- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sema - krach tuzemského výrobce
Neví někdo za jakých okolností se firma položila? Slyšel jsem, že už ji někdo odkoupil za účelem oddlužení, ale nevím co je na tom pravdy. A co se doneslo k Vám?
Autor diskuse: Incognito - Profil , 14.12.2011 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Ndomindo - Profil | Pá 3.2.2012 10:09:51
chtěl jsem si k bivaku SEMA EMOTION XH dokoupit přehoz SEMA Emotion Winter XH a už ho nikde neměli. Nevíte někdo náhodou kde by se dal sehnat? Bivak je suprový. Obvolal jsem snad všechny obchody.
NRAZOR 2 - Profil | Pá 3.2.2012 10:07:28
JaMi >> deštník fakt dobrej,několik lijáku a nekápne spokojenost.
Nnofish - Profil | Pá 3.2.2012 9:49:01
Liskaboys >> hele nevím jaké máš informace, ale co jsem se doslechl tak sema definitivně skončila a vekou část skladových zásob koupila jedna její prodejna. Tak ti nevím jak to teda je.
Nmeteor - Profil | Pá 3.2.2012 9:37:02
Liskaboys >> tím silným partnerem je ten "hrobař" ze Slovenska, o kterém tu už byla řeč? :-)
NLiskaboys - Profil | Čt 2.2.2012 20:56:34
Bavil jsem se přímo s majitelem Semy. Semu opravdu prodal jinému majiteli, výroba se zachovává atd. Jeho syn si nechal pár prodejen. Jako důvod uvedl že už nemohli konkurovat velkým společnostem. Proto do firmy SEMA vstoupil silný partner.
NJaMi - Profil | St 18.1.2012 13:32:02
Je to opravdu škoda a velká, mám od Semy deštník s přehozem a musím jen chválit kvalitu výrobku.
Koupil jsem jej po předchozí špatné volbě nákupu Kongra. Do deštníku teklo skze švy, zip, deštník nedržel /sjížděl/ atd.... Stačilo jen mrholení a vše bylo durch. Nechápu, jak kvalitní výrobky a firma Sema není konkurence schopná......
Chjo, to je doba....
Koupil jsem jej po předchozí špatné volbě nákupu Kongra. Do deštníku teklo skze švy, zip, deštník nedržel /sjížděl/ atd.... Stačilo jen mrholení a vše bylo durch. Nechápu, jak kvalitní výrobky a firma Sema není konkurence schopná......
Chjo, to je doba....
Nvalas23 - Profil | Čt 22.12.2011 12:54:21
To je prostě trh, jeden zkrachuje a deset dalších firem tím posílí. Nejlíp se naučí hospodařit ty firmy, které začínali od koruny a majitelé je budovaly desítky let vlastním úsilím. Osobně si myslím, že z firem zabývajících se rybařinou jsou v největším vzrůstu firmy HobbyG, Nikl, Chytil a pár dalších. Naopak co mám info, tak spousta firem žije z ruky do huby a některé jsou v krachu...např. Lojzek, kterej to prodal a značka by snad měla skončit a proto ty doprodeje.
Proto mě dokáže pobavit,když najednou na trh vystřelí další firmička na koulení kuliček a majitelé si naivně myslí,že právě oni budou ti, kteří to tady vytrhnou....za rok to rozpodávají po kuličce a jsou zadlužení na pět let. Můj osobní názor je ten, že trh je překuličkovaný, přeprutovaný a přenavijákovaný a ještě spousta firem půjde z kola ven.SEMA a Lojzek je jen začátek
Proto mě dokáže pobavit,když najednou na trh vystřelí další firmička na koulení kuliček a majitelé si naivně myslí,že právě oni budou ti, kteří to tady vytrhnou....za rok to rozpodávají po kuličce a jsou zadlužení na pět let. Můj osobní názor je ten, že trh je překuličkovaný, přeprutovaný a přenavijákovaný a ještě spousta firem půjde z kola ven.SEMA a Lojzek je jen začátek
NJarda Š. - Profil | Čt 22.12.2011 12:27:33
metal >> Funguje dál Sema Louny, což je obchod s rybářskými potřebami vedený na IČO fyzické osoby - Věroslava Seidla ml. (jeho otec byl před prodejem společnosti Slovákům společníkem v Semě s.r.o. Lenešice). V jejich internetové nabídce se teď objevuje vedle doprodeje zboží Sema sortiment nově nasmlouvaných dodavatelů.
Nmetal - Profil | Čt 22.12.2011 12:14:06
Tak já nevím , jak to vlastně stou Semou dopadlo ... mluví se zde o krachu a vyhazovu zaměstnanců .......... mě stále chodí mejly o novém sortimentu a i dokonce přání do nového roku :-)))
Nkomar - Profil | Út 20.12.2011 13:48:52
Píňas >>
Pokud chceš přehoz na deštník, není problém. Stojí 1300.- Můžu ho poslal PPLkem.....
Pokud chceš přehoz na deštník, není problém. Stojí 1300.- Můžu ho poslal PPLkem.....
NDan.J - Profil | Po 19.12.2011 20:54:59
MIRAXD >> Ahoj,co třaba tohle?:-)))
http://rybyrybkyrybicky.cz/drobnosti/olovo/kaprove-sb/olovo-sema-sb-adapter-bruce.html
http://www.chytapust.cz/sema-adapter-na-system-bruce/d-72322/
http://www.rybashop24.com/Zateze-Krmitka-1/Sady-olov-ostatni/Adapter-na-system-Bruce.html
http://www.tropicliberec.cz/krmitka-oluvka-a-zateze/sema-adapter-na-bruce
Pokud je to ono,tak je to Sema-Adapter na Bruce.
http://rybyrybkyrybicky.cz/drobnosti/olovo/kaprove-sb/olovo-sema-sb-adapter-bruce.html
http://www.chytapust.cz/sema-adapter-na-system-bruce/d-72322/
http://www.rybashop24.com/Zateze-Krmitka-1/Sady-olov-ostatni/Adapter-na-system-Bruce.html
http://www.tropicliberec.cz/krmitka-oluvka-a-zateze/sema-adapter-na-bruce
Pokud je to ono,tak je to Sema-Adapter na Bruce.
NMIRAXD - Profil | Ne 18.12.2011 20:11:52
Chlapy zhaním s kamošem adaptery na olova od semy nevíte kde se dají sehnat dík za info možete aj přes sz
NCarpHouser - Profil | Ne 18.12.2011 20:00:09
Freeskate >> nejpotřebnější věci jako vlasce, háčky, gumové nástrahy, navijáky, pruty, si bohužel musím kupovat u zahraničních firem. Zaprvé jsou levnější, a za druhé kvalitnější. Od Semy broky, clipy (100g olovo bez problémů) a jiné sarapatičky. Sema nedojela na nedostatek kupujících, ale údajně úplně na jiný problém ...
NFreeskate - Profil | Ne 18.12.2011 19:51:11
Škoda této české firmy. Možná kdyby každý druhý nekupoval polské, maďarské atd. výrobky a připlatil pár korun, mohla Sema šlapat dál. Osobně jsem byl s kavlitou výrobků této firmy spokojený. Hlavně je mi líto těch propuštěných lidí.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NORLÍK - volná diskuse240486
NRybářský retro bazar.16777
NKoi a zahradní jezírka6733
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NUdírny a uzení51140
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NKlub fanoušků Trabucco27531
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17














