krabičky na drobnosti pro kapraře

jaké krabičky na kaprařskou bižuterii nejraději používáte??
Autor diskuse: pytlak - Profil , 17.12.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
50 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NErva - Profil | Čt 26.1.2012 17:36:46

Ahoj používám krabku od Chubu a zatím spokojenost.

    NŠtaflík108 - Profil | Ne 18.12.2011 19:53:08

    Grasel >> Jo, dají.

      NKocháč - Profil | So 17.12.2011 15:23:51

      rices >> :o)))

        Nrices - Profil | So 17.12.2011 15:22:19

        Kocháč >> Peťo ja som imunný, ináč by som ,asi ťažko mohol pracovať, tam kde pracujem :-)))

          NKocháč - Profil | So 17.12.2011 15:20:29

          radmon >> ne, nějakej fish easy, už je prodává od září a ne a ne slevit :o))

            NKocháč - Profil | So 17.12.2011 15:19:08

            carpio >> asi tak, 12 bych dal, ale 18 ani omylem

              Nradmon - Profil | So 17.12.2011 15:17:26

              Kocháč >> Myslíš Filipa :))))))))))

                Ncarpio - Profil | So 17.12.2011 15:16:38

                Kocháč >> JJ na ty jsem koukal, 12 bych vytáhnul :-))

                  NKocháč - Profil | So 17.12.2011 15:13:24

                  Enysek >> To je celkem normální nemoc, jen nakažlivá jako svině. Třeba v bazaru jsou krásná Technia, jen prodejce není soudnej.

                    NEnysek - Profil | So 17.12.2011 15:09:21

                    Kocháč >> Moje řeč, tenhle rok jsem v rybařině nechal skoro 100 litrů :-D

                      NKocháč - Profil | So 17.12.2011 15:02:33

                      rices >> carpio
                      Ale na druhou stranu, je tady zima a co si neudělat radost kravinkama, byť zbytečnýma :o)))

                        Nretrívr - Profil | So 17.12.2011 14:58:35

                        pytlak - >> Krabičky jsou mojí slabostí, vidím koupím.Nabídka v obchodech nerybářských je velká a cena opravdu jiná.

                          Ncarpio - Profil | So 17.12.2011 14:57:04

                          Kocháč >> Ahoj kolego, tak tenhle box jsem prodával onoho roku právě za 499,- a pak dokonce za 450,- s tou výbavou máš pravdu, používám dvě šňůrky, ale co kdyby:-)))

                            Nrices - Profil | So 17.12.2011 14:56:36

                            Kocháč >> Peťo presne si to trafil :-)s tým čo si napísal si veru vystačím celú sezonu

                              NKocháč - Profil | So 17.12.2011 14:53:18

                              carpio >> Fox je krásnej a funkční, ale šel bych spíš do Sportcarpu nebo něčeho menšího. Po čase stejně člověk zjistí, že mu stačí tři šňůrky, tři druhy háčků a trocha těch drobností :o)) A při eně 500,- Kč u Sportcarpu není co řešit.

                                Ncarpio - Profil | So 17.12.2011 14:49:08

                                Foxík s výbavou roku 2006

                                  NEnysek - Profil | So 17.12.2011 14:37:32

                                  Dhaos >> U toho nastavování přepážek u elektrikářskejch jsem nemyslel, že jsou napevno (jdou nastavit tak po 5ti centimetrech nebo po větších vzdálenostech), ale že nejdou nastavit cca po 2-3mm jako většina těch kaprařských :-)

                                    NS&F - pescador - Profil | So 17.12.2011 14:25:43

                                    Martass01 >> První moment jsem měl za to,že to je gril :-)))

                                      NMillhouse23 - Profil | So 17.12.2011 14:22:22

                                      pytlak - >> a ještě jedna

                                        NDhaos - Profil | So 17.12.2011 14:22:14

                                        Enysek >> No právě přepážky jdou nastavovat atd. ,ale to je jedno.Já bych si netroufal posuzovat kvalitu věcí podle fotografie,ale každý je jiný.Firma na kterou jsem dal odkaz ,se specializuje ná výprodej ruzných věcí v omezeném počtu.Zbytky ze skladů ruzných firem.U těch boxů jsem obvykle narazil na českého výrobce.Ale aby jsme si rozuměli -tohle jsou věci určené pro např. elektrikáře či techniky na drobnosti a ne přímo na kaprařinu-v tom bude asi největší problém :)

                                          NMillhouse23 - Profil | So 17.12.2011 14:22:00

                                          pytlak - >> Další

                                            NMillhouse23 - Profil | So 17.12.2011 14:20:41

                                            pytlak - >>

                                              NMillhouse23 - Profil | So 17.12.2011 14:20:27

                                              pytlak - >> Trochu mázlá

                                                NMillhouse23 - Profil | So 17.12.2011 14:15:55

                                                Enysek >> Samozřejmě cenou konkurovat s nikým nemůže.

                                                  NEnysek - Profil | So 17.12.2011 14:13:23

                                                  Millhouse23 >> Jojo, ten fox je pěknej, ale za tu cenu bych si asi radši koupil dva od Sportcarpu, měl bych víc úložného prostoru a ještě by mi 2600,- zbylo :-D ale nic ve zlém, jak jsem psal co kaprař to názor ;-)

                                                    NEnysek - Profil | So 17.12.2011 14:09:41

                                                    Dhaos >> Myslel jsem měkkost a odolnost například víka nebo přepážek... vím, že když jsem měl něco podobného naposledy, tak to bylo jako dětská hračka a naprosto nepoužitelné, navíc si nemůžeš nastavit přepážky podle svých potřeb, takže alespoň pro mě nevyhovující. Ale co kaprař, to jiný názor, takže mluvím opravdu jen za sebe :-) Nejsme tak bohatí abychom si kupovali věci třikrát, radši koupím kvalitnější věc hned na začátku... ;-) Léta zkušeností :-)

                                                      NEnysek - Profil | So 17.12.2011 14:05:50

                                                      pytlak >> Spokojenost, jedinej problém s těma velkejma špulkama, ale má to bejt krabička na drobnosti ne :-D

                                                        NDhaos - Profil | So 17.12.2011 14:02:04

                                                        Enysek >> No co se týče kvality plastových výrobků,tak nevím podle čeho bych je měl posuzovat ..Snad jen podle toho jak slouží a srovnáním s těmi co mám z dob,kdy jsem značkové nakupoval a musím říct,že není rozdíl.Dobře drží a přiléhají jeden box z toho ochodu mám jen na olova a krmítka-nevím kolik to váží ,ale je pěkně natlakovaný a drží dobře(až nečekaně)..Z těch co tam mají v nabídce ,tak mám ten žlutý uprostřed -na nástrahy .Je fajn že těsní tak že v něm můžu převážet červy a nepřepadávají do burizonů atd..Jinak mám jeden větší box na plavačku s tím jsem taky spokojenej,,
                                                        Spíš mi než kvalita na ,kterou si stěžovat nemůžu mi vadily barvy,které jsou spíš elektrikářské:p ,ale přes to jsem se nějak přenesl.

                                                          NPetr26 - Profil | So 17.12.2011 13:48:54

                                                          Enysek >>
                                                          Ahoj,nemůžu ji nikde najít (don Ferrari) a velice se mě zamlouvá.Nemáš nějakej odkaz,kde bych ji koupil??
                                                          Díky Petr

                                                            Npytlak - Profil | So 17.12.2011 13:41:59

                                                            Enysek >> enysek - 17.12.2011 12:56:36 >> a spokojenost??

                                                              NEnysek - Profil | So 17.12.2011 13:29:38

                                                              Dhaos - Koukám, že jsou docela za příznivou cenu, ale troufám si říct, že kvalitativně úplně jinde než ty předešlé... :-)

                                                                NDhaos - Profil | So 17.12.2011 13:25:18

                                                                pytlak - >> No já jsem měl pár krabiček nebo kufříků přímo pro rybáře ,ale letos jsem narazil náhodou na krabičky u nás v jednom obchodě .není to sice žádná značka,ale na jaře tam měli mraky druhů a velikostí.Našel jsem jejich e-shop http://www.vetroshop.cz/boxy-organisery/c-2737/ ale tam je jen pár věcí..Buď nemaj na shopu všechno ,nebo teď v zimě nemají tolik zboží...

                                                                  NMillhouse23 - Profil | So 17.12.2011 13:20:38

                                                                  pytlak - >> Fox box

                                                                    NMillhouse23 - Profil | So 17.12.2011 13:15:31

                                                                    pytlak - >> Já jsem si koupil fox box a nemůžu si ho vynachválit. Prachy teda brutus, ale kvalita se hold platí. Plus polovina ceny značka.

                                                                      NEnysek - Profil | So 17.12.2011 13:04:04

                                                                      don Ferrari - akorát na něj dělám recenzi a zatím se mi zdá dobrej, bitelnej a multifunkční. Jediné mínus na které jsem přišel je, že se tam nevejdou větší špulky jako třeba olověnka, ale stejně mám víc těhle špulek a tak je tahám bokem.

                                                                        NEnysek - Profil | So 17.12.2011 12:59:49

                                                                        ...

                                                                          Ndon Ferrari - Profil | So 17.12.2011 12:59:15

                                                                          Enysek >> mohu potvrdit, zrovna jsem ji nedávno objednal u SC a fakt paráda, za ty peníze je super.

                                                                            NEnysek - Profil | So 17.12.2011 12:56:36

                                                                            Ahoj, mám krabičku od Sportcarpu, fotky řeknou víc...jinak tady je odkaz, zrovna je na něj akce http://www.sportcarp.cz/obchod/akce/vanocni-nabidka​/carp-box-sportcarp-system.aspx

                                                                              Npytlak - Profil | So 17.12.2011 12:21:48

                                                                              ted jsem koukal že májí nějakmou v akci i v ravenu

                                                                                NQuick2803 - Profil | So 17.12.2011 12:12:18

                                                                                Martass01 >> dik

                                                                                  NMartass01 - Profil | So 17.12.2011 12:10:46

                                                                                  Quick2803 >> http://www.as-fish.cz/10181,cz_nash-kufrik-se-stolk​em-tt-rig-station-kod-005995.html tady máš ještě jeden odkaz jelikož mi připadá jiný než ten minulý tak porovnej který ti bude sedět víc

                                                                                    NMartass01 - Profil | So 17.12.2011 12:07:12

                                                                                    Quick2803 >> http://www.tomas-carpio.cz/d-nash-box-logic-tackle-​station.html#cat má ho hodně prodejců,ale tady mi připadá nejlevnější

                                                                                      NQuick2803 - Profil | So 17.12.2011 12:03:15

                                                                                      Martass01 >> napíšeš prosím odkaz na ten stolek ??? dik

                                                                                        NKocháč - Profil | So 17.12.2011 11:52:33

                                                                                        Grasel >> dají

                                                                                          NMartass01 - Profil | So 17.12.2011 11:30:36

                                                                                          a ještě pohled na vlastní stolek

                                                                                            NMartass01 - Profil | So 17.12.2011 11:28:29

                                                                                            Zdarec pořídíl jsem si tohoto Nashe ....je to více méně univerzální stolek a krabička na bižu zároveň.

                                                                                              NGrasel - Profil | So 17.12.2011 11:15:13

                                                                                              Štaflík108 >> čau,prosím tě dají se ty přihrádky posunovat?

                                                                                                NŠtaflík108 - Profil | So 17.12.2011 11:13:17

                                                                                                Mám a používám Giants Fishing - Krabička Carp Box Complete. 100% spokojenost.
                                                                                                Nyní je na
                                                                                                http://nakapra.cz/novinky-c95/giants-fishing-krabic​ka-carp-box-complete-pouzdro-penal-zdarma-i1576/ nebo
                                                                                                http://www.tropicliberec.cz/pouzdra-a-tasky/giants-​fishing-carp-box-complete-krabicka-pouzdro-penal-zd​arma
                                                                                                v akci s pouzdrem a penálem zdarma. (499,-)
                                                                                                Doporučuji.