.2011 11:28:41

            Strop 330 >> Krásnej zippák:)

              noap - Profil | Ne 25.12.2011 11:19:08

              mladej candat >> díks ;) ..... no já mám doma už asi 5 let Nexave, tak jsem poprosil o Ježíška o novější a hezčí kus :)

                Davercz - Profil | Ne 25.12.2011 11:17:58

                kok77 >> Dostal sem uplně stejnej :D

                  zdeko - Profil | Ne 25.12.2011 10:57:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ježíšek nezklamal.

                    Strop 330 - Profil | Ne 25.12.2011 10:54:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tenhle me hodne potesil. Predem se omluvam za kvalitu hold nejsem fotograf:) Moje pritelkyne vi co mam rad.

                      E.T. - Profil | Ne 25.12.2011 10:41:12

                      Butchi >> Ahoj,jak jsi opdl na tom e-shopu v UK co jsem Ti na něj dával odkaz?? Koukám že máš toho G-Teca? Sehnal jsi ho přímo tam?

                        nofish - Profil | Ne 25.12.2011 10:40:11

                        neprduch >> Kalousek ti na základě daně darovací samozřejmě celé vánoce zdaní. Jen udělá pár změn aby se daň platila i mezi členy rodiny. Přece jenom je třeba mít co rozkrádat a on už skoro nemá.........

                          osobak - Profil | Ne 25.12.2011 10:38:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          lehátko,2ks tica scepter GE,kniha kaprařův rok,dárkové poukázky, a obraz...spokojenost:)

                            neprduch - Profil | Ne 25.12.2011 10:36:47

                            Tak jsme skoro všichni byli hodní. Jen doufám, že sem na tyto stránky neleze Kalousek, nebo nám připomene, že je krize.

                              Martinbati - Profil | Ne 25.12.2011 10:34:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ja som bol tiez dobry :) priatelka ma velmi prekvapila. uz mi na rybacke zima nebude :D

                                Akula2 - Profil | Ne 25.12.2011 10:12:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                oskus >> asi jsem byl moc hodný :-)

                                  Butchi - Profil | Ne 25.12.2011 10:12:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Já jsem celý rok zlobil, ale s tím se u mě už počítá :-)))
                                  Rapala Magnum taška a Greys G-Tec Feeder 13ft.

                                    pazez - Profil | Ne 25.12.2011 10:10:01

                                    oskus >> Však Ježíšek nenosí jen nové vjecy

                                      oskus - Profil | Ne 25.12.2011 9:58:07

                                      VERŇÁK >> neříkám ,že ne.Jen mi to nepřipadlo jako nové ,jinak je to perfektní kolovrátek.Taky jsem je měl, když jsem se pokoušel vláčet.

                                        VERŇÁK - Profil | Ne 25.12.2011 9:56:41

                                        oskus >> no jo ale stači to-))