Soukromý revír relax?

Jezdím na soukromé revíry a jsem tam spokojen.Je pro vás rybaření na soukromém revíru lepší než chytání na svazových vodách?Jaký je váš názor na soukromé revíry? Je to řešení nedostatku času navštěvovat častěji svazové vody nebo, relax v přírodě mezi kamarády?
Autor diskuse: Jarda 7 - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 16:17:53

Jarda Š. >> to já vím, ale jako uživatel revíru je povinen o revír pečovat. Tím nemyslím, že bude opravovat hráz orlíku, ale, že bude dbát na dodržování pořádku a ochranu přírody a zařízení revíru. U menších vodních děl mají rybáři v ruce dokonce i vodu, takže se musejí starat i výpust a podobná zařízení.

    Nnofish - Profil | St 28.12.2011 16:14:50

    fotojakes >> jj klídek, já jen jestli to nemáš náhodou v hlavě. Protože vím že někde to byly i prachy na rekonstrukce budov, rybníka v majetku MO jinde nový náklaďák a podobně, takže to zas zanedbatelné nebude. No necháme se překvapit.......

      Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 16:12:10

      nofish >> tak to ti nepovím, z těch materiálů co mám jsem vyzjistil jen výši a počet žádostí podaných a schválených. Ten objem dotací není až tak vysoký, vzhledem k rozpočtu svazu. Jinak podle mě o jednotlivé dotace žádá buď MO, ÚS, či rada, což jsou sice organizační složky svazu, ale také samostatné subjekty, takže zodpovědnost bude vždy na žadateli.

      Nemám to u sebe, takže se na to nemůžu podívat.

        Nnofish - Profil | St 28.12.2011 16:11:10

        dosec >> jj souhlas

          NSven - Profil | St 28.12.2011 16:10:17

          piskothonza >> řekl bych, že to s otázkou souvisí, víc než si myslíš.
          Jedno ze zadání otázky zní: "Jaký je váš názor na soukromé revíry?"
          Že se ti nabalené informace nelíbí je možné ale třeba to někomu vnímavějšímu otevře oči a začné používat mozek.
          Konečně, je to věc moderátora otázky, co pustí a co ne.

            Ndosec - Profil | St 28.12.2011 16:09:10

            nofish >>spojování,družení a argumenty jsou ti ku hovnu love hýbou světem :-))

              NJarda Š. - Profil | St 28.12.2011 16:07:23

              fotojakes >> Svazu nejsou svěřena vodní díla (ta mají většinou ve správě státní podniky Povodí), ale výkon rybářského práva.

                Nnofish - Profil | St 28.12.2011 16:06:07

                fotojakes >> bohužel máš pravdu......
                Nevíš jak je to třeba i s dotacema se SZIF-u? Na ty taky některé MO dosáhly, potažmo svaz jako celek. Za jakých podmínek to dostali, aby pak nebyla ještě třeba sranda s vracením peněz .......

                  Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 16:02:49

                  nofish >> Ano, ale naštěstí je velká čast majetku ve vlastnictví MO, které se poté mohou odloučit od svazu a fungovat jako ty spolky dříve. Bude to jen o tom, zda to rybáři pochopí a pomohou své MO v tom překonání problémů s tim spojených. Smrtící rána to bude pro MO, které fungují jen na revírech, kterých se týkyjí ta výběrová řízení.

                  Jedno je jisté, svaz čekají těžké časy a těžko je ustojí, když kormidlují ti co na těch časech chtějí vydělat. Těžko jim pomůžeme v tom to udržet, když to sámi nechtějí.

                    Nnofish - Profil | St 28.12.2011 16:02:30

                    piskothonza >> na rozdíl od tebe znám soukromý revír (ne jeden) i z pohledu z druhé strany než jen jako že tam přijedeš a chytáš. Ono ho taky někdo provozuje víš? :-D Takže jestli tu někdo žvaní tak jsi to ty....... :-D

                      Nnofish - Profil | St 28.12.2011 16:00:53

                      dosec >> sám ne, a rybáři jsou banda volů než aby se spojili a snažili obhájit svoje zájmy. Máš vlastně pravdu :-)

                        Ntyci - Profil | St 28.12.2011 16:00:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Nase rodina si poridila mensi rybnicek cca.0,5 h.A tam je relax.Zadny chytraci okolo a to je ta nejvetsi pohoda.....

                          Npiskothonza - Profil | St 28.12.2011 16:00:34

                          nofish >> žvaniš a žvaniš,soukromaky nenavštevuješ tudiš nemaš nic k otazce

                            Ndosec - Profil | St 28.12.2011 15:57:33

                            nofish >> já klidně,na tu koledu počkám,ale ty tady už žvatláš několik stran o něčem co neovlivníš :-))

                              Nnofish - Profil | St 28.12.2011 15:55:20

                              Sven >> bohužel ty cizí ruce to nebudou dělat kvůli nám aby nás napravily, nýbrž pro svůj zisk či jiné zájmy. A to v tomhle státě dopadá většinou v neprospěch národa........

                                Nnofish - Profil | St 28.12.2011 15:53:17

                                dosec >> nech si kecy na koledu..........
                                Napsal jsi to samé co tvdím já :-D Jenže dokud se to nestane tak je to neoficální, chápeš?
                                :-D

                                  NSven - Profil | St 28.12.2011 15:52:13

                                  nofish >> jak se říká: " lehce nabyl, lehce pozbyl"
                                  My jsme všechno dostali zadarmo z rozhodnutí velmocí a podle toho se k tomu chováme.
                                  Narozdíl od národů, kteří si všechno museli vykoupit vlastní krví.
                                  Na nás platí jen pořádný klacek v cizích rukách.....

                                    Ndosec - Profil | St 28.12.2011 15:51:20

                                    nofish >> přestaň už mlet nesmysly,kdyby jsi zažil a věděl co byla privatizace tak bys dávno věděl,že už dávno rozkradená a rozparcelovaná je :-))
                                    A nebo mel mocní si to udělají stejně po svým a tvoje názory jim budou u prdele :-))

                                      Nnofish - Profil | St 28.12.2011 15:48:48

                                      fotojakes >> podívej se na jednu z těch vět co jsem napsal. Je jedno kdo to rozkrade. Tak i tak se to stane.
                                      Ono totiž jakmile svaz přijde o ty velké vody tak přijde i o členy, když o členy tak o prachy když o prachy - tak a jsme u toho slovíčka MAJETEK svazu. A na tom se už něco trhnout dá ne?...... To není jen káď, lopata..... To jsou auta, budovy, různá zařízení, která budou k ničemu.

                                        NSven - Profil | St 28.12.2011 15:47:40

                                        fotojakes >> tak,tak. Bohužel to fáma není. Ještě se budeme divit....