Soukromý revír relax?

Jezdím na soukromé revíry a jsem tam spokojen.Je pro vás rybaření na soukromém revíru lepší než chytání na svazových vodách?Jaký je váš názor na soukromé revíry? Je to řešení nedostatku času navštěvovat častěji svazové vody nebo, relax v přírodě mezi kamarády?
Autor diskuse: Jarda 7 - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 15:44:29

nofish >> Jenže tady se na to chystají ti, co by tomu měli bránit!!! Vody zůstanou státu, nikdo je neprodá, jen se změní uživatel revíru.

    Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 15:42:39

    Sven >> Toto se ke mě už také dostalo a od velmi důvěryhodného zdroje, takže to asi nebude jen fáma. Jinak jednat se bude právě o řeky a přehrady na nich, protože jde o vody na které se musí dělat co 10 let výběrové řízení.

      Nnofish - Profil | St 28.12.2011 15:38:26

      Sven >> hele já bych to vůbec nezdržoval. Roprodáme celý stát do soukromých rukou rovnou, pokud budou zahraniční tak přednostně a bude klid. Je jedno jestli to někdo rozkrade za 5 nebo za 8 let. Stejně to rozkradou. Češi jsou banda debilů co si nedokáže vážit toho co má, musí furt brblat a krást. Tak jaké cavyky s tím. Čím dřív tím líp. Ono až pak nebudem moct ani do lesa na houby tak budem doma vzpomínat.......

        NSven - Profil | St 28.12.2011 15:34:47

        nofish >>
        N nofish - ® St 28.12.2011 15:08:26
        kakr >> nebuď najivní. Vedení obou svazů už má zajisté dávno vymyšleno si ty atraktivní revíry rozeberou.......

        Na to můžou všichni vzít jed....
        To měli někteří vymyšleno a rozparcelováno už v roce 2004 !!! (Info z první ruky)
        Jenže díky opozici, která protlačila 10-ti letý odklad a zákon 99/2004 v současném znění, jim tenkrát sklaplo......
        A to se jednalo i o takové vody jako např. Orlík apod.
        Teď by to mohlo být horší, protože tentokrát budou legálně ve hře i zahraniční subjekty.

          Nnofish - Profil | St 28.12.2011 15:23:26

          Venca888 >> .......... :-D

            Nnofish - Profil | St 28.12.2011 15:22:59

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> ok. Kdysi musel poslouchat on mě. Teď jsem proti němu houno, tak se to otočí........ Hlavní je, jak je na tomhle vidět, že pokud by to zas byly jakési spolky o čem to bude. Prachy a známosti.......

              NVenca888 - Profil | St 28.12.2011 15:21:13

              nofish >> budete spát s Krásou v jednom v bivaku? Či dokonce v jednom spacáku? (na to, že byste měli společnej sak, ani nemyslim)

                NVenca888 - Profil | St 28.12.2011 15:19:49

                jak se nesmí masit, tak se tomu obloukem vyhnu. Ale znám i férový soukromáky - nějakej peníz za "vstupný" a můžeš si odkoupit úlovky... to se mi zdá rozumný...
                Jinak jdu radši do bordelu - to je skoro to samý... s tim rozdílem, že v tom nevěstinci jsou ženský povětšinou dobrovolně...

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 28.12.2011 15:19:20

                  nofish >> Takže budeme Lukynova parta?

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 28.12.2011 15:19:04

                    libec77 >> nejsem, jsi lhář. Dokaž to

                      Nnofish - Profil | St 28.12.2011 15:18:08

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> ok budu s váma jezdit taky. Já ho taky znám. Takže se konečně budou hodit staré známosti.......... a máme to už i v rbyřině...... vidíš?........

                        Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 15:17:39

                        libec77 >> Podle zákona může a věřím, že zájemci o vltavskou kaskádu, či novomlýnské nádrže by jsi mezi soukromníky našel. Tohlé má prý svaz pořešené dopředu, nějakou kouzelnou formulí v příslušném zákoně.

                          Nlibec77 - Profil | St 28.12.2011 15:15:58

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ty seš vocas,....

                            Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 15:14:48

                            kakr >> Bohužel tohle je nejhorší možný způsob fungování vody (revíru), protože zde není absolutně žádná kontrola a zodpovědná osoba (hospodář).

                              Nlibec77 - Profil | St 28.12.2011 15:13:53

                              fotojakes >> Řeka a přehrada být soukromá nemůže a nikdo by do toho nešel,kvuli regulaci kde osádky může nenávratně zmizet.

                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 28.12.2011 15:12:20

                                nofish >> Já mám už jistej flek na Mělicích, páč s Lukášem Krásou spolu jezdíme na dovolenou a on tam pro mě má už přichystanej suprovej flek na kapři, který tam sám osobně vysadil

                                  Nkakr - Profil | St 28.12.2011 15:11:51

                                  nofish >>
                                  Na to bych byl naivní jsem příliš starý. Taky do toho malinenko vidím a rozhodně si žádné iluze nedělám. Vše bude jen o penězích.

                                    Nnofish - Profil | St 28.12.2011 15:09:47

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> moc se netěš. Jko existují VIP honitby kde mezi sebe úzký okruh movitých lidí nikoho nepustí a mají to pro sebe protože na to mají prachy, tak stejně dopadnou i některé revíry.

                                      Nkakr - Profil | St 28.12.2011 15:09:27

                                      fotojakes >>
                                      Souhlasím, že v nájmech revírů byl a ještě částečně je nepořádek. Také jsme o část revírů (většinou rybníky obecní) přišli. Ani ne proto, že nebyla smlouva, ale pár domorodců se domluvilo se starostou, že se o rybník budou starat ,obec smlouvu vypověděla a o rybník se stará parta domorodců. V 99.99% je vyjmut z revírů a nastává stav, který popisuješ názvem "drzovka".

                                        Nfotojakes - Profil | St 28.12.2011 15:08:29

                                        kakr >> Pokud se nepletu, tak to se týká jen přehrad a řek? Klasické stojáky (rybníky, lomy, propadliny, atd..) jedou dál na základě nájemních smluv.