Soukromý revír relax?

Jezdím na soukromé revíry a jsem tam spokojen.Je pro vás rybaření na soukromém revíru lepší než chytání na svazových vodách?Jaký je váš názor na soukromé revíry? Je to řešení nedostatku času navštěvovat častěji svazové vody nebo, relax v přírodě mezi kamarády?
Autor diskuse: Jarda 7 - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Nnofish - Profil | St 28.12.2011 16:45:46

piskothonza >> slávy? Kde? :-D Než jsi přišel tak jsme se s pár lidmi bavili o soukromých revírech, o jejich pravděpodobném "namnožení" a o dalších věcech týkajících se rybářských revírů. Jestli se ti to nelíbí je to tvoje věc a máš na to právo, ale soukromáky nejsou jen jeseteři a metroví kapři, ono to má vliv na rybařinu jako celek.........

    NScheiße mit Zwiebeln - Profil | St 28.12.2011 16:45:02

    Sven >> nechce se mi

      NSven - Profil | St 28.12.2011 16:42:41

      piskothonza >> ale to je snad v pořádku, nebo ne ?
      Veřejná diskuse je pro veřejnost.
      Pokud se někdo chce bez rušení mezi sebou plácat po ramenou, k tomu slouží diskuse privátní.

        Npiskothonza - Profil | St 28.12.2011 16:41:19

        nofish >> se nevztekam neboj,jen si užij par minut slávy

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 28.12.2011 16:41:13

          piskothonza >> no právě, že téma bylo velmi zajímavé a mnohem více konstruktivní, než plácání prázdné slámy a neustále se opakující stejné fráze, co zde byly vyřčeny před tímto tématem.

            NSven - Profil | St 28.12.2011 16:39:04

            Chuck Norris >> Scheiße mit Zwiebeln - 28.12.2011 16:30:53 >> a rolovat dolů umíš ? :-)

              Nnofish - Profil | St 28.12.2011 16:39:03

              piskothonza >> se vztekej dál ale i zápis od Scheiße mit Zwiebeln - ® St 28.12.2011 16:20:23 který je hanlivý je k tématu takže ........ :-)

                Npiskothonza - Profil | St 28.12.2011 16:37:54

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> nemam nic proti kvalitni diskusi,ale musi byt k tematu pane kolego,nekdy mi nekteří připomínají že moc hulí,nebo jsou týden na lysohlávkach...))))

                  Ntyci - Profil | St 28.12.2011 16:35:23

                  piskothonza >> Takovejch je tady vic.Vzdycky zasnu kam se vetsina diskusi dostane....

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 28.12.2011 16:33:03

                    piskothonza >> inteligentní žvásty mi nejsou cizí a určitě se jim nevyhýbám, v tom máš pravdu

                      Npiskothonza - Profil | St 28.12.2011 16:31:57

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> no dyt ty si jeden z nich...)))

                        NScheiße mit Zwiebeln - Profil | St 28.12.2011 16:30:53

                        Sven >> ???

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 28.12.2011 16:30:52

                          piskothonza >> Je třeba diskutovat i trochu na úrovni, aby to nevypadalo, že je na Mrku pouze sebranka buranů

                            NHalen - Profil | St 28.12.2011 16:29:34

                            Chuck Norris >> Scheiße mit Zwiebeln - 28.12.2011 16:20:23 >> Nebo pro ty, kteří dodržují řády, pane kolego.

                              Npiskothonza - Profil | St 28.12.2011 16:28:40

                              Sven >> me se jen nelibi,když se objevi v zadani slovo kapr nebo soukromač v tu chvili se particka nekaprařu a nepřatel privatnich vod vyrojí a celou ji zaserou svejma inteligentníma žvastama

                                NSven - Profil | St 28.12.2011 16:24:29

                                Chuck Norris >> Scheiße mit Zwiebeln - 28.12.2011 16:20:23 >> hele, neopisuj :-)
                                Sven - ® Út 20.12.2011 23:46:20

                                  NSven - Profil | St 28.12.2011 16:22:26

                                  piskothonza >> nejspíš máš pravdu ale pak měl zadání formulovat jednoznačně. :-)
                                  No uvidíme .. Třeba nás všechny vykartuje :-)

                                    NScheiße mit Zwiebeln - Profil | St 28.12.2011 16:20:23

                                    Soukromáky jsou pro zbabělce a zoufalce, kteří neumí chytat ryby...

                                      Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 16:19:08

                                      nofish >> pokud si dobře pamatuji, tak kolem 14 mega za rok 2009, ale to bylo mezi hodně projektů.

                                        Npiskothonza - Profil | St 28.12.2011 16:18:58

                                        Sven >> jiste to zadavatel myslel zcela jinak